Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta Tarnobrzeg

www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1911064
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia7866
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1035849
Ikona - strzałka prawa20191266
Ikona - strzałka prawa201825032
Ikona - strzałka prawaPrzetargi2342185
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych7996
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane31012
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne589
Ikona - strzałka prawaPraca w samorządzie1399423
Ikona - strzałka prawaPraca w oświacie1644319
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach614909
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo4197
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna12136
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne2731
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski645
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok337
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok801
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok367
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok275
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok269
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok303
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza181
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia476
Ikona - strzałka prawa2018262
Ikona - strzałka prawaPetycje7120
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie zgromadzenia publicznego5868
Ikona - strzałka prawaOrg. pozarządowe204631
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy1007
Ikona - strzałka prawa2019182
Ikona - strzałka prawa2018746
Ikona - strzałka prawa2017458
Ikona - strzałka prawa2016381
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert3402
Ikona - strzałka prawa2019458
Ikona - strzałka prawa20182834
Ikona - strzałka prawa20171166
Ikona - strzałka prawa2016629
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a1967
Ikona - strzałka prawa20181203
Ikona - strzałka prawa2017939
Ikona - strzałka prawa2016446
Ikona - strzałka prawaFormularze610
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert528
Ikona - strzałka prawaMały grant345
Ikona - strzałka prawaRegranting271
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS699
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji592
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych1350
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda5879
Ikona - strzałka prawaWybory ławników860
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-2019512
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-2019864
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta506
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-2019951
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne513
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 2015499
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP445
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 2015449
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów419
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-2019364
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe4292
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20188248
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20141624
Ikona - strzałka prawaReferendum586
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych Kadencja na lata 2015-201916769
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent73140
Ikona - strzałka prawaRada Miasta75756
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-20231049
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta419
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych265
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta179
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta337
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent121
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna106
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji137
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu107
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna99
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa99
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska95
Ikona - strzałka prawaKluby radnych225
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta187
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta201
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski186
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych375
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań208
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe275
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania105
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-2018236
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta62
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta26
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta52
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"27
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna34
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa44
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna41
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska30
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu55
Ikona - strzałka prawaKluby radnych27
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta33
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych23
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania30
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta291053
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu90641
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa26265
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych663
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna930
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych274
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?179514
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa1658
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa4202
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego915
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne4462
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej1324
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego2279
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta245
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami4828
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie241
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych400
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania241
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy1950
Ikona - strzałka prawaCEIDG212
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców125
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy325
Ikona - strzałka prawaTransport drogowy, przewóz osób154
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów139
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów136
Ikona - strzałka prawaPetycje113
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne131
Ikona - strzałka prawaZdrowie121
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie180
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami911
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej17428
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej652
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli1580
Ikona - strzałka prawa20171051
Ikona - strzałka prawa2016672
Ikona - strzałka prawa2015586
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza6159
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta102067
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta17610
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów5771
Ikona - strzałka prawa201836
Ikona - strzałka prawaAkty prawne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta99401
Ikona - strzałka prawaArchiwum Zarządzeń Prezydenta Miasta49565
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów44600
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego21312
Ikona - strzałka prawaUchwały109695
Ikona - strzałka prawaStatut25601
Ikona - strzałka prawaSymbole miasta10882
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UM26916
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty53788
Ikona - strzałka prawa2019453
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości269
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny46
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny44
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi90
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych190
Ikona - strzałka prawa20182188
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych631
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości1457
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny275
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny334
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi367
Ikona - strzałka prawa20172511
Ikona - strzałka prawa20163753
Ikona - strzałka prawa20153221
Ikona - strzałka prawa20144215
Ikona - strzałka prawa20135066
Ikona - strzałka prawa20125978
Ikona - strzałka prawa20118676
Ikona - strzałka prawa20109707
Ikona - strzałka prawa20097731
Ikona - strzałka prawa20085422
Ikona - strzałka prawa20076034
Ikona - strzałka prawa20066132
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata62062
Ikona - strzałka prawaŻłobki9256
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola82049
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe49279
Ikona - strzałka prawaGimnazja16714
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadgimnazjalne49250
Ikona - strzałka prawaPoradnie28615
Ikona - strzałka prawaSCUW2483
Ikona - strzałka prawaDotacje dla placówek niepublicznych84
Ikona - strzałka prawaZdrowie48382
Ikona - strzałka prawaKultura i sport36086
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury23531
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna9633
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega20210
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji29700
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna33871
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie57634
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu10083
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej8164
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności65429
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej386
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego24203
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.11581
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.3446
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.13216
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.11537
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe "Tygodnik Nadwiślański" Sp. z o.o.24770
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.8296
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji4352
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna4327
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane25704
Ikona - strzałka prawaBudżet58323
Ikona - strzałka prawa2019612
Ikona - strzałka prawa20181358
Ikona - strzałka prawa20171575
Ikona - strzałka prawa20162305
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni67214
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2014-2018315
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok938
Ikona - strzałka prawaza 2017 rok2145
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok2362
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok2855
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok2245
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20185983
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3904
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok3694
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok5138
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok4532
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20142373
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji 2010-20146960
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok3987
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok6190
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok3360
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3281
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2006-20103251
Ikona - strzałka prawaWładze miasta71025
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-2023282
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok144
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji223
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20186716
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji23
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji14
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji19
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji14
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3097
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok2655
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok3798
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok3666
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok4995
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok4736
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok4650
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3653
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta96543
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok359
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji212
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji165
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok1094
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji98
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji87
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy110414
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok712
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji491
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji230
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok1170
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki344
Ikona - strzałka prawaSzkoły611
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury323
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia416
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie642
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji242
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji145
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok1376
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki1050
Ikona - strzałka prawaSzkoły1535
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury885
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia794
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1093
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki18242
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok360
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji352
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji179
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok371
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok2628
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania34089
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna331
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych28487
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N3052
Ikona - strzałka prawa20102161
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A9665
Ikona - strzałka prawa20107948
Ikona - strzałka prawa20094305
Ikona - strzałka prawa20084067
Ikona - strzałka prawa20073333
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B6658
Ikona - strzałka prawa20107426
Ikona - strzałka prawa20095228
Ikona - strzałka prawa20085427
Ikona - strzałka prawa20073169
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C4090
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D4027
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E4190
Ikona - strzałka prawa20102490
Ikona - strzałka prawa20093860
Ikona - strzałka prawa20082540
Ikona - strzałka prawa20073020
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F3964
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G3915
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H3833
Ikona - strzałka prawa20102890
Ikona - strzałka prawa20093263
Ikona - strzałka prawa20083161
Ikona - strzałka prawa20073109
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I4024
Ikona - strzałka prawa20102196
Ikona - strzałka prawa20092458
Ikona - strzałka prawa20083164
Ikona - strzałka prawa20113742
Ikona - strzałka prawa20122832
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu55770
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego32415
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu17186
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian33536
Ikona - strzałka prawaArchiwum23639
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego14049
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów15726
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi16561

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-01-17 18:34:44, zmian dokonał(a): Robert Chrząstek

WCAG 2.0 (Level AA)