Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta Tarnobrzeg

www.tarnobrzeg.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1635448
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia4602
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia874045
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1938157
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych2571
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane21100
Ikona - strzałka prawaPraca w samorządzie1268851
Ikona - strzałka prawaPraca w oświacie1401965
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach516811
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna7544
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne375
Ikona - strzałka prawaOrg. pozarządowe180798
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy85
Ikona - strzałka prawa201769
Ikona - strzałka prawa201652
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert181
Ikona - strzałka prawa2017186
Ikona - strzałka prawa201674
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a253
Ikona - strzałka prawa2017218
Ikona - strzałka prawa201649
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS99
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych725
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji85
Ikona - strzałka prawaPetycje4767
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia Publiczne3803
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda111
Ikona - strzałka prawaWybory ławników26
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-201919
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta80
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-2018217
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne19
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 201516
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP16
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 201524
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów19
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-201914
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe19
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201419
Ikona - strzałka prawaReferendum12
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych Kadencja na lata 2015-201914986
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent65338
Ikona - strzałka prawaRada Miasta68399
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta10118
Ikona - strzałka prawaRadni Miasta Tarnobrzega25038
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta19095
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"4698
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna4937
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa4821
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno - Inwestycyjna5223
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska5265
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu6194
Ikona - strzałka prawaKluby radnych5966
Ikona - strzałka prawaKlub radnych Platforma Obywatelska RP4514
Ikona - strzałka prawaKlub radnych Prawo i Sprawiedliwość3731
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta Tarnobrzega20733
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych14697
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania3778
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta252258
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu79255
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa24788
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?161602
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny113
Ikona - strzałka prawaWydział Edukacji, Promocji i Kultury212
Ikona - strzałka prawaWydział Techniczno-Inwestycyjny i Drogownictwa349
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa288
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa632
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego72
Ikona - strzałka prawaWydział Komunikacji344
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej172
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego268
Ikona - strzałka prawaWydział Spraw Obywatelskich328
Ikona - strzałka prawaWydział Budżetu i Finansów101
Ikona - strzałka prawaWydział Geodezji i Gospodarki Gruntami572
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami151
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej16492
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej262
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli855
Ikona - strzałka prawa2017181
Ikona - strzałka prawa2016220
Ikona - strzałka prawa2015170
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza5231
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta94529
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta15022
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów3801
Ikona - strzałka prawaAkty prawne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta84988
Ikona - strzałka prawaArchiwum Zarządzeń Prezydenta Miasta45957
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów42160
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego19604
Ikona - strzałka prawaUchwały100326
Ikona - strzałka prawaStatut23429
Ikona - strzałka prawaSymbole miasta9909
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UM22918
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty47795
Ikona - strzałka prawa20171345
Ikona - strzałka prawa20162988
Ikona - strzałka prawa20152817
Ikona - strzałka prawa20143786
Ikona - strzałka prawa20134688
Ikona - strzałka prawa20125580
Ikona - strzałka prawa20118196
Ikona - strzałka prawa20109111
Ikona - strzałka prawa20097071
Ikona - strzałka prawa20085058
Ikona - strzałka prawa20075620
Ikona - strzałka prawa20065636
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata58196
Ikona - strzałka prawaŻłobki7500
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola77547
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe45336
Ikona - strzałka prawaGimnazja15968
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadgimnazjalne47414
Ikona - strzałka prawaPoradnie26697
Ikona - strzałka prawaSCUW1214
Ikona - strzałka prawaZdrowie45870
Ikona - strzałka prawaKultura i sport34038
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury20749
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna9182
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega17752
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji26837
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna32327
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie54771
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu8638
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej5826
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności57998
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego22592
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi10675
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego2328
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich12031
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego10768
Ikona - strzałka prawaTygodnik Nadwiślański23045
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o. o.7256
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji3157
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna3455
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane23990
Ikona - strzałka prawaBudżet53756
Ikona - strzałka prawa2017603
Ikona - strzałka prawa20161679
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni60437
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok518
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok2209
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok1803
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20185279
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3480
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok3345
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok4741
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok4159
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji 2010-20146561
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2006-20102855
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok3628
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok5765
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok2953
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok2919
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20141825
Ikona - strzałka prawaWładze miasta62310
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji1853
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji2711
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji2483
Ikona - strzałka prawakadencja 2014 - 20183599
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji3212
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok2638
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok2256
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok3387
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok3259
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok4606
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok4357
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok4278
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3231
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta85040
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy98248
Ikona - strzałka prawaOświadzcenia za 2016 rok417
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki315
Ikona - strzałka prawaSzkoły493
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury294
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia284
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie400
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki13579
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok404
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania29675
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych26432
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N2667
Ikona - strzałka prawa20101838
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E3844
Ikona - strzałka prawa20102173
Ikona - strzałka prawa20093421
Ikona - strzałka prawa20082232
Ikona - strzałka prawa20072658
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F3567
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G3546
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H3498
Ikona - strzałka prawa20102530
Ikona - strzałka prawa20092893
Ikona - strzałka prawa20082787
Ikona - strzałka prawa20072718
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I3644
Ikona - strzałka prawa20101878
Ikona - strzałka prawa20092141
Ikona - strzałka prawa20082659
Ikona - strzałka prawa20113359
Ikona - strzałka prawa20122478
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A9153
Ikona - strzałka prawa20106422
Ikona - strzałka prawa20093754
Ikona - strzałka prawa20083580
Ikona - strzałka prawa20072938
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B6124
Ikona - strzałka prawa20106657
Ikona - strzałka prawa20094634
Ikona - strzałka prawa20084804
Ikona - strzałka prawa20072757
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C3717
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D3655
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu52836
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego30449
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu15745
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian28707
Ikona - strzałka prawaArchiwum22088
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego13116
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów14781
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi15577

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-09-21 14:24:08, zmian dokonał(a): zamowienia

WCAG 2.0 (Level AA)