Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta Tarnobrzeg

www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2364294
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia9998
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1146786
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku867
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku29008
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku30938
Ikona - strzałka prawaPrzetargi2601927
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych11683
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane36944
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne7069
Ikona - strzałka prawaPozwolenia zintegrowane1719
Ikona - strzałka prawaECO Tarnobrzeg610
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie30279
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze25071
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru2266
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach20006
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów9281
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi11185
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3043
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO1508
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO899
Ikona - strzałka prawaStaże6221
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne1532
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO905
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO542
Ikona - strzałka prawaPraktyki3728
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne867
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO560
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO410
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych1861648
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta679359
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo6224
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie miasta971
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok470
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna14423
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku12
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe223247
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy1634
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok201
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok581
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1106
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok704
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok615
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert6221
Ikona - strzałka prawana 2020 rok541
Ikona - strzałka prawana 2019 rok3468
Ikona - strzałka prawana 2018 rok3891
Ikona - strzałka prawana 2017 rok1684
Ikona - strzałka prawana 2016 rok1144
Ikona - strzałka prawaHarmonogram ogłaszania konkursów ofert17
Ikona - strzałka prawana 2020 rok11
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a3776
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku1675
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku1868
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku1360
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku686
Ikona - strzałka prawaFormularze1489
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert1102
Ikona - strzałka prawaMały grant867
Ikona - strzałka prawaRegranting540
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS1159
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji895
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych1947
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne4168
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski1099
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok202
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok1078
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1161
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok580
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok522
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok489
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok552
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji155
Ikona - strzałka prawaLokalny Program Rewitalizacji116
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza1234
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji1707
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach554
Ikona - strzałka prawa2018362
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia2625
Ikona - strzałka prawa202098
Ikona - strzałka prawa20191489
Ikona - strzałka prawa2018718
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie zgromadzenia publicznego7096
Ikona - strzałka prawaZgłaszanie zgromadzenia publicznego36
Ikona - strzałka prawaPetycje9853
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku11
Ikona - strzałka prawaLobbing1005
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda11739
Ikona - strzałka prawaPostanowienia i obwieszczenia Komisarza Wyborczego78
Ikona - strzałka prawaWybory ławników1808
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2020-2023677
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-20191019
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-20191301
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta919
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20191405
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne1498
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 2015969
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu RP i Senatu RP3653
Ikona - strzałka prawa2019442
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP818
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 2015791
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów895
Ikona - strzałka prawaWybory do Rady Seniorów kadencja 2019-2023581
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-2019808
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe4967
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20189872
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20142286
Ikona - strzałka prawaReferendum1071
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego6275
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 2019786
Ikona - strzałka prawaDotacje dla szkół niepublicznych107
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych18361
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-2023604
Ikona - strzałka prawaKadencja 2015-2019260
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent76576
Ikona - strzałka prawaRada Miasta83487
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-20236718
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta1567
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych875
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta595
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta1748
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent448
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna508
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji535
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu480
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna495
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa437
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska459
Ikona - strzałka prawaKluby radnych894
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta632
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Miasta88
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta - archiwum nagrań895
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski753
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych4472
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań936
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe1374
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania417
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-2018873
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta359
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta223
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta311
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"206
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna317
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa275
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna336
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska260
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu373
Ikona - strzałka prawaKluby radnych211
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta239
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych232
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania276
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta314522
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu96216
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa27329
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych1036
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna1499
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych621
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?192352
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców762
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd428
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa2975
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa6999
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego1595
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne11991
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej2366
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego5358
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta648
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie772
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami8262
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych1696
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania1066
Ikona - strzałka prawaCEIDG861
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy2943
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców431
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy932
Ikona - strzałka prawaTransport drogowy, przewóz osób528
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów459
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów423
Ikona - strzałka prawaPetycje428
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne484
Ikona - strzałka prawaZdrowie402
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie577
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami1553
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej18123
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej914
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli2082
Ikona - strzałka prawa20171427
Ikona - strzałka prawa20161029
Ikona - strzałka prawa2015934
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza6742
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta110281
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-2024942
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta19347
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów7526
Ikona - strzałka prawa2019310
Ikona - strzałka prawa2018271
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Rada Kobiet606
Ikona - strzałka prawaAkty prawne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta110854
Ikona - strzałka prawaArchiwum Zarządzeń Prezydenta Miasta52914
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów46323
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego22527
Ikona - strzałka prawaUchwały117405
Ikona - strzałka prawaStatut26952
Ikona - strzałka prawaSymbole miasta11428
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UM31284
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty58037
Ikona - strzałka prawa2020418
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości589
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny130
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny179
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych177
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw98
Ikona - strzałka prawaZwolnienia podatkowe154
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi145
Ikona - strzałka prawa20192388
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości2012
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny398
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny483
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi514
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych828
Ikona - strzałka prawa20182778
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny792
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi710
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1132
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości3154
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny544
Ikona - strzałka prawa20173058
Ikona - strzałka prawa20164185
Ikona - strzałka prawa20153588
Ikona - strzałka prawa20144577
Ikona - strzałka prawa20135362
Ikona - strzałka prawa20126365
Ikona - strzałka prawa20119102
Ikona - strzałka prawa201010151
Ikona - strzałka prawa20098193
Ikona - strzałka prawa20085702
Ikona - strzałka prawa20076359
Ikona - strzałka prawa20066522
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata65206
Ikona - strzałka prawaŻłobki10261
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola85049
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe53410
Ikona - strzałka prawaGimnazja17278
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadgimnazjalne50715
Ikona - strzałka prawaPoradnie30257
Ikona - strzałka prawaSCUW3192
Ikona - strzałka prawaDotacje dla placówek niepublicznych518
Ikona - strzałka prawaZdrowie50298
Ikona - strzałka prawaKultura i sport37741
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury24871
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna9990
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega21554
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji31449
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna35033
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie59829
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu11253
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej10380
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności69994
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej795
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe146
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego25316
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.12237
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.4272
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.14443
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.12224
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe Sp. z o.o.25562
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.9033
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji5214
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna4949
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane26778
Ikona - strzałka prawaBudżet61953
Ikona - strzałka prawa2020573
Ikona - strzałka prawa20192474
Ikona - strzałka prawa20182658
Ikona - strzałka prawa20172321
Ikona - strzałka prawa20162724
Ikona - strzałka prawa201567
Ikona - strzałka prawa201471
Ikona - strzałka prawa201356
Ikona - strzałka prawa201257
Ikona - strzałka prawa201167
Ikona - strzałka prawa201056
Ikona - strzałka prawa200947
Ikona - strzałka prawa200854
Ikona - strzałka prawa200744
Ikona - strzałka prawa200664
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni71424
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok1031
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na początek kadencji 2018-20233142
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2014-2018851
Ikona - strzałka prawaza 2017 rok2672
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok2873
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok3238
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok2561
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20186358
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20142935
Ikona - strzałka prawaWładze miasta76705
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20232488
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok1584
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji1603
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20187749
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji231
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji357
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji358
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji210
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3423
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta103777
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok924
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji525
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji428
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok1989
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji907
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji641
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok2593
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji317
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji304
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy117674
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok960
Ikona - strzałka prawaOśwadczenia za 2019 rok368
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z objęciem funkcji585
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji386
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok2673
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok297
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji1511
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji890
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok2045
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki646
Ikona - strzałka prawaSzkoły1488
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury640
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia764
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1221
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji738
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji545
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok1842
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki1678
Ikona - strzałka prawaSzkoły2309
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1323
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1204
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1584
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki21044
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok783
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2019 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji222
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji368
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok1306
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji1109
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji510
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok898
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok3696
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania37214
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna1024
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych29894
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N3389
Ikona - strzałka prawa20102385
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A10225
Ikona - strzałka prawa20108992
Ikona - strzałka prawa20094689
Ikona - strzałka prawa20084415
Ikona - strzałka prawa20073657
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B7122
Ikona - strzałka prawa20108093
Ikona - strzałka prawa20095638
Ikona - strzałka prawa20085877
Ikona - strzałka prawa20073468
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C4424
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D4332
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E4440
Ikona - strzałka prawa20102776
Ikona - strzałka prawa20094268
Ikona - strzałka prawa20082794
Ikona - strzałka prawa20073336
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F4235
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G4209
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H4150
Ikona - strzałka prawa20103207
Ikona - strzałka prawa20093529
Ikona - strzałka prawa20083423
Ikona - strzałka prawa20073425
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I4319
Ikona - strzałka prawa20102417
Ikona - strzałka prawa20092704
Ikona - strzałka prawa20083413
Ikona - strzałka prawa20114015
Ikona - strzałka prawa20123153
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu58054
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego33957
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu18795
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian37257
Ikona - strzałka prawaArchiwum25000
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego14771
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów16310
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi17244

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-01-20 14:38:17, zmian dokonał(a): Piotr Paszta

WCAG 2.0 (Level AA)