Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta Tarnobrzeg

www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2169686
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia9366
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1110720
Ikona - strzałka prawa201919463
Ikona - strzałka prawa201829138
Ikona - strzałka prawaPrzetargi2521700
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych10531
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane34969
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne4505
Ikona - strzałka prawaPozwolenia zintegrowane1014
Ikona - strzałka prawaECO Tarnobrzeg326
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie17651
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze14013
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru1526
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach10415
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów3729
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi7462
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne1855
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO936
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO609
Ikona - strzałka prawaStaże4410
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne947
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO630
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO352
Ikona - strzałka prawaPraktyki2650
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne558
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO394
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO268
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych1808319
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta661909
Ikona - strzałka prawaPraca w samorządzie (do 28.02.2019)1445054
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo5678
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe216852
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy1336
Ikona - strzałka prawa2019411
Ikona - strzałka prawa2018965
Ikona - strzałka prawa2017590
Ikona - strzałka prawa2016508
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert5352
Ikona - strzałka prawa20192745
Ikona - strzałka prawa20183533
Ikona - strzałka prawa20171439
Ikona - strzałka prawa2016873
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a3074
Ikona - strzałka prawa2019885
Ikona - strzałka prawa20181635
Ikona - strzałka prawa20171183
Ikona - strzałka prawa2016582
Ikona - strzałka prawaFormularze1087
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert820
Ikona - strzałka prawaMały grant608
Ikona - strzałka prawaRegranting423
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS986
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji754
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych1732
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna13364
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie miasta456
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok236
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3729
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski925
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok56
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok809
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok994
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok490
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok424
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok396
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok443
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji9
Ikona - strzałka prawaLokalny Program Rewitalizacji4
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza870
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji1081
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach348
Ikona - strzałka prawa2018215
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia1829
Ikona - strzałka prawa2019901
Ikona - strzałka prawa2018582
Ikona - strzałka prawaPetycje8402
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie zgromadzenia publicznego6634
Ikona - strzałka prawaLobbing670
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda9463
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego4242
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 2019610
Ikona - strzałka prawaWybory ławników1423
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2020-2023364
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-2019843
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-20191170
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta731
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20191219
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne1064
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 2015796
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu RP i Senatu RP667
Ikona - strzałka prawa2019133
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP638
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 2015636
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów673
Ikona - strzałka prawaWybory do Rady Seniorów kadencja 2019-2023197
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-2019599
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe4742
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20189341
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20142039
Ikona - strzałka prawaReferendum867
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych17911
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-2023391
Ikona - strzałka prawaKadencja 2015-2019113
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent75616
Ikona - strzałka prawaRada Miasta81191
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-20235024
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta1161
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych630
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta437
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta1232
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent313
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna349
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji378
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu316
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna312
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa270
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska307
Ikona - strzałka prawaKluby radnych645
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta462
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta529
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski544
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych3496
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań658
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe981
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania294
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-2018643
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta240
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta139
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta180
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"127
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna187
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa168
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna219
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska142
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu216
Ikona - strzałka prawaKluby radnych122
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta148
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych148
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania153
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta307727
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu94691
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa27012
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych901
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna1322
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych479
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?188755
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców593
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd288
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa2577
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa6125
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego1333
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne9113
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej1979
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego4082
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta487
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie570
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami7252
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych1187
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania705
Ikona - strzałka prawaCEIDG543
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy2571
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców291
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy668
Ikona - strzałka prawaTransport drogowy, przewóz osób355
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów303
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów290
Ikona - strzałka prawaPetycje291
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne288
Ikona - strzałka prawaZdrowie276
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie381
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami1302
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej17875
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej794
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli1892
Ikona - strzałka prawa20171296
Ikona - strzałka prawa2016879
Ikona - strzałka prawa2015792
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza6525
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta108036
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-2024557
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta18716
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów6811
Ikona - strzałka prawa201983
Ikona - strzałka prawa2018166
Ikona - strzałka prawaAkty prawne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta107561
Ikona - strzałka prawaArchiwum Zarządzeń Prezydenta Miasta51862
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów45757
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego22002
Ikona - strzałka prawaUchwały114720
Ikona - strzałka prawaStatut26482
Ikona - strzałka prawaSymbole miasta11197
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UM30139
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty56189
Ikona - strzałka prawa20191648
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości1258
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny251
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny318
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi312
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych580
Ikona - strzałka prawa20182576
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych942
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości2449
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny444
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny555
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi575
Ikona - strzałka prawa20172860
Ikona - strzałka prawa20163983
Ikona - strzałka prawa20153420
Ikona - strzałka prawa20144405
Ikona - strzałka prawa20135218
Ikona - strzałka prawa20126190
Ikona - strzałka prawa20118894
Ikona - strzałka prawa20109958
Ikona - strzałka prawa20097985
Ikona - strzałka prawa20085573
Ikona - strzałka prawa20076202
Ikona - strzałka prawa20066350
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata64135
Ikona - strzałka prawaŻłobki9863
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola83829
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe51547
Ikona - strzałka prawaGimnazja17044
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadgimnazjalne50180
Ikona - strzałka prawaPoradnie29688
Ikona - strzałka prawaSCUW2899
Ikona - strzałka prawaDotacje dla placówek niepublicznych341
Ikona - strzałka prawaZdrowie49642
Ikona - strzałka prawaKultura i sport37157
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury24268
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna9826
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega21097
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji30845
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna34573
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie58906
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu10825
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej9449
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności68509
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej614
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe56
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego24894
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.11916
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.3751
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.13927
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.11949
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe Sp. z o.o.25324
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.8668
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji4879
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna4700
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane26372
Ikona - strzałka prawaBudżet60588
Ikona - strzałka prawa20191751
Ikona - strzałka prawa20182252
Ikona - strzałka prawa20172059
Ikona - strzałka prawa20162549
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni70332
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok744
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na początek kadencji 2018-20232632
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2014-2018696
Ikona - strzałka prawaza 2017 rok2511
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok2707
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok3065
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok2427
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20186212
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok4065
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok3877
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok5272
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok4675
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20142717
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji 2010-20147160
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok4140
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok6363
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok3530
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3427
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2006-20103421
Ikona - strzałka prawaWładze miasta74748
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-20232080
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok1262
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji1392
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20187494
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji149
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji200
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji218
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji118
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3274
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok2821
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok4000
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok3829
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok5198
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok4894
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok4817
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3804
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta101748
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok530
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji305
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji221
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok1592
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji747
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji532
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok2188
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji216
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji212
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy115686
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok566
Ikona - strzałka prawaOśwadczenia za 2019 rok183
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z objęciem funkcji329
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji216
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok2228
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok201
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji1239
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji670
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok1863
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki539
Ikona - strzałka prawaSzkoły1169
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury532
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia626
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1009
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji544
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji360
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok1665
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki1429
Ikona - strzałka prawaSzkoły2029
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1116
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1041
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1390
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki20142
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok429
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2019 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji86
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji148
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok1006
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji864
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji390
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok710
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok3469
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania36091
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna767
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych29425
Ikona - strzałka prawa20113878
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N3255
Ikona - strzałka prawa20102274
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A9974
Ikona - strzałka prawa20108591
Ikona - strzałka prawa20094518
Ikona - strzałka prawa20084257
Ikona - strzałka prawa20073503
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B6933
Ikona - strzałka prawa20107898
Ikona - strzałka prawa20095468
Ikona - strzałka prawa20085686
Ikona - strzałka prawa20073340
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C4272
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D4187
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E4326
Ikona - strzałka prawa20102650
Ikona - strzałka prawa20094131
Ikona - strzałka prawa20082681
Ikona - strzałka prawa20073193
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F4114
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G4056
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H4013
Ikona - strzałka prawa20103070
Ikona - strzałka prawa20093416
Ikona - strzałka prawa20083304
Ikona - strzałka prawa20073283
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I4196
Ikona - strzałka prawa20102317
Ikona - strzałka prawa20092581
Ikona - strzałka prawa20083297
Ikona - strzałka prawa20122993
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu57308
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego33378
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu18127
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian36039
Ikona - strzałka prawaArchiwum24489
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego14477
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów16058
Ikona - strzałka prawaAdministracja3
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi17002

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-09-16 13:02:12, zmian dokonał(a): zamowienia

WCAG 2.0 (Level AA)