Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta Tarnobrzeg

www.tarnobrzeg.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1839847
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia7049
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia996218
Ikona - strzałka prawa201818072
Ikona - strzałka prawaPrzetargi2242651
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych6850
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane28915
Ikona - strzałka prawaPraca w samorządzie1367026
Ikona - strzałka prawaPraca w oświacie1584514
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach585002
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo3063
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna10498
Ikona - strzałka prawaOrg. pozarządowe198957
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy764
Ikona - strzałka prawa2018522
Ikona - strzałka prawa2017376
Ikona - strzałka prawa2016302
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert2699
Ikona - strzałka prawa20182354
Ikona - strzałka prawa20171019
Ikona - strzałka prawa2016488
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a1621
Ikona - strzałka prawa2018824
Ikona - strzałka prawa2017796
Ikona - strzałka prawa2016367
Ikona - strzałka prawaFormularze437
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert355
Ikona - strzałka prawaMały grant219
Ikona - strzałka prawaRegranting200
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS575
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji499
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych1236
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne2258
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski471
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok95
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok609
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok239
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok203
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok194
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok220
Ikona - strzałka prawaPetycje6355
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie zgromadzenia publicznego5384
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda2121
Ikona - strzałka prawaWybory ławników587
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-2019362
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-2019650
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta401
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-2019797
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne331
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 2015286
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP298
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 2015335
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów308
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-2019239
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe1045
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 2018598
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 2014953
Ikona - strzałka prawaReferendum391
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych Kadencja na lata 2015-201916330
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent71035
Ikona - strzałka prawaRada Miasta72963
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta11124
Ikona - strzałka prawaRadni Miasta Tarnobrzega26475
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta20284
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"5141
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5405
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa5301
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno - Inwestycyjna5755
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska5757
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu7095
Ikona - strzałka prawaKluby radnych6635
Ikona - strzałka prawaKlub radnych Prawo i Sprawiedliwość4315
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta Tarnobrzega22288
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych15819
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania4337
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta281929
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu88792
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa25936
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych530
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna736
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych147
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?174687
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa1389
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa3409
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego730
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne2730
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej1084
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego1730
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta91
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami3936
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie110
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych144
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania79
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy1542
Ikona - strzałka prawaCEIDG60
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców58
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy102
Ikona - strzałka prawaTransport drogowy, przewóz osób49
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów53
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów52
Ikona - strzałka prawaPetycje46
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne54
Ikona - strzałka prawaZdrowie51
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie59
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami765
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej17221
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej580
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli1420
Ikona - strzałka prawa2017896
Ikona - strzałka prawa2016561
Ikona - strzałka prawa2015509
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza5932
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta100119
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta17052
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów5285
Ikona - strzałka prawaAkty prawne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta95116
Ikona - strzałka prawaArchiwum Zarządzeń Prezydenta Miasta48610
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów44132
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego20908
Ikona - strzałka prawaUchwały107214
Ikona - strzałka prawaStatut24983
Ikona - strzałka prawaSymbole miasta10685
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UM25917
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty52205
Ikona - strzałka prawa20181699
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości806
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny177
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny228
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi264
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportu341
Ikona - strzałka prawa20172312
Ikona - strzałka prawa20163623
Ikona - strzałka prawa20153141
Ikona - strzałka prawa20144125
Ikona - strzałka prawa20134985
Ikona - strzałka prawa20125883
Ikona - strzałka prawa20118568
Ikona - strzałka prawa20109577
Ikona - strzałka prawa20097564
Ikona - strzałka prawa20085339
Ikona - strzałka prawa20075926
Ikona - strzałka prawa20066018
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata61121
Ikona - strzałka prawaŻłobki8739
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola80693
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe48165
Ikona - strzałka prawaGimnazja16517
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadgimnazjalne48782
Ikona - strzałka prawaPoradnie27997
Ikona - strzałka prawaSCUW2165
Ikona - strzałka prawaZdrowie47774
Ikona - strzałka prawaKultura i sport35616
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury22949
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna9533
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega19782
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji28929
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna33520
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie57059
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu9656
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej7470
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności63581
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej262
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego23704
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.11288
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.3128
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.12826
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.11236
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe "Tygodnik Nadwiślański" Sp. z o.o.24327
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.8032
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji3991
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna4166
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane25314
Ikona - strzałka prawaBudżet57063
Ikona - strzałka prawa2018896
Ikona - strzałka prawa20171340
Ikona - strzałka prawa20162187
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni65272
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok197
Ikona - strzałka prawaza 2017 rok1576
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok2104
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok2712
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok2151
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20185816
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3822
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok3631
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok5057
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok4464
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20142200
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji 2010-20146871
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok3919
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok6082
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok3263
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3210
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2006-20103155
Ikona - strzałka prawaWładze miasta69048
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji2748
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji3870
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji3662
Ikona - strzałka prawakadencja 2014 - 20186197
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji3920
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3004
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok2587
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok3715
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok3555
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok4908
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok4654
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok4580
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3575
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta93820
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok77
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji40
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji37
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok624
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji35
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji27
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy107455
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok163
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji109
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji70
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok680
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki225
Ikona - strzałka prawaSzkoły385
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury210
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia235
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie391
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji54
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji43
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok1241
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki860
Ikona - strzałka prawaSzkoły1270
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury776
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia683
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie943
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki17196
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok65
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji60
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji40
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok103
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok1920
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania33001
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna124
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych27989
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N2962
Ikona - strzałka prawa20102079
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A9566
Ikona - strzałka prawa20107328
Ikona - strzałka prawa20094140
Ikona - strzałka prawa20083932
Ikona - strzałka prawa20073231
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B6562
Ikona - strzałka prawa20107227
Ikona - strzałka prawa20095029
Ikona - strzałka prawa20085284
Ikona - strzałka prawa20073081
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C3991
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D3940
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E4122
Ikona - strzałka prawa20102424
Ikona - strzałka prawa20093756
Ikona - strzałka prawa20082484
Ikona - strzałka prawa20072912
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F3861
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G3847
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H3765
Ikona - strzałka prawa20102809
Ikona - strzałka prawa20093185
Ikona - strzałka prawa20083080
Ikona - strzałka prawa20073008
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I3941
Ikona - strzałka prawa20102127
Ikona - strzałka prawa20092389
Ikona - strzałka prawa20083058
Ikona - strzałka prawa20113671
Ikona - strzałka prawa20122753
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu55034
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego31951
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu16776
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian32348
Ikona - strzałka prawaArchiwum23325
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego13862
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów15560
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi16363

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-09-19 09:20:28, zmian dokonał(a): Karolina Kuszaj

WCAG 2.0 (Level AA)