Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa
Urząd Miasta Tarnobrzeg www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3477109
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta4274
Ikona - strzałka prawaOrganizacja Urzędu8982
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny Urzędu2100
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych2286
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna725
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych715
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza3543
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia17729
Ikona - strzałka prawaZdrowie2915
Ikona - strzałka prawaWojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu906
Ikona - strzałka prawaNocna i świąteczna opieka medyczna w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)622
Ikona - strzałka prawaNiepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej (NZOZ)586
Ikona - strzałka prawaApteki ogólnodostępne - wykaz aptek, harmonogram dyżurów580
Ikona - strzałka prawaProgramy Polityki Zdrowotnej564
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1385470
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku23147
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku33528
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku44615
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku43496
Ikona - strzałka prawaPrzetargi3173089
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych20327
Ikona - strzałka prawaNieruchomości - wykazy, przetargi, ogłoszenia39563
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane58719
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne23021
Ikona - strzałka prawaDane przestrzenne2040
Ikona - strzałka prawaPozwolenia zintegrowane5455
Ikona - strzałka prawaECO Tarnobrzeg2035
Ikona - strzałka prawaPracownicze Plany Kapitałowe3136
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie78710
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze63712
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru5722
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach59098
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów26992
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi24680
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne7319
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO3777
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO2547
Ikona - strzałka prawaStaże11974
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3871
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO2339
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1637
Ikona - strzałka prawaPraktyki7333
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2616
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO1720
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1537
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych2266226
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta807074
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo9415
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna1427
Ikona - strzałka prawaInicjatywy realizowane w 2021 roku521
Ikona - strzałka prawaTryb i zasady wnioskowania458
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie miasta3822
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok636
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok1317
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok1590
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe256744
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy2956
Ikona - strzałka prawaNa 2022 rok258
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok662
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok1245
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok1460
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1984
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok1587
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok1417
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert14434
Ikona - strzałka prawana 2021 rok6099
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów ofert4941
Ikona - strzałka prawana 2020 rok4839
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów1672
Ikona - strzałka prawana 2019 rok5667
Ikona - strzałka prawana 2018 rok5577
Ikona - strzałka prawana 2017 rok3144
Ikona - strzałka prawana 2016 rok2463
Ikona - strzałka prawaHarmonogram ogłaszania konkursów ofert1716
Ikona - strzałka prawana 2021 rok697
Ikona - strzałka prawana 2020 rok1011
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a6141
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku1054
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku1624
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku3631
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku3446
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku2590
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku1494
Ikona - strzałka prawaFormularze3391
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert2382
Ikona - strzałka prawaMały grant2005
Ikona - strzałka prawaRegranting1339
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS2508
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji1973
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych3360
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna660
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna18842
Ikona - strzałka prawaW 2022 roku1931
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku1802
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku1075
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne6645
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski2259
Ikona - strzałka prawaNa 2022 rok445
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok849
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok1195
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok2064
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok2107
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok1501
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok1354
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok1325
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok1409
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji1349
Ikona - strzałka prawaLokalny Program Rewitalizacji1334
Ikona - strzałka prawaMiejski Plan Adaptacji do zmian klimatu945
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych559
Ikona - strzałka prawana lata 2020-2027480
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzeni530
Ikona - strzałka prawa2021449
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie fragmentu osiedla Serbinów575
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza3359
Ikona - strzałka prawa2021 rok467
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji4554
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach1696
Ikona - strzałka prawa2020436
Ikona - strzałka prawa2019724
Ikona - strzałka prawa20181221
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia7870
Ikona - strzałka prawa20211591
Ikona - strzałka prawa20201910
Ikona - strzałka prawa20192642
Ikona - strzałka prawa20181557
Ikona - strzałka prawaPetycje13152
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku1015
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku1365
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku648
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku656
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku625
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku630
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne11589
Ikona - strzałka prawaZgłaszanie zgromadzenia publicznego2178
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku672
Ikona - strzałka prawaLobbing3055
Ikona - strzałka prawaSpisy powszechne1095
Ikona - strzałka prawa2021650
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań782
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda16856
Ikona - strzałka prawaPostanowienia i obwieszczenia Komisarza Wyborczego1155
Ikona - strzałka prawaWybory ławników2947
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2020-20231671
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-20191932
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-20192186
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2020-2023466
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta1928
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20192466
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne3028
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20152253
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu RP i Senatu RP5364
Ikona - strzałka prawa20191217
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP4871
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20152006
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20204703
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów1905
Ikona - strzałka prawaWybory do Rady Seniorów kadencja 2019-20231814
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-20191671
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe6024
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201811823
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20143887
Ikona - strzałka prawaReferendum2730
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego8821
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191597
Ikona - strzałka prawaDotacje dla szkół i placówek niesamorządowych2538
Ikona - strzałka prawaKomunikaty w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych753
Ikona - strzałka prawaUchwała dotacyjna i wzory dokumentów w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych978
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych20689
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20231878
Ikona - strzałka prawaKadencja 2015-20191127
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent83270
Ikona - strzałka prawaRada Miasta94694
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-202315190
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta3956
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych2150
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta1915
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta4632
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent1384
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna1508
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji1561
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu1602
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna1536
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa1519
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska1435
Ikona - strzałka prawaKluby radnych2617
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta1836
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Miasta1177
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta - archiwum nagrań2233
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski1892
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych11996
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań2604
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe5283
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania1421
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-20182199
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta1289
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta1044
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta1246
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"1100
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna1389
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa1278
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna1415
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska1287
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu1409
Ikona - strzałka prawaKluby radnych1003
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta1068
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych1035
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania3213
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta354232
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu104745
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa30150
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?224894
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców2010
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd1759
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa24197
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa17206
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego3484
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców1555
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów1603
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy2895
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne6199
Ikona - strzałka prawaStacje diagnostyczne, transport drogowy, OSK, SKP18259
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej5214
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego18601
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta2106
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie2255
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami20708
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych7834
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania5351
Ikona - strzałka prawaCEIDG2577
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy5745
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów1434
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne1597
Ikona - strzałka prawaPetycje1400
Ikona - strzałka prawaZdrowie1430
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie2638
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami3388
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej19849
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej1721
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli3320
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli 2015-2020242
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta118076
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20243767
Ikona - strzałka prawaKadencja 2016-20194168
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta26160
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów10282
Ikona - strzałka prawa20191325
Ikona - strzałka prawa20181107
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Rada Kobiet3334
Ikona - strzałka prawaAkty normatywne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta Tarnobrzega130621
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miasta Tarnobrzega130040
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego25456
Ikona - strzałka prawaStatut Miasta Tarnobrzega29134
Ikona - strzałka prawaSymbole Miasta Tarnobrzega13268
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny Urzędu Miasta38329
Ikona - strzałka prawaObowiązujący614
Ikona - strzałka prawaArchiwalne309
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty66564
Ikona - strzałka prawa20211535
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości2644
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny616
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny779
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych999
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw657
Ikona - strzałka prawa20201933
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości2530
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny1089
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1515
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1301
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw1007
Ikona - strzałka prawaZwolnienia podatkowe1327
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1399
Ikona - strzałka prawa20193614
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości4580
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny1211
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1359
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1459
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych2255
Ikona - strzałka prawa20183758
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1966
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1648
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych2267
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości7345
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny1361
Ikona - strzałka prawa20174293
Ikona - strzałka prawa20165485
Ikona - strzałka prawa20154642
Ikona - strzałka prawa20145740
Ikona - strzałka prawa20136282
Ikona - strzałka prawa20127566
Ikona - strzałka prawa201110298
Ikona - strzałka prawa201011813
Ikona - strzałka prawa20099931
Ikona - strzałka prawa20086631
Ikona - strzałka prawa20077316
Ikona - strzałka prawa20067625
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów50109
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata72144
Ikona - strzałka prawaŻłobki12525
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia Zawodowego910
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola92761
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe62591
Ikona - strzałka prawaGimnazja18514
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadpodstawowe53792
Ikona - strzałka prawaPoradnia Psychologiczno - Pedagogiczna33241
Ikona - strzałka prawaSCUW4919
Ikona - strzałka prawaZdrowie55433
Ikona - strzałka prawaKultura i sport40853
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury27920
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna11492
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega23981
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji34989
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna37689
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie65245
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu13554
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej14907
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności86031
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej2188
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe1200
Ikona - strzałka prawaZapewnienie dostepności podmiotu480
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego28502
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.14960
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.6171
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.17461
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.14121
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe Sp. z o.o.27853
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.10832
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji7806
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna6596
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane29631
Ikona - strzałka prawaBudżet68050
Ikona - strzałka prawa20211602
Ikona - strzałka prawa20203755
Ikona - strzałka prawa20195896
Ikona - strzałka prawa20184643
Ikona - strzałka prawa20173716
Ikona - strzałka prawa20163894
Ikona - strzałka prawa20151020
Ikona - strzałka prawa2014927
Ikona - strzałka prawa2013888
Ikona - strzałka prawa2012885
Ikona - strzałka prawa2011909
Ikona - strzałka prawa2010882
Ikona - strzałka prawa2009892
Ikona - strzałka prawa20081045
Ikona - strzałka prawa2007890
Ikona - strzałka prawa2006945
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji1297
Ikona - strzałka prawa2020 rok1118
Ikona - strzałka prawaUchwały o emisji obligacji587
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe i WPF561
Ikona - strzałka prawaSprawozdania roczne539
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe557
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO587
Ikona - strzałka prawaAkcje i udziały Miasta Tarnobrzega548
Ikona - strzałka prawaInformacja o zaciągniętch kredytach i pożyczkach561
Ikona - strzałka prawaInformacja o udzielonych poręczeniach537
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni79269
Ikona - strzałka prawaWładze miasta86679
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20235325
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok1458
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok1847
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok2638
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji3259
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20188998
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji1094
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji1582
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1376
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta119029
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok797
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok394
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za rok 2021 na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji526
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za rok 2021 na dzień zakończenia wydawania decyzji450
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 20202910
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2020 rok1827
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji1558
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zakończenia wydawania decyzji1042
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok3351
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok1290
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji1753
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji1506
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok3311
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji2072
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji1407
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok4849
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji1158
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji1149
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy132119
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok845
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok433
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie284
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji445
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji346
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok3684
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok1260
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie844
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia515
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury529
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola648
Ikona - strzałka prawaSzkoły677
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1429
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1239
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok4492
Ikona - strzałka prawaOśwadczenia za 2019 rok3058
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1302
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia864
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury885
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola1330
Ikona - strzałka prawaSzkoły1893
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z objęciem funkcji2275
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1642
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok4388
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok1133
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji2934
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1877
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok3036
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki1427
Ikona - strzałka prawaSzkoły3741
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1689
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1884
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie2629
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji1799
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji1703
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok2821
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki3175
Ikona - strzałka prawaSzkoły3989
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury2495
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia2175
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie2720
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki25832
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok403
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok279
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji325
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji296
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok1624
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok692
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1374
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z zakończeniem pełnienia funkcji918
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok2773
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok677
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2019 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1118
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1443
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok2370
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji2285
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1293
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok2335
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok4902
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania46949
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna2600
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych32889
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N4431
Ikona - strzałka prawa20103163
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A11976
Ikona - strzałka prawa201010864
Ikona - strzałka prawa20096010
Ikona - strzałka prawa20085496
Ikona - strzałka prawa20074757
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B8331
Ikona - strzałka prawa20109554
Ikona - strzałka prawa20096854
Ikona - strzałka prawa20087279
Ikona - strzałka prawa20074481
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C5306
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D5246
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E5354
Ikona - strzałka prawa20103644
Ikona - strzałka prawa20095320
Ikona - strzałka prawa20083626
Ikona - strzałka prawa20074410
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F5035
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G5134
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H5199
Ikona - strzałka prawa20104056
Ikona - strzałka prawa20094522
Ikona - strzałka prawa20084525
Ikona - strzałka prawa20074442
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I5210
Ikona - strzałka prawa20103221
Ikona - strzałka prawa20093507
Ikona - strzałka prawa20084408
Ikona - strzałka prawa20114993
Ikona - strzałka prawa20124120
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu62627
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego37492
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu22990
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian42687
Ikona - strzałka prawaArchiwum28247
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego17091
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów18414
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi19226
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności3114
Ikona - strzałka prawaKoordynatorzy ds. dostępności1548

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-11-19 11:38:20, zmian dokonał(a): Witold Czech

WCAG 2.0 (Level AA)