Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta Tarnobrzeg

www.tarnobrzeg.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1773460
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia6322
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia961437
Ikona - strzałka prawa20189904
Ikona - strzałka prawaPrzetargi2153820
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych5733
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane26844
Ikona - strzałka prawaPraca w samorządzie1337621
Ikona - strzałka prawaPraca w oświacie1493457
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach560622
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo2273
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna9846
Ikona - strzałka prawaOrg. pozarządowe193461
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy583
Ikona - strzałka prawa2018349
Ikona - strzałka prawa2017293
Ikona - strzałka prawa2016228
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert2105
Ikona - strzałka prawa20181704
Ikona - strzałka prawa2017875
Ikona - strzałka prawa2016365
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a1064
Ikona - strzałka prawa2018308
Ikona - strzałka prawa2017661
Ikona - strzałka prawa2016280
Ikona - strzałka prawaFormularze288
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert222
Ikona - strzałka prawaMały grant127
Ikona - strzałka prawaRegranting125
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS452
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji395
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych1105
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne1811
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski301
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok435
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok118
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok131
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok120
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok147
Ikona - strzałka prawaPetycje5903
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia Publiczne4948
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda1331
Ikona - strzałka prawaWybory ławników461
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-2019270
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-2019490
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta316
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-2019642
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne235
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 2015176
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP204
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 2015195
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów207
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-2019152
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe415
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 2014473
Ikona - strzałka prawaReferendum252
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych Kadencja na lata 2015-201915945
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent69425
Ikona - strzałka prawaRada Miasta71770
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta10856
Ikona - strzałka prawaRadni Miasta Tarnobrzega26078
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta19879
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"5015
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5290
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa5171
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno - Inwestycyjna5578
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska5611
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu6833
Ikona - strzałka prawaKluby radnych6451
Ikona - strzałka prawaKlub radnych Prawo i Sprawiedliwość4165
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta Tarnobrzega21807
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych15478
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania4102
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta272527
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu87002
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa25571
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych338
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna208
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?170663
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny561
Ikona - strzałka prawaWydział Edukacji, Promocji i Kultury828
Ikona - strzałka prawaWydział Techniczno-Inwestycyjny i Drogownictwa1124
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa1064
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa2468
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego497
Ikona - strzałka prawaWydział Komunikacji1803
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej723
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego1169
Ikona - strzałka prawaWydział Spraw Obywatelskich1285
Ikona - strzałka prawaWydział Budżetu i Finansów578
Ikona - strzałka prawaWydział Geodezji i Gospodarki Gruntami2951
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami612
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej16997
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej489
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli1244
Ikona - strzałka prawa2017731
Ikona - strzałka prawa2016452
Ikona - strzałka prawa2015390
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza5705
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta98539
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta16621
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów4903
Ikona - strzałka prawaAkty prawne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta91750
Ikona - strzałka prawaArchiwum Zarządzeń Prezydenta Miasta47900
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów43430
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego20566
Ikona - strzałka prawaUchwały105204
Ikona - strzałka prawaStatut24484
Ikona - strzałka prawaSymbole miasta10453
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UM24992
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty51082
Ikona - strzałka prawa20181332
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportu227
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny146
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości428
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny107
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi195
Ikona - strzałka prawa20172156
Ikona - strzałka prawa20163439
Ikona - strzałka prawa20153038
Ikona - strzałka prawa20144038
Ikona - strzałka prawa20134897
Ikona - strzałka prawa20125787
Ikona - strzałka prawa20118448
Ikona - strzałka prawa20109431
Ikona - strzałka prawa20097416
Ikona - strzałka prawa20085261
Ikona - strzałka prawa20075828
Ikona - strzałka prawa20065896
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata59968
Ikona - strzałka prawaŻłobki8305
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola79599
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe46991
Ikona - strzałka prawaGimnazja16338
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadgimnazjalne48308
Ikona - strzałka prawaPoradnie27522
Ikona - strzałka prawaSCUW1891
Ikona - strzałka prawaZdrowie47195
Ikona - strzałka prawaKultura i sport35178
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury22164
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna9419
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega19131
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji28198
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna33229
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie56225
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu9301
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej6657
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności61408
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej185
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego23326
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi11031
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego2847
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich12471
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego11051
Ikona - strzałka prawaTygodnik Nadwiślański23791
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o. o.7756
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji3660
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna3982
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane24956
Ikona - strzałka prawaBudżet56205
Ikona - strzałka prawa2018596
Ikona - strzałka prawa20171121
Ikona - strzałka prawa20162081
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni63596
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok1859
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok2575
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok2032
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20185635
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3726
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok3547
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok4962
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok4382
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji 2010-20146795
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2006-20103068
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok3841
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok5987
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok3170
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3134
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20142069
Ikona - strzałka prawaWładze miasta66842
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji2455
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji3440
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji3136
Ikona - strzałka prawakadencja 2014 - 20185311
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji3640
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok2907
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok2493
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok3615
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok3464
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok4819
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok4540
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok4497
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3473
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta90565
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy104110
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji dyrektora572
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki253
Ikona - strzałka prawaSzkoły288
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji dyrektora360
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki196
Ikona - strzałka prawaSzkoły280
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok1022
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki714
Ikona - strzałka prawaSzkoły980
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury637
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia573
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie787
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki15934
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok1377
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania31910
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych27526
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N2863
Ikona - strzałka prawa20101997
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A9449
Ikona - strzałka prawa20107067
Ikona - strzałka prawa20094030
Ikona - strzałka prawa20083824
Ikona - strzałka prawa20073134
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B6444
Ikona - strzałka prawa20107085
Ikona - strzałka prawa20094905
Ikona - strzałka prawa20085142
Ikona - strzałka prawa20072984
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C3899
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D3848
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E4034
Ikona - strzałka prawa20102337
Ikona - strzałka prawa20093656
Ikona - strzałka prawa20082404
Ikona - strzałka prawa20072827
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F3777
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G3760
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H3679
Ikona - strzałka prawa20102716
Ikona - strzałka prawa20093097
Ikona - strzałka prawa20082994
Ikona - strzałka prawa20072914
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I3850
Ikona - strzałka prawa20102051
Ikona - strzałka prawa20092316
Ikona - strzałka prawa20082956
Ikona - strzałka prawa20113570
Ikona - strzałka prawa20122672
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu54409
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego31503
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu16441
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian31126
Ikona - strzałka prawaArchiwum22922
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego13646
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów15356
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi16162

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-05-25 15:27:34, zmian dokonał(a): Robert Chrząstek

WCAG 2.0 (Level AA)