Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta Tarnobrzeg

www.tarnobrzeg.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1803440
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia6584
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia978026
Ikona - strzałka prawa201814019
Ikona - strzałka prawaPrzetargi2197828
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych6293
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane27795
Ikona - strzałka prawaPraca w samorządzie1349942
Ikona - strzałka prawaPraca w oświacie1526523
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach571652
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo2626
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna10150
Ikona - strzałka prawaOrg. pozarządowe196155
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy671
Ikona - strzałka prawa2018420
Ikona - strzałka prawa2017318
Ikona - strzałka prawa2016249
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert2552
Ikona - strzałka prawa20182176
Ikona - strzałka prawa2017927
Ikona - strzałka prawa2016410
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a1390
Ikona - strzałka prawa2018610
Ikona - strzałka prawa2017705
Ikona - strzałka prawa2016310
Ikona - strzałka prawaFormularze346
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert253
Ikona - strzałka prawaMały grant163
Ikona - strzałka prawaRegranting150
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS492
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji431
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych1151
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne2024
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski378
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok20
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok508
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok145
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok158
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok146
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok176
Ikona - strzałka prawaPetycje6065
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia Publiczne5111
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda1493
Ikona - strzałka prawaWybory ławników512
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-2019296
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-2019536
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta339
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-2019684
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne264
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 2015210
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP230
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 2015232
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów238
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-2019179
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe482
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 2014560
Ikona - strzałka prawaReferendum297
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych Kadencja na lata 2015-201916091
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent70165
Ikona - strzałka prawaRada Miasta72301
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta10963
Ikona - strzałka prawaRadni Miasta Tarnobrzega26219
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta20022
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"5061
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5327
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa5222
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno - Inwestycyjna5640
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska5670
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu6930
Ikona - strzałka prawaKluby radnych6520
Ikona - strzałka prawaKlub radnych Prawo i Sprawiedliwość4226
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta Tarnobrzega21985
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych15594
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania4183
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta277351
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu88034
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa25712
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych433
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna573
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych48
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?172673
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa1211
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa2913
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego563
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne2242
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej894
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego1404
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta5
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami3475
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie3
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych1
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania0
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy1356
Ikona - strzałka prawaCEIDG1
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców1
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy0
Ikona - strzałka prawaTransport drogowy, przewóz osób2
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów1
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów0
Ikona - strzałka prawaPetycje1
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne0
Ikona - strzałka prawaZdrowie1
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie1
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami674
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej17090
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej522
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli1308
Ikona - strzałka prawa2017792
Ikona - strzałka prawa2016495
Ikona - strzałka prawa2015434
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza5783
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta99261
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta16800
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów5094
Ikona - strzałka prawaAkty prawne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta93379
Ikona - strzałka prawaArchiwum Zarządzeń Prezydenta Miasta48207
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów43865
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego20724
Ikona - strzałka prawaUchwały106267
Ikona - strzałka prawaStatut24668
Ikona - strzałka prawaSymbole miasta10554
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UM25439
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty51591
Ikona - strzałka prawa20181501
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny174
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi220
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości593
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny127
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportu262
Ikona - strzałka prawa20172211
Ikona - strzałka prawa20163485
Ikona - strzałka prawa20153079
Ikona - strzałka prawa20144066
Ikona - strzałka prawa20134930
Ikona - strzałka prawa20125815
Ikona - strzałka prawa20118481
Ikona - strzałka prawa20109491
Ikona - strzałka prawa20097471
Ikona - strzałka prawa20085286
Ikona - strzałka prawa20075856
Ikona - strzałka prawa20065934
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata60481
Ikona - strzałka prawaŻłobki8512
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola79935
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe47497
Ikona - strzałka prawaGimnazja16391
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadgimnazjalne48477
Ikona - strzałka prawaPoradnie27690
Ikona - strzałka prawaSCUW1997
Ikona - strzałka prawaZdrowie47453
Ikona - strzałka prawaKultura i sport35392
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury22566
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna9459
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega19475
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji28522
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna33343
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie56545
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu9427
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej6961
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności62502
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej211
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego23506
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi11152
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego2980
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich12617
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego11122
Ikona - strzałka prawaTygodnik Nadwiślański23978
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o. o.7859
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji3801
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna4065
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane25111
Ikona - strzałka prawaBudżet56560
Ikona - strzałka prawa2018700
Ikona - strzałka prawa20171218
Ikona - strzałka prawa20162124
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni64521
Ikona - strzałka prawaza 2017 rok1167
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok1975
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok2630
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok2070
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20185727
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3759
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok3581
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok4991
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok4411
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji 2010-20146823
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2006-20103103
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok3871
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok6022
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok3205
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3165
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20142112
Ikona - strzałka prawaWładze miasta68124
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji2594
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji3672
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji3468
Ikona - strzałka prawakadencja 2014 - 20185865
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji3791
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok2945
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok2527
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok3659
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok3498
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok4854
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok4566
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok4525
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3512
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta92242
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok208
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy105742
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji dyrektora834
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki341
Ikona - strzałka prawaSzkoły406
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji dyrektora516
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki234
Ikona - strzałka prawaSzkoły385
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok271
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki74
Ikona - strzałka prawaSzkoły162
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury105
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia99
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie129
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok1146
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki768
Ikona - strzałka prawaSzkoły1079
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury691
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia612
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie851
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki16625
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok1641
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania32411
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych27702
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N2901
Ikona - strzałka prawa20102025
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A9486
Ikona - strzałka prawa20107173
Ikona - strzałka prawa20094067
Ikona - strzałka prawa20083862
Ikona - strzałka prawa20073168
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B6483
Ikona - strzałka prawa20107141
Ikona - strzałka prawa20094948
Ikona - strzałka prawa20085201
Ikona - strzałka prawa20073013
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C3931
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D3881
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E4070
Ikona - strzałka prawa20102362
Ikona - strzałka prawa20093697
Ikona - strzałka prawa20082430
Ikona - strzałka prawa20072855
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F3804
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G3786
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H3710
Ikona - strzałka prawa20102747
Ikona - strzałka prawa20093127
Ikona - strzałka prawa20083026
Ikona - strzałka prawa20072946
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I3882
Ikona - strzałka prawa20102077
Ikona - strzałka prawa20092342
Ikona - strzałka prawa20082994
Ikona - strzałka prawa20113604
Ikona - strzałka prawa20122699
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu54660
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego31692
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu16573
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian31643
Ikona - strzałka prawaArchiwum23089
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego13735
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów15439
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi16263

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-07-20 15:15:35, zmian dokonał(a): Robert Chrząstek

WCAG 2.0 (Level AA)