Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta Tarnobrzeg

www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1985909
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia8648
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1072327
Ikona - strzałka prawa201910083
Ikona - strzałka prawa201827172
Ikona - strzałka prawaPrzetargi2429578
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych9374
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane33217
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne2917
Ikona - strzałka prawaPozwolenia zintegrowane236
Ikona - strzałka prawaECO Tarnobrzeg101
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie8459
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze6722
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru768
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach4855
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów1948
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi3339
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne757
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO479
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO305
Ikona - strzałka prawaStaże2144
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne365
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO390
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO187
Ikona - strzałka prawaPraktyki1375
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne204
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO243
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO138
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych1705853
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta641132
Ikona - strzałka prawaPraca w samorządzie (do 28.02.2019)1429230
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo5185
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe211089
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy1212
Ikona - strzałka prawa2019318
Ikona - strzałka prawa2018843
Ikona - strzałka prawa2017512
Ikona - strzałka prawa2016430
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert4789
Ikona - strzałka prawa20192038
Ikona - strzałka prawa20183228
Ikona - strzałka prawa20171284
Ikona - strzałka prawa2016730
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a2504
Ikona - strzałka prawa2019415
Ikona - strzałka prawa20181387
Ikona - strzałka prawa20171049
Ikona - strzałka prawa2016498
Ikona - strzałka prawaFormularze860
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert685
Ikona - strzałka prawaMały grant452
Ikona - strzałka prawaRegranting332
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS869
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji669
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych1527
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna12857
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3294
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski803
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok627
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok893
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok425
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok338
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok317
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok365
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza564
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji694
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach207
Ikona - strzałka prawa2018112
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia1358
Ikona - strzałka prawa2019542
Ikona - strzałka prawa2018459
Ikona - strzałka prawaPetycje7796
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie zgromadzenia publicznego6331
Ikona - strzałka prawaLobbing389
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda7875
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego2380
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 2019381
Ikona - strzałka prawaWybory ławników1088
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-2019651
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-20191021
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta592
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20191084
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne685
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 2015608
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP517
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 2015525
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów503
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-2019455
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe4566
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20188954
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20141805
Ikona - strzałka prawaReferendum716
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych Kadencja na lata 2015-201917195
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent74598
Ikona - strzałka prawaRada Miasta79344
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-20233627
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta862
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych477
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta334
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta919
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent234
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna252
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji277
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu227
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna219
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa200
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska199
Ikona - strzałka prawaKluby radnych477
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta324
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta376
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski418
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych2513
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań454
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe722
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania229
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-2018496
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta156
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta78
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta118
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"73
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna103
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa100
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna108
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska69
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu134
Ikona - strzałka prawaKluby radnych71
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta94
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych78
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania77
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta300389
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu93114
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa26678
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych766
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna1076
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych362
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?184579
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców197
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd71
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa2050
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa5223
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego1153
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne6708
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej1656
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego3018
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta367
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie357
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami6029
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych706
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania437
Ikona - strzałka prawaCEIDG390
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy2252
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców209
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy453
Ikona - strzałka prawaTransport drogowy, przewóz osób233
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów203
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów199
Ikona - strzałka prawaPetycje186
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne208
Ikona - strzałka prawaZdrowie196
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie273
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami1124
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej17662
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej708
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli1765
Ikona - strzałka prawa20171195
Ikona - strzałka prawa2016755
Ikona - strzałka prawa2015662
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza6361
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta105526
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-2024267
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta18194
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów6265
Ikona - strzałka prawa201898
Ikona - strzałka prawaAkty prawne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta104221
Ikona - strzałka prawaArchiwum Zarządzeń Prezydenta Miasta50607
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów45227
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego21675
Ikona - strzałka prawaUchwały112521
Ikona - strzałka prawaStatut26148
Ikona - strzałka prawaSymbole miasta11058
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UM28720
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty55164
Ikona - strzałka prawa20191113
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych438
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości729
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny123
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny147
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi192
Ikona - strzałka prawa20182432
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych821
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości2034
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny354
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny436
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi462
Ikona - strzałka prawa20172689
Ikona - strzałka prawa20163853
Ikona - strzałka prawa20153308
Ikona - strzałka prawa20144296
Ikona - strzałka prawa20135121
Ikona - strzałka prawa20126053
Ikona - strzałka prawa20118759
Ikona - strzałka prawa20109814
Ikona - strzałka prawa20097843
Ikona - strzałka prawa20085488
Ikona - strzałka prawa20076106
Ikona - strzałka prawa20066222
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata63041
Ikona - strzałka prawaŻłobki9533
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola82918
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe50403
Ikona - strzałka prawaGimnazja16868
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadgimnazjalne49697
Ikona - strzałka prawaPoradnie29249
Ikona - strzałka prawaSCUW2648
Ikona - strzałka prawaDotacje dla placówek niepublicznych210
Ikona - strzałka prawaZdrowie49056
Ikona - strzałka prawaKultura i sport36688
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury23886
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna9718
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega20642
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji30240
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna34251
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie58256
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu10385
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej8754
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności67234
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej496
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe5
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego24602
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.11753
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.3614
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.13602
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.11744
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe Sp. z o.o.25101
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.8453
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji4623
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna4513
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane26075
Ikona - strzałka prawaBudżet59651
Ikona - strzałka prawa20191329
Ikona - strzałka prawa20181831
Ikona - strzałka prawa20171818
Ikona - strzałka prawa20162412
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni69370
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok244
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na początek kadencji 2018-20232172
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2014-2018579
Ikona - strzałka prawaza 2017 rok2397
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok2568
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok2960
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok2321
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20186091
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3961
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok3767
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok5193
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok4594
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20142560
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji 2010-20147041
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok4046
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok6265
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok3444
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3344
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2006-20103334
Ikona - strzałka prawaWładze miasta73361
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-20231624
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok849
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji1228
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20187201
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji88
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji101
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji111
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji64
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3170
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok2719
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok3884
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok3735
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok5072
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok4802
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok4722
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3718
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta99486
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok182
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji89
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji85
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok1139
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji626
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji472
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok1762
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji155
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji145
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy113413
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok183
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z objęciem funkcji109
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji60
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok1708
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok128
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji1034
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji525
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok1697
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki469
Ikona - strzałka prawaSzkoły920
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury448
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia546
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie878
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji404
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji244
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok1535
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki1209
Ikona - strzałka prawaSzkoły1779
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury971
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia912
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1242
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki19424
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok239
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji46
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok811
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji687
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji334
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok572
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok3191
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania35171
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna551
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych29032
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H3915
Ikona - strzałka prawa20102947
Ikona - strzałka prawa20093332
Ikona - strzałka prawa20083216
Ikona - strzałka prawa20073174
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N3144
Ikona - strzałka prawa20102199
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A9783
Ikona - strzałka prawa20108269
Ikona - strzałka prawa20094379
Ikona - strzałka prawa20084139
Ikona - strzałka prawa20073387
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B6761
Ikona - strzałka prawa20107685
Ikona - strzałka prawa20095337
Ikona - strzałka prawa20085540
Ikona - strzałka prawa20073235
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C4158
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D4097
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E4250
Ikona - strzałka prawa20102542
Ikona - strzałka prawa20094023
Ikona - strzałka prawa20082592
Ikona - strzałka prawa20073082
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F4023
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G3970
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I4089
Ikona - strzałka prawa20102236
Ikona - strzałka prawa20092507
Ikona - strzałka prawa20083212
Ikona - strzałka prawa20113789
Ikona - strzałka prawa20122895
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu56616
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego32914
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu17579
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian35011
Ikona - strzałka prawaArchiwum24100
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego14256
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów15886
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi16802

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-05-17 11:13:32, zmian dokonał(a): Anna Wrona

WCAG 2.0 (Level AA)