Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta Tarnobrzeg

www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2471858
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia10499
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1166444
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku7059
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku30213
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku31866
Ikona - strzałka prawaPrzetargi2660506
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych12729
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane38225
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne8275
Ikona - strzałka prawaPozwolenia zintegrowane2166
Ikona - strzałka prawaECO Tarnobrzeg749
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie35509
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze29323
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru2557
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach23824
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów10598
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi12721
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3574
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO1811
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1088
Ikona - strzałka prawaStaże6911
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne1784
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO1055
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO654
Ikona - strzałka prawaPraktyki4131
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne1028
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO676
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO504
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych1887827
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta687271
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo6714
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe226757
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy1800
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok336
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok657
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1178
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok790
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok687
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert7612
Ikona - strzałka prawana 2020 rok2112
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów361
Ikona - strzałka prawana 2019 rok3727
Ikona - strzałka prawana 2018 rok4027
Ikona - strzałka prawana 2017 rok1785
Ikona - strzałka prawana 2016 rok1273
Ikona - strzałka prawaHarmonogram ogłaszania konkursów ofert284
Ikona - strzałka prawana 2020 rok199
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a4069
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku1933
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku1995
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku1477
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku749
Ikona - strzałka prawaFormularze1693
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert1317
Ikona - strzałka prawaMały grant976
Ikona - strzałka prawaRegranting623
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS1278
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji991
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych2072
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna14935
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku149
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie miasta1292
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok631
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne4426
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski1195
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok292
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok1184
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1250
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok651
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok597
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok562
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok624
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji253
Ikona - strzałka prawaLokalny Program Rewitalizacji220
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza1426
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji2107
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach673
Ikona - strzałka prawa2018446
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie zgromadzenia publicznego7341
Ikona - strzałka prawaZgłaszanie zgromadzenia publicznego124
Ikona - strzałka prawaPetycje10374
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku97
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia3230
Ikona - strzałka prawa2020600
Ikona - strzałka prawa20191767
Ikona - strzałka prawa2018793
Ikona - strzałka prawaLobbing1227
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda12398
Ikona - strzałka prawaPostanowienia i obwieszczenia Komisarza Wyborczego183
Ikona - strzałka prawaWybory ławników1946
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2020-2023810
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-20191129
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-20191380
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta1018
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20191488
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu RP i Senatu RP3871
Ikona - strzałka prawa2019522
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne1643
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20151072
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP1313
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 2015899
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 2020412
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów1000
Ikona - strzałka prawaWybory do Rady Seniorów kadencja 2019-2023728
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-2019890
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe5084
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201810133
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20142414
Ikona - strzałka prawaReferendum1194
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego6546
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 2019856
Ikona - strzałka prawaDotacje dla szkół niepublicznych350
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych18636
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-2023762
Ikona - strzałka prawaKadencja 2015-2019337
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent77223
Ikona - strzałka prawaRada Miasta84973
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-20237865
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta1782
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych1017
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta678
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta2082
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent530
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna595
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji631
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu599
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna594
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa542
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska547
Ikona - strzałka prawaKluby radnych1083
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta763
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Miasta172
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta - archiwum nagrań1025
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski859
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych5380
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań1094
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe1655
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania502
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-20181000
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta431
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta284
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta388
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"270
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna401
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa361
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna425
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska341
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu468
Ikona - strzałka prawaKluby radnych274
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta303
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych289
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania363
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta318771
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu97169
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa27557
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych1136
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna1585
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych688
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?194733
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców842
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd517
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa3378
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa7627
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego1743
Ikona - strzałka prawaStacje diagnostyczne, transport drogowy, OSK, SKP13224
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców527
Ikona - strzałka prawaTransport drogowy, przewóz osób633
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów587
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy1064
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne357
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej2615
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego6211
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta776
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami9163
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie907
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych2076
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania1362
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy3155
Ikona - strzałka prawaCEIDG1032
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów508
Ikona - strzałka prawaPetycje509
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne591
Ikona - strzałka prawaZdrowie484
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie736
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami1699
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej18266
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej986
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli2209
Ikona - strzałka prawa20171518
Ikona - strzałka prawa20161132
Ikona - strzałka prawa20151013
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza6880
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta111517
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20241171
Ikona - strzałka prawaKadencja 2016-201996
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta19755
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów7855
Ikona - strzałka prawa2019446
Ikona - strzałka prawa2018350
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Rada Kobiet1148
Ikona - strzałka prawaAkty prawne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta113149
Ikona - strzałka prawaArchiwum Zarządzeń Prezydenta Miasta53668
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów46678
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego22854
Ikona - strzałka prawaUchwały118802
Ikona - strzałka prawaStatut27174
Ikona - strzałka prawaSymbole miasta11647
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UM32191
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty58957
Ikona - strzałka prawa2020678
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości1030
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny205
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny441
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych371
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw186
Ikona - strzałka prawaZwolnienia podatkowe285
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi256
Ikona - strzałka prawa20192559
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości2284
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny460
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny568
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi629
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych976
Ikona - strzałka prawa20182879
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1214
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości3669
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny615
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny897
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi785
Ikona - strzałka prawa20173152
Ikona - strzałka prawa20164320
Ikona - strzałka prawa20153682
Ikona - strzałka prawa20144694
Ikona - strzałka prawa20135464
Ikona - strzałka prawa20126480
Ikona - strzałka prawa20119224
Ikona - strzałka prawa201010279
Ikona - strzałka prawa20098347
Ikona - strzałka prawa20085792
Ikona - strzałka prawa20076455
Ikona - strzałka prawa20066637
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata65878
Ikona - strzałka prawaŻłobki10505
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola85749
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe54274
Ikona - strzałka prawaGimnazja17377
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadgimnazjalne50999
Ikona - strzałka prawaPoradnie30531
Ikona - strzałka prawaSCUW3354
Ikona - strzałka prawaZdrowie50672
Ikona - strzałka prawaKultura i sport38056
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury25183
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna10104
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega21798
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji31692
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna35335
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie60348
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu11478
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej10985
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności70957
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej894
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe211
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego25592
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.12432
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.4421
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.14677
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.12381
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe Sp. z o.o.25713
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.9236
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji5407
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna5096
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane27037
Ikona - strzałka prawaBudżet62551
Ikona - strzałka prawa2020971
Ikona - strzałka prawa20192845
Ikona - strzałka prawa20182849
Ikona - strzałka prawa20172444
Ikona - strzałka prawa20162833
Ikona - strzałka prawa2015174
Ikona - strzałka prawa2014147
Ikona - strzałka prawa2013130
Ikona - strzałka prawa2012129
Ikona - strzałka prawa2011145
Ikona - strzałka prawa2010127
Ikona - strzałka prawa2009124
Ikona - strzałka prawa2008141
Ikona - strzałka prawa2007128
Ikona - strzałka prawa2006154
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni72051
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok1228
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na początek kadencji 2018-20233436
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2014-2018942
Ikona - strzałka prawaza 2017 rok2784
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok2967
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok3343
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok2649
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20186452
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20143053
Ikona - strzałka prawaWładze miasta77491
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20232724
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok1720
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji1756
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20187871
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji299
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji462
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji439
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji274
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3506
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta105031
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020141
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji93
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok1210
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji714
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji564
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok2191
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji1026
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji701
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok2796
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji395
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji368
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy118769
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020103
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok1259
Ikona - strzałka prawaOśwadczenia za 2019 rok528
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z objęciem funkcji775
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji526
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok2956
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok368
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji1671
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji986
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok2130
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki711
Ikona - strzałka prawaSzkoły1647
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury712
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia846
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1328
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji817
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji645
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok1927
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki1812
Ikona - strzałka prawaSzkoły2464
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1432
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1292
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1692
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki21567
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok993
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2019 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji335
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji517
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok1476
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji1252
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji573
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok1080
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok3849
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania37996
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna1177
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych30158
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A10408
Ikona - strzałka prawa20109178
Ikona - strzałka prawa20094786
Ikona - strzałka prawa20084520
Ikona - strzałka prawa20073759
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B7236
Ikona - strzałka prawa20108192
Ikona - strzałka prawa20095722
Ikona - strzałka prawa20085995
Ikona - strzałka prawa20073558
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C4515
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D4431
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E4510
Ikona - strzałka prawa20102858
Ikona - strzałka prawa20094358
Ikona - strzałka prawa20082870
Ikona - strzałka prawa20073426
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F4307
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G4301
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H4255
Ikona - strzałka prawa20103295
Ikona - strzałka prawa20093598
Ikona - strzałka prawa20083528
Ikona - strzałka prawa20073516
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I4411
Ikona - strzałka prawa20102492
Ikona - strzałka prawa20092775
Ikona - strzałka prawa20083490
Ikona - strzałka prawa20114099
Ikona - strzałka prawa20123245
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N3474
Ikona - strzałka prawa20102455
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu58438
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego34373
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu19246
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian38164
Ikona - strzałka prawaArchiwum25288
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego14998
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów16485
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi17366

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-04-01 12:45:37, zmian dokonał(a): Anna Wrona

WCAG 2.0 (Level AA)