Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa
Urząd Miasta Tarnobrzeg www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2837285
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta480
Ikona - strzałka prawaOrganizacja Urzędu2053
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych435
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna130
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych120
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza714
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia12570
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1260378
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku792
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku27520
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku34826
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku35811
Ikona - strzałka prawaPrzetargi2882482
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych15024
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane42872
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne12901
Ikona - strzałka prawaPozwolenia zintegrowane3506
Ikona - strzałka prawaECO Tarnobrzeg1250
Ikona - strzałka prawaPracownicze Plany Kapitałowe842
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie49940
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze40111
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru3510
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach34075
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów13696
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi17274
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne5249
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO2561
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1654
Ikona - strzałka prawaStaże8938
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2616
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO1560
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1034
Ikona - strzałka prawaPraktyki5395
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne1623
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO1056
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO889
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych2012052
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta713104
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo7664
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna16422
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku243
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku500
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe238895
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy2191
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok84
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok700
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok954
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1435
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok1090
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok942
Ikona - strzałka prawaHarmonogram ogłaszania konkursów ofert771
Ikona - strzałka prawana 2021 rok94
Ikona - strzałka prawana 2020 rok515
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert9295
Ikona - strzałka prawana 2021 rok291
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów ofert50
Ikona - strzałka prawana 2020 rok3732
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów1095
Ikona - strzałka prawana 2019 rok4511
Ikona - strzałka prawana 2018 rok4578
Ikona - strzałka prawana 2017 rok2270
Ikona - strzałka prawana 2016 rok1706
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a4972
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku834
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku2553
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku2491
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku1878
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku984
Ikona - strzałka prawaFormularze2362
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert1731
Ikona - strzałka prawaMały grant1344
Ikona - strzałka prawaRegranting878
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS1684
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji1291
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych2497
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna73
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie miasta2290
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok1032
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok631
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne5291
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski1584
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok262
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok579
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok1520
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1563
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok969
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok856
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok830
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok914
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji597
Ikona - strzałka prawaLokalny Program Rewitalizacji571
Ikona - strzałka prawaMiejski Plan Adaptacji do zmian klimatu151
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza2160
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie zgromadzenia publicznego8345
Ikona - strzałka prawaZgłaszanie zgromadzenia publicznego1321
Ikona - strzałka prawaPetycje11727
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku590
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku160
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku153
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku137
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku141
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia4839
Ikona - strzałka prawa20201250
Ikona - strzałka prawa20192076
Ikona - strzałka prawa20181052
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji3075
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach1068
Ikona - strzałka prawa2019182
Ikona - strzałka prawa2018741
Ikona - strzałka prawaLobbing1892
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda15796
Ikona - strzałka prawaPostanowienia i obwieszczenia Komisarza Wyborczego608
Ikona - strzałka prawaWybory ławników2318
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2020-20231118
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-20191420
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-20191656
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta1339
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20191871
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu RP i Senatu RP4527
Ikona - strzałka prawa2019754
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne2077
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20151523
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP4258
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20151306
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20203865
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów1340
Ikona - strzałka prawaWybory do Rady Seniorów kadencja 2019-20231109
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-20191165
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe5433
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201810832
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20142960
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego7851
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191124
Ikona - strzałka prawaReferendum1739
Ikona - strzałka prawaDotacje dla szkół i placówek niesamorządowych1186
Ikona - strzałka prawaUchwała dotacyjna i wzory dokumentów w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych282
Ikona - strzałka prawaKomunikaty w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych99
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych19482
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20231137
Ikona - strzałka prawaKadencja 2015-2019590
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent79503
Ikona - strzałka prawaRada Miasta89333
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-202311060
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta2458
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych1440
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta1058
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta3107
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent802
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna876
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji928
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu974
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna947
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa857
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska856
Ikona - strzałka prawaKluby radnych1563
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta1128
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Miasta513
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta - archiwum nagrań1546
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski1251
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych7999
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań1670
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe2860
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania821
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-20181433
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta715
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta524
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta693
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"537
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna719
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa652
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna720
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska631
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu789
Ikona - strzałka prawaKluby radnych507
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta567
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych535
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania1286
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta334328
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu100259
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa28657
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych1521
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna1901
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych987
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?207875
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców1171
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd906
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa5386
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa11701
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego2235
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne3493
Ikona - strzałka prawaStacje diagnostyczne, transport drogowy, OSK, SKP16420
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców884
Ikona - strzałka prawaTransport drogowy, przewóz osób1002
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów972
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy1882
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej3583
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego12159
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta1240
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami13778
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie1369
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych4554
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania3314
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy4113
Ikona - strzałka prawaCEIDG1671
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów823
Ikona - strzałka prawaPetycje816
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne925
Ikona - strzałka prawaZdrowie814
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie1308
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami2288
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej18803
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej1215
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli2577
Ikona - strzałka prawa20171833
Ikona - strzałka prawa20161426
Ikona - strzałka prawa20151251
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza7533
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta114750
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20242040
Ikona - strzałka prawaKadencja 2016-20191363
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta21453
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów8736
Ikona - strzałka prawa2019747
Ikona - strzałka prawa2018580
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Rada Kobiet1928
Ikona - strzałka prawaAkty prawne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta119000
Ikona - strzałka prawaArchiwum Zarządzeń Prezydenta Miasta56021
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów47935
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego23796
Ikona - strzałka prawaUchwały123079
Ikona - strzałka prawaStatut27806
Ikona - strzałka prawaSymbole miasta12206
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UM35252
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty61933
Ikona - strzałka prawa2021264
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości462
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny81
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny88
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych110
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw63
Ikona - strzałka prawa20201323
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości1829
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny499
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny980
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych721
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw484
Ikona - strzałka prawaZwolnienia podatkowe694
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi799
Ikona - strzałka prawa20192974
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości3164
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny724
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny853
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi954
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1391
Ikona - strzałka prawa20183169
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1567
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości4832
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny873
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1290
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1086
Ikona - strzałka prawa20173557
Ikona - strzałka prawa20164659
Ikona - strzałka prawa20154015
Ikona - strzałka prawa20145086
Ikona - strzałka prawa20135754
Ikona - strzałka prawa20126864
Ikona - strzałka prawa20119612
Ikona - strzałka prawa201010829
Ikona - strzałka prawa20098891
Ikona - strzałka prawa20086077
Ikona - strzałka prawa20076754
Ikona - strzałka prawa20067000
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata68633
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia Zawodowego85
Ikona - strzałka prawaŻłobki11236
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola88094
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe57478
Ikona - strzałka prawaGimnazja17798
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadpodstawowe51869
Ikona - strzałka prawaPoradnia Psychologiczno - Pedagogiczna31564
Ikona - strzałka prawaSCUW3955
Ikona - strzałka prawaZdrowie52093
Ikona - strzałka prawaKultura i sport39116
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury26204
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna10540
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega22727
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji32598
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna36128
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie62059
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu12225
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej12986
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności76400
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej1282
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe515
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego26747
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.13377
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.5069
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.15665
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.12901
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe Sp. z o.o.26348
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.9786
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji6143
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna5658
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane27892
Ikona - strzałka prawaBudżet65053
Ikona - strzałka prawa2021236
Ikona - strzałka prawa20202323
Ikona - strzałka prawa20194973
Ikona - strzałka prawa20183657
Ikona - strzałka prawa20172935
Ikona - strzałka prawa20163281
Ikona - strzałka prawa2015448
Ikona - strzałka prawa2014417
Ikona - strzałka prawa2013397
Ikona - strzałka prawa2012393
Ikona - strzałka prawa2011413
Ikona - strzałka prawa2010394
Ikona - strzałka prawa2009396
Ikona - strzałka prawa2008394
Ikona - strzałka prawa2007378
Ikona - strzałka prawa2006444
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji374
Ikona - strzałka prawa2020 rok529
Ikona - strzałka prawaUchwały o emisji obligacji129
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe i WPF130
Ikona - strzałka prawaSprawozdania roczne102
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe117
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO144
Ikona - strzałka prawaAkcje i udziały Miasta Tarnobrzega97
Ikona - strzałka prawaInformacja o zaciągniętch kredytach i pożyczkach101
Ikona - strzałka prawaInformacja o udzielonych poręczeniach100
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni75803
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok1100
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na początek kadencji 2018-20234474
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok2695
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2014-20181273
Ikona - strzałka prawaza 2017 rok3112
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok3283
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok4512
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok2949
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20186755
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20143489
Ikona - strzałka prawaWładze miasta80902
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20233684
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok924
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok2086
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji2259
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20188266
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji560
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji820
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji748
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji513
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3822
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta110335
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 20201130
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji705
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zakończenia wydawania decyzji435
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok2510
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok493
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji1102
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji881
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok2644
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji1362
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji928
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok3545
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji650
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji636
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy123784
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 20201225
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji555
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji513
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok3192
Ikona - strzałka prawaOśwadczenia za 2019 rok2042
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie571
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia344
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury365
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola456
Ikona - strzałka prawaSzkoły881
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z objęciem funkcji1449
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1034
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok3632
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok645
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji2157
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1339
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok2456
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki949
Ikona - strzałka prawaSzkoły2589
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1053
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1205
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1757
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji1178
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji1029
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok2237
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki2313
Ikona - strzałka prawaSzkoły3063
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1831
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1626
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie2111
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki23415
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok592
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji436
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z zakończeniem pełnienia funkcji358
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok1853
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok198
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2019 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji640
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji902
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok1812
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji1670
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji829
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok1603
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok4281
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania42059
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna1711
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych31269
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A10963
Ikona - strzałka prawa20109770
Ikona - strzałka prawa20095192
Ikona - strzałka prawa20084852
Ikona - strzałka prawa20074108
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C4777
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B7641
Ikona - strzałka prawa20108518
Ikona - strzałka prawa20096117
Ikona - strzałka prawa20086479
Ikona - strzałka prawa20073898
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D4723
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E4764
Ikona - strzałka prawa20103139
Ikona - strzałka prawa20094711
Ikona - strzałka prawa20083149
Ikona - strzałka prawa20073785
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F4535
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G4603
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H4556
Ikona - strzałka prawa20103584
Ikona - strzałka prawa20093911
Ikona - strzałka prawa20083897
Ikona - strzałka prawa20073855
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I4677
Ikona - strzałka prawa20102750
Ikona - strzałka prawa20093018
Ikona - strzałka prawa20083798
Ikona - strzałka prawa20114389
Ikona - strzałka prawa20123534
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N3840
Ikona - strzałka prawa20102691
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu59814
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego35638
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu20740
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian40853
Ikona - strzałka prawaArchiwum26163
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego15609
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów17059
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi17925
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności392
Ikona - strzałka prawaKoordynatorzy ds. dostępności201

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-01-15 18:02:0, zmian dokonał(a): Robert Chrząstek

WCAG 2.0 (Level AA)