Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa
Urząd Miasta Tarnobrzeg www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3256014
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta2393
Ikona - strzałka prawaOrganizacja Urzędu7073
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny Urzędu1359
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych1863
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna529
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych507
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza2761
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia15792
Ikona - strzałka prawaZdrowie2382
Ikona - strzałka prawaWojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu598
Ikona - strzałka prawaNocna i świąteczna opieka medyczna w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)400
Ikona - strzałka prawaNiepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej (NZOZ)392
Ikona - strzałka prawaApteki ogólnodostępne - wykaz aptek, harmonogram dyżurów386
Ikona - strzałka prawaProgramy Polityki Zdrowotnej325
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1354091
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku20936
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku31439
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku38849
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku38793
Ikona - strzałka prawaPrzetargi3099231
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych18522
Ikona - strzałka prawaNieruchomości - wykazy, przetargi, ogłoszenia34854
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane52603
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne19617
Ikona - strzałka prawaDane przestrzenne1100
Ikona - strzałka prawaPozwolenia zintegrowane4991
Ikona - strzałka prawaECO Tarnobrzeg1787
Ikona - strzałka prawaPracownicze Plany Kapitałowe2672
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie75633
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze61757
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru5248
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach56896
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów25148
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi23975
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne7005
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO3514
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO2287
Ikona - strzałka prawaStaże11520
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3619
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO2126
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1453
Ikona - strzałka prawaPraktyki6954
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2325
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO1533
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1350
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych2238672
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta801536
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo8991
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna908
Ikona - strzałka prawaInicjatywy realizowane w 2021 roku323
Ikona - strzałka prawaTryb i zasady wnioskowania264
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie miasta3372
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok353
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok1121
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok1412
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe254545
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy2739
Ikona - strzałka prawaNa 2022 rok79
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok474
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok1046
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok1287
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1784
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok1413
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok1252
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert13655
Ikona - strzałka prawana 2021 rok5470
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów ofert4470
Ikona - strzałka prawana 2020 rok4510
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów1475
Ikona - strzałka prawana 2019 rok5248
Ikona - strzałka prawana 2018 rok5222
Ikona - strzałka prawana 2017 rok2853
Ikona - strzałka prawana 2016 rok2183
Ikona - strzałka prawaHarmonogram ogłaszania konkursów ofert1410
Ikona - strzałka prawana 2021 rok529
Ikona - strzałka prawana 2020 rok835
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a5852
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku713
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku1362
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku3300
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku3139
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku2336
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku1326
Ikona - strzałka prawaFormularze3074
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert2176
Ikona - strzałka prawaMały grant1797
Ikona - strzałka prawaRegranting1181
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS2269
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji1752
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych3098
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna460
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna18188
Ikona - strzałka prawaW 2022 roku402
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku1482
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku863
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne6313
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski2047
Ikona - strzałka prawaNa 2022 rok207
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok634
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok983
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok1857
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1925
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok1307
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok1183
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok1151
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok1237
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji1105
Ikona - strzałka prawaLokalny Program Rewitalizacji1044
Ikona - strzałka prawaMiejski Plan Adaptacji do zmian klimatu702
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych347
Ikona - strzałka prawana lata 2020-2027292
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzeni321
Ikona - strzałka prawa2021277
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie fragmentu osiedla Serbinów382
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza3020
Ikona - strzałka prawa2021 rok265
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji4122
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach1496
Ikona - strzałka prawa2020264
Ikona - strzałka prawa2019537
Ikona - strzałka prawa20181058
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia6909
Ikona - strzałka prawa20211193
Ikona - strzałka prawa20201707
Ikona - strzałka prawa20192450
Ikona - strzałka prawa20181377
Ikona - strzałka prawaPetycje12752
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku764
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku1158
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku456
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku466
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku435
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku443
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne10549
Ikona - strzałka prawaZgłaszanie zgromadzenia publicznego1949
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku481
Ikona - strzałka prawaLobbing2712
Ikona - strzałka prawaSpisy powszechne776
Ikona - strzałka prawa2021450
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań590
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda16511
Ikona - strzałka prawaPostanowienia i obwieszczenia Komisarza Wyborczego956
Ikona - strzałka prawaWybory ławników2721
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2020-20231482
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-20191743
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-20191997
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2020-2023282
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta1727
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20192244
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne2641
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20151979
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu RP i Senatu RP5079
Ikona - strzałka prawa20191048
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP4653
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20151741
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20204375
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów1709
Ikona - strzałka prawaWybory do Rady Seniorów kadencja 2019-20231526
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-20191477
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe5797
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201811478
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20143550
Ikona - strzałka prawaReferendum2357
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego8506
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191432
Ikona - strzałka prawaDotacje dla szkół i placówek niesamorządowych2138
Ikona - strzałka prawaKomunikaty w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych551
Ikona - strzałka prawaUchwała dotacyjna i wzory dokumentów w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych749
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych20272
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20231603
Ikona - strzałka prawaKadencja 2015-2019933
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent81749
Ikona - strzałka prawaRada Miasta93835
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-202314604
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta3286
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych1880
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta1561
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta4237
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent1181
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna1297
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji1337
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu1408
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna1340
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa1314
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska1263
Ikona - strzałka prawaKluby radnych2120
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta1614
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Miasta958
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta - archiwum nagrań2013
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski1702
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych11564
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań2330
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe4467
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania1223
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-20181917
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta1062
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta860
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta1031
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"907
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna1168
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa1068
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna1169
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska1052
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu1189
Ikona - strzałka prawaKluby radnych827
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta889
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych857
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania2227
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta347432
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu102562
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa29647
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?219846
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców1698
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd1446
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa22742
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa15402
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego2952
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców1325
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów1359
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy2550
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne5421
Ikona - strzałka prawaStacje diagnostyczne, transport drogowy, OSK, SKP17768
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej4614
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego17082
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta1821
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie2009
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami18526
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych6584
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania4664
Ikona - strzałka prawaCEIDG2273
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy5137
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów1208
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne1356
Ikona - strzałka prawaPetycje1187
Ikona - strzałka prawaZdrowie1215
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie2158
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami3013
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej19452
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej1531
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli3081
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli 2015-202061
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta117047
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20243196
Ikona - strzałka prawaKadencja 2016-20193071
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta24396
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów9732
Ikona - strzałka prawa20191113
Ikona - strzałka prawa2018914
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Rada Kobiet2817
Ikona - strzałka prawaAkty normatywne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta Tarnobrzega128153
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miasta Tarnobrzega127894
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego24873
Ikona - strzałka prawaStatut Miasta Tarnobrzega28696
Ikona - strzałka prawaSymbole Miasta Tarnobrzega12872
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny Urzędu Miasta37549
Ikona - strzałka prawaObowiązujący294
Ikona - strzałka prawaArchiwalne122
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty64786
Ikona - strzałka prawa20211007
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości1813
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny426
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny533
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych662
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw424
Ikona - strzałka prawa20201723
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości2259
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny849
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1312
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1085
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw812
Ikona - strzałka prawaZwolnienia podatkowe1113
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1200
Ikona - strzałka prawa20193387
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości3969
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny1032
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1166
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1289
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1868
Ikona - strzałka prawa20183562
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1731
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1437
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1971
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości6180
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny1197
Ikona - strzałka prawa20174042
Ikona - strzałka prawa20165225
Ikona - strzałka prawa20154404
Ikona - strzałka prawa20145483
Ikona - strzałka prawa20136089
Ikona - strzałka prawa20127294
Ikona - strzałka prawa201110035
Ikona - strzałka prawa201011444
Ikona - strzałka prawa20099554
Ikona - strzałka prawa20086428
Ikona - strzałka prawa20077109
Ikona - strzałka prawa20067389
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów49345
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata71284
Ikona - strzałka prawaŻłobki12168
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia Zawodowego584
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola91068
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe60629
Ikona - strzałka prawaGimnazja18242
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadpodstawowe53072
Ikona - strzałka prawaPoradnia Psychologiczno - Pedagogiczna32763
Ikona - strzałka prawaSCUW4575
Ikona - strzałka prawaZdrowie54435
Ikona - strzałka prawaKultura i sport40330
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury27333
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna11137
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega23647
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji34134
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna37158
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie64060
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu13014
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej14347
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności82278
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej1877
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe943
Ikona - strzałka prawaZapewnienie dostepności podmiotu279
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego28140
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.14514
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.5843
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.16904
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.13741
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe Sp. z o.o.27480
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.10522
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji7285
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna6261
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane29100
Ikona - strzałka prawaBudżet67250
Ikona - strzałka prawa20211215
Ikona - strzałka prawa20203354
Ikona - strzałka prawa20195620
Ikona - strzałka prawa20184329
Ikona - strzałka prawa20173432
Ikona - strzałka prawa20163673
Ikona - strzałka prawa2015831
Ikona - strzałka prawa2014741
Ikona - strzałka prawa2013709
Ikona - strzałka prawa2012703
Ikona - strzałka prawa2011718
Ikona - strzałka prawa2010703
Ikona - strzałka prawa2009709
Ikona - strzałka prawa2008858
Ikona - strzałka prawa2007695
Ikona - strzałka prawa2006763
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji1008
Ikona - strzałka prawa2020 rok898
Ikona - strzałka prawaUchwały o emisji obligacji403
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe i WPF394
Ikona - strzałka prawaSprawozdania roczne376
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe387
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO427
Ikona - strzałka prawaAkcje i udziały Miasta Tarnobrzega386
Ikona - strzałka prawaInformacja o zaciągniętch kredytach i pożyczkach387
Ikona - strzałka prawaInformacja o udzielonych poręczeniach377
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni78154
Ikona - strzałka prawaWładze miasta84852
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20234886
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok1113
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok1576
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok2440
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji2883
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20188742
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji894
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji1283
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1143
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta116429
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok359
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok142
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za rok 2021 na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji251
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za rok 2021 na dzień zakończenia wydawania decyzji205
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 20202556
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2020 rok1206
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji1343
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zakończenia wydawania decyzji870
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok3128
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok983
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji1528
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji1284
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok3104
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji1797
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji1247
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok4443
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji987
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji971
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy129615
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok347
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok128
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie86
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji209
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji144
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok3153
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok917
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie561
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia341
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury348
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola405
Ikona - strzałka prawaSzkoły456
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1194
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1036
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok4200
Ikona - strzałka prawaOśwadczenia za 2019 rok2832
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1071
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia676
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury712
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola1037
Ikona - strzałka prawaSzkoły1594
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z objęciem funkcji1999
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1438
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok4156
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok967
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji2664
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1702
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok2842
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki1264
Ikona - strzałka prawaSzkoły3336
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1449
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1646
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie2229
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji1567
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji1438
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok2618
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki2886
Ikona - strzałka prawaSzkoły3651
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury2226
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1961
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie2530
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki25153
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok145
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok102
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji110
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji102
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok1395
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok451
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1091
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z zakończeniem pełnienia funkcji733
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok2538
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok506
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2019 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji957
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1276
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok2170
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji2071
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1134
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok2085
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok4685
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania45776
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna2286
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych32389
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N4209
Ikona - strzałka prawa20102995
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A11609
Ikona - strzałka prawa201010526
Ikona - strzałka prawa20095737
Ikona - strzałka prawa20085262
Ikona - strzałka prawa20074540
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B8083
Ikona - strzałka prawa20109208
Ikona - strzałka prawa20096599
Ikona - strzałka prawa20086990
Ikona - strzałka prawa20074276
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C5116
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D5062
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E5110
Ikona - strzałka prawa20103449
Ikona - strzałka prawa20095106
Ikona - strzałka prawa20083453
Ikona - strzałka prawa20074181
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F4849
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G4955
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H4913
Ikona - strzałka prawa20103891
Ikona - strzałka prawa20094308
Ikona - strzałka prawa20084304
Ikona - strzałka prawa20074240
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I5007
Ikona - strzałka prawa20103051
Ikona - strzałka prawa20093323
Ikona - strzałka prawa20084197
Ikona - strzałka prawa20114782
Ikona - strzałka prawa20123938
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu61674
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego36951
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu22320
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian42347
Ikona - strzałka prawaArchiwum27713
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego16791
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów18100
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi18943
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności2494
Ikona - strzałka prawaKoordynatorzy ds. dostępności1282

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-11-19 11:38:20, zmian dokonał(a): Witold Czech

WCAG 2.0 (Level AA)