Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta Tarnobrzeg

www.tarnobrzeg.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1575136
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia3989
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia838415
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1831954
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych1493
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane18880
Ikona - strzałka prawaPraca w samorządzie1241072
Ikona - strzałka prawaPraca w oświacie1344834
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach497455
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna6610
Ikona - strzałka prawaOrg. pozarządowe174103
Ikona - strzałka prawaStowarzyszenia zwykłe510
Ikona - strzałka prawaPetycje4201
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia Publiczne3314
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-20198365
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych Kadencja na lata 2015-201914698
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201422527
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20157189
Ikona - strzałka prawaReferendum4995
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20156837
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent64313
Ikona - strzałka prawaRada Miasta67176
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta9832
Ikona - strzałka prawaRadni Miasta Tarnobrzega24698
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta18778
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"4563
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna4777
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa4681
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno - Inwestycyjna5042
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska5115
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu5967
Ikona - strzałka prawaKluby radnych5796
Ikona - strzałka prawaKlub radnych Platforma Obywatelska RP4336
Ikona - strzałka prawaKlub radnych Prawo i Sprawiedliwość3606
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta Tarnobrzega20355
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych14347
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania3631
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta243162
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu76333
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa24383
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?156978
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami32
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej16148
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej185
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli665
Ikona - strzałka prawa201732
Ikona - strzałka prawa2016124
Ikona - strzałka prawa201593
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza5017
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta92679
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta14505
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów3262
Ikona - strzałka prawaAkty prawne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta82233
Ikona - strzałka prawaArchiwum Zarządzeń Prezydenta Miasta45111
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów41682
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego19242
Ikona - strzałka prawaUchwały98468
Ikona - strzałka prawaStatut22986
Ikona - strzałka prawaSymbole miasta9670
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UM22291
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty46731
Ikona - strzałka prawa2017974
Ikona - strzałka prawa20162781
Ikona - strzałka prawa20152713
Ikona - strzałka prawa20143674
Ikona - strzałka prawa20134582
Ikona - strzałka prawa20125455
Ikona - strzałka prawa20118051
Ikona - strzałka prawa20108954
Ikona - strzałka prawa20096936
Ikona - strzałka prawa20084952
Ikona - strzałka prawa20075522
Ikona - strzałka prawa20065518
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata57180
Ikona - strzałka prawaŻłobki7080
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola76287
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe44595
Ikona - strzałka prawaGimnazja15805
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadgimnazjalne47005
Ikona - strzałka prawaPoradnie25952
Ikona - strzałka prawaSCUW939
Ikona - strzałka prawaZdrowie45308
Ikona - strzałka prawaKultura i sport33524
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury20270
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna9056
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega17108
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji26290
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna31946
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie54122
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu8352
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej5453
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności56539
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego22246
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi10501
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego2047
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich11781
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego10577
Ikona - strzałka prawaTygodnik Nadwiślański22761
Ikona - strzałka prawaA.S.A. Tarnobrzeg7002
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji2954
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna3201
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane23631
Ikona - strzałka prawaBudżet53013
Ikona - strzałka prawa2017425
Ikona - strzałka prawa20161494
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni58202
Ikona - strzałka prawaza 20141619
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok1729
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20184958
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3367
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok3256
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok4657
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok4061
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji 2010-20146461
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2006-20102760
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok3523
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok5651
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok2846
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok2820
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20141696
Ikona - strzałka prawaWładze miasta60295
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji1666
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji2526
Ikona - strzałka prawakadencja 2014 - 20182667
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji3045
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji2306
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok2537
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok2163
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok3294
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok3166
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok4511
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok4266
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok4186
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3127
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta82361
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy95367
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki12415
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania28802
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych25965
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N2582
Ikona - strzałka prawa20101769
Ikona - strzałka prawa20122383
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A9022
Ikona - strzałka prawa20106098
Ikona - strzałka prawa20093617
Ikona - strzałka prawa20083451
Ikona - strzałka prawa20072844
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B6011
Ikona - strzałka prawa20106453
Ikona - strzałka prawa20094508
Ikona - strzałka prawa20084654
Ikona - strzałka prawa20072651
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C3643
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D3567
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E3768
Ikona - strzałka prawa20102099
Ikona - strzałka prawa20093309
Ikona - strzałka prawa20082162
Ikona - strzałka prawa20072565
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F3487
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G3466
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H3417
Ikona - strzałka prawa20102434
Ikona - strzałka prawa20092786
Ikona - strzałka prawa20082693
Ikona - strzałka prawa20072631
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I3561
Ikona - strzałka prawa20101813
Ikona - strzałka prawa20092073
Ikona - strzałka prawa20082566
Ikona - strzałka prawa20113259
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu52175
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego29981
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu15450
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian27642
Ikona - strzałka prawaArchiwum21737
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego12898
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów14505
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi15340

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-05-26 09:08:50, zmian dokonał(a): Robert Chrząstek

WCAG 2.0 (Level AA)