Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa
Urząd Miasta Tarnobrzeg www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna4187317
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta8540
Ikona - strzałka prawaOrganizacja Urzędu12479
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny Urzędu4356
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych3832
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna1775
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych1800
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza6671
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia24886
Ikona - strzałka prawaZdrowie4722
Ikona - strzałka prawaWojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu2371
Ikona - strzałka prawaNocna i świąteczna opieka medyczna w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)1936
Ikona - strzałka prawaNiepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej (NZOZ)1697
Ikona - strzałka prawaApteki ogólnodostępne - wykaz aptek, harmonogram dyżurów1811
Ikona - strzałka prawaProgramy Polityki Zdrowotnej1633
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1501807
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku26971
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku40829
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku64848
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku55492
Ikona - strzałka prawaPrzetargi3344417
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych25994
Ikona - strzałka prawaNieruchomości - wykazy, przetargi, ogłoszenia48530
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane77527
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne30974
Ikona - strzałka prawaDane przestrzenne4133
Ikona - strzałka prawaPozwolenia zintegrowane7103
Ikona - strzałka prawaECO Tarnobrzeg3169
Ikona - strzałka prawaPracownicze Plany Kapitałowe4879
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie81808
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze65795
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru6835
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach61989
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów31832
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi26019
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne8346
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO4824
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO3673
Ikona - strzałka prawaStaże13290
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne4988
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO3356
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO2596
Ikona - strzałka prawaPraktyki8628
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3926
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO2761
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO2472
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych2319390
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta813786
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo11203
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna2812
Ikona - strzałka prawaInicjatywy realizowane w 2021 roku1504
Ikona - strzałka prawaTryb i zasady wnioskowania1685
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie miasta5572
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok1641
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok2372
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok2672
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe268786
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy4087
Ikona - strzałka prawaNa 2022 rok1217
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok1685
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok2296
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok2521
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok2972
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok2570
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok2327
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert16036
Ikona - strzałka prawana 2021 rok7766
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów ofert6258
Ikona - strzałka prawana 2020 rok6236
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów2755
Ikona - strzałka prawana 2019 rok7305
Ikona - strzałka prawana 2018 rok7117
Ikona - strzałka prawana 2017 rok4452
Ikona - strzałka prawana 2016 rok3940
Ikona - strzałka prawaHarmonogram ogłaszania konkursów ofert2866
Ikona - strzałka prawana 2021 rok1535
Ikona - strzałka prawana 2020 rok2028
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a7311
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku2426
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku2869
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku5005
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku4650
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku3836
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku2341
Ikona - strzałka prawaFormularze4554
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert3429
Ikona - strzałka prawaMały grant2987
Ikona - strzałka prawaRegranting2254
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS3729
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji3009
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych4661
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna1890
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna21386
Ikona - strzałka prawaW 2022 roku5241
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku3110
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku2185
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne8069
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski3244
Ikona - strzałka prawaNa 2022 rok1456
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok1835
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok2301
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok3016
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok3125
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok2558
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok2248
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok2300
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok2233
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji2585
Ikona - strzałka prawaLokalny Program Rewitalizacji2511
Ikona - strzałka prawaMiejski Plan Adaptacji do zmian klimatu2068
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych1711
Ikona - strzałka prawana lata 2020-20271437
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzeni1609
Ikona - strzałka prawa20211304
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie fragmentu osiedla Serbinów1433
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza5041
Ikona - strzałka prawa2021 rok1376
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji6176
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach2711
Ikona - strzałka prawa20201305
Ikona - strzałka prawa20191707
Ikona - strzałka prawa20182064
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia9844
Ikona - strzałka prawa20212632
Ikona - strzałka prawa20202971
Ikona - strzałka prawa20193700
Ikona - strzałka prawa20182575
Ikona - strzałka prawaPetycje14786
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku2099
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku2384
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku1614
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku1675
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku1607
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku1593
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne15054
Ikona - strzałka prawaZgłaszanie zgromadzenia publicznego3356
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku1624
Ikona - strzałka prawaLobbing4758
Ikona - strzałka prawaSpisy powszechne2357
Ikona - strzałka prawa20211635
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań1902
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda18659
Ikona - strzałka prawaPostanowienia i obwieszczenia Komisarza Wyborczego2100
Ikona - strzałka prawaWybory ławników4193
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2020-20232690
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-20193009
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-20193178
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2020-20231561
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta2947
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20193512
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne4166
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20153476
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu RP i Senatu RP6909
Ikona - strzałka prawa20192029
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP6125
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20153246
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20206217
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów2927
Ikona - strzałka prawaWybory do Rady Seniorów kadencja 2019-20232863
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-20192677
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe7188
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201813630
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20145443
Ikona - strzałka prawaReferendum4424
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego10489
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20192433
Ikona - strzałka prawaDotacje dla szkół i placówek niesamorządowych3982
Ikona - strzałka prawaKomunikaty w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych1833
Ikona - strzałka prawaUchwała dotacyjna i wzory dokumentów w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych2122
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych22216
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20233011
Ikona - strzałka prawaKadencja 2015-20192119
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent86975
Ikona - strzałka prawaRada Miasta96602
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-202316569
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta6562
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych3241
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta3195
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta5962
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent2257
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna2483
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji2682
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu2630
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna2440
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa2580
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska2351
Ikona - strzałka prawaKluby radnych3937
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta2853
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Miasta2205
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta - archiwum nagrań3391
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski2814
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych13368
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań3637
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe7512
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania2403
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-20183368
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta2310
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta1997
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta2234
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"2086
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna2498
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa2317
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna2589
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska2448
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu2541
Ikona - strzałka prawaKluby radnych1900
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta1993
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych1962
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania6265
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta361757
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu112544
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa31635
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?238232
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców3161
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd3025
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa26966
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa20863
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego5068
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców2582
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów2674
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy4024
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne8004
Ikona - strzałka prawaStacje diagnostyczne, transport drogowy, OSK, SKP19492
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej7264
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego23731
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta3318
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie3640
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami25287
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych10236
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania7391
Ikona - strzałka prawaCEIDG3814
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy7386
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów2674
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne2729
Ikona - strzałka prawaPetycje2452
Ikona - strzałka prawaZdrowie2425
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie4292
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami4654
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej21203
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej2690
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli4477
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli 2015-20201179
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta121407
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20245841
Ikona - strzałka prawaKadencja 2016-201910193
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta31945
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów12465
Ikona - strzałka prawa20192380
Ikona - strzałka prawa20182100
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Rada Kobiet4918
Ikona - strzałka prawaAkty normatywne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta Tarnobrzega134367
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miasta Tarnobrzega134716
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego27492
Ikona - strzałka prawaStatut Miasta Tarnobrzega30823
Ikona - strzałka prawaSymbole Miasta Tarnobrzega14995
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny Urzędu Miasta40477
Ikona - strzałka prawaObowiązujący1859
Ikona - strzałka prawaArchiwalne1327
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty71484
Ikona - strzałka prawa20212828
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości3930
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny1547
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1930
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych2032
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw1749
Ikona - strzałka prawa20202946
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości3631
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny2248
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny2522
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych2418
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw2205
Ikona - strzałka prawaZwolnienia podatkowe2375
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi2456
Ikona - strzałka prawa20194755
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości5927
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny2099
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny2331
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi2445
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych3505
Ikona - strzałka prawa20184846
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny3121
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi2773
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych3490
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości9752
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny2245
Ikona - strzałka prawa20175483
Ikona - strzałka prawa20166753
Ikona - strzałka prawa20155717
Ikona - strzałka prawa20147111
Ikona - strzałka prawa20137293
Ikona - strzałka prawa20128729
Ikona - strzałka prawa201111566
Ikona - strzałka prawa201013371
Ikona - strzałka prawa200911549
Ikona - strzałka prawa20087698
Ikona - strzałka prawa20078448
Ikona - strzałka prawa20068875
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów52912
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata74414
Ikona - strzałka prawaŻłobki13866
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia Zawodowego2502
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola100315
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe70241
Ikona - strzałka prawaGimnazja19747
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadpodstawowe56248
Ikona - strzałka prawaPoradnia Psychologiczno - Pedagogiczna34935
Ikona - strzałka prawaSCUW6242
Ikona - strzałka prawaZdrowie59098
Ikona - strzałka prawaKultura i sport42754
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury30236
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna12693
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega25479
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji37533
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna39616
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie68237
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu15598
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej16771
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności102857
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej3661
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe2490
Ikona - strzałka prawaZapewnienie dostepności podmiotu1501
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego29978
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.16665
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.7563
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.19113
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.15617
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe Sp. z o.o.29317
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.12074
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji9340
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna8246
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane31663
Ikona - strzałka prawaBudżet70523
Ikona - strzałka prawa20212957
Ikona - strzałka prawa20205301
Ikona - strzałka prawa20197118
Ikona - strzałka prawa20186054
Ikona - strzałka prawa20174888
Ikona - strzałka prawa20164884
Ikona - strzałka prawa20151960
Ikona - strzałka prawa20141875
Ikona - strzałka prawa20131929
Ikona - strzałka prawa20121835
Ikona - strzałka prawa20111926
Ikona - strzałka prawa20101820
Ikona - strzałka prawa20092055
Ikona - strzałka prawa20082041
Ikona - strzałka prawa20071858
Ikona - strzałka prawa20062087
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji2616
Ikona - strzałka prawa2020 rok2046
Ikona - strzałka prawaUchwały o emisji obligacji1525
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe i WPF1548
Ikona - strzałka prawaSprawozdania roczne1499
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe1399
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO1558
Ikona - strzałka prawaAkcje i udziały Miasta Tarnobrzega1332
Ikona - strzałka prawaInformacja o zaciągniętch kredytach i pożyczkach1414
Ikona - strzałka prawaInformacja o udzielonych poręczeniach1361
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni82372
Ikona - strzałka prawaWładze miasta94759
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20236521
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok2574
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok2811
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok3585
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji4450
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201810243
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji2047
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji3016
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji2468
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta129105
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok2003
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok1294
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za rok 2021 na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji1440
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za rok 2021 na dzień zakończenia wydawania decyzji1305
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 20203988
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2020 rok3644
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji2617
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zakończenia wydawania decyzji1970
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok4524
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok2480
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji2732
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji2689
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok4471
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji3205
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji2338
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok6432
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji2047
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji2018
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy142421
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok2232
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok1652
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1152
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1413
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1195
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok4923
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok2136
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1929
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1311
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1412
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola1726
Ikona - strzałka prawaSzkoły1689
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji2528
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji2161
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok5568
Ikona - strzałka prawaOśwadczenia za 2019 rok3984
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie2324
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1835
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1750
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola2570
Ikona - strzałka prawaSzkoły3160
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z objęciem funkcji3527
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji2859
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok5452
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok1963
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji4130
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji2978
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok4092
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki2450
Ikona - strzałka prawaSzkoły5128
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury2800
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia2922
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie4105
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji2836
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji2892
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok4032
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki4448
Ikona - strzałka prawaSzkoły5594
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury3685
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia3391
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie3852
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki28576
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok1535
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok1207
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1408
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1172
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok2680
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok1789
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji2616
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1848
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok3868
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok1522
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2019 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji2001
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji2297
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok3582
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji3274
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji2099
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok3481
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok6078
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania49330
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna4053
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych34810
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N5448
Ikona - strzałka prawa20103981
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A13448
Ikona - strzałka prawa201012266
Ikona - strzałka prawa20097302
Ikona - strzałka prawa20086682
Ikona - strzałka prawa20075888
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B9401
Ikona - strzałka prawa201010595
Ikona - strzałka prawa20098020
Ikona - strzałka prawa20088549
Ikona - strzałka prawa20075414
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C6268
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D6184
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E6488
Ikona - strzałka prawa20104552
Ikona - strzałka prawa20096368
Ikona - strzałka prawa20084538
Ikona - strzałka prawa20075474
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F6098
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G6287
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H6447
Ikona - strzałka prawa20104861
Ikona - strzałka prawa20095624
Ikona - strzałka prawa20085667
Ikona - strzałka prawa20075351
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I6172
Ikona - strzałka prawa20104057
Ikona - strzałka prawa20094471
Ikona - strzałka prawa20085419
Ikona - strzałka prawa20115979
Ikona - strzałka prawa20125278
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu65582
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego39601
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu25630
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian44048
Ikona - strzałka prawaArchiwum30132
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego18647
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów19810
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi20671
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności5006
Ikona - strzałka prawaKoordynatorzy ds. dostępności3148

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2023-08-04 14:41:53, zmian dokonał(a): Witold Czech

WCAG 2.0 (Level AA)