Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta Tarnobrzeg

www.tarnobrzeg.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1665968
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia4911
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia891442
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1982612
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych3144
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane22458
Ikona - strzałka prawaPraca w samorządzie1282179
Ikona - strzałka prawaPraca w oświacie1422664
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach525411
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna8217
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne736
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski35
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok29
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok14
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok11
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok15
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok29
Ikona - strzałka prawaOrg. pozarządowe183624
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy184
Ikona - strzałka prawa201833
Ikona - strzałka prawa2017136
Ikona - strzałka prawa201694
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert336
Ikona - strzałka prawa2017364
Ikona - strzałka prawa2016153
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a403
Ikona - strzałka prawa2017362
Ikona - strzałka prawa2016127
Ikona - strzałka prawaFormularze13
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert9
Ikona - strzałka prawaMały grant10
Ikona - strzałka prawaRegranting11
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS170
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji144
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych831
Ikona - strzałka prawaPetycje4961
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia Publiczne4027
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda409
Ikona - strzałka prawaWybory ławników204
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-2019102
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-2019242
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta180
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-2019484
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne48
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 201549
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP45
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 201553
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów50
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-201942
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe62
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201463
Ikona - strzałka prawaReferendum59
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych Kadencja na lata 2015-201915203
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent65728
Ikona - strzałka prawaRada Miasta68967
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta10257
Ikona - strzałka prawaRadni Miasta Tarnobrzega25204
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta19245
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"4763
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5021
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa4900
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno - Inwestycyjna5298
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska5341
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu6342
Ikona - strzałka prawaKluby radnych6040
Ikona - strzałka prawaKlub radnych Platforma Obywatelska RP4604
Ikona - strzałka prawaKlub radnych Prawo i Sprawiedliwość3792
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta Tarnobrzega20959
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych14864
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania3834
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta256261
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu81847
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa24980
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych66
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna38
Ikona - strzałka prawaRejestr zbiorów danych osobowych40
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?163580
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny191
Ikona - strzałka prawaWydział Edukacji, Promocji i Kultury357
Ikona - strzałka prawaWydział Techniczno-Inwestycyjny i Drogownictwa468
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa508
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa968
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego170
Ikona - strzałka prawaWydział Komunikacji611
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej302
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego455
Ikona - strzałka prawaWydział Spraw Obywatelskich521
Ikona - strzałka prawaWydział Budżetu i Finansów211
Ikona - strzałka prawaWydział Geodezji i Gospodarki Gruntami973
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami217
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej16616
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej304
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli955
Ikona - strzałka prawa2017295
Ikona - strzałka prawa2016276
Ikona - strzałka prawa2015213
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza5319
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta95398
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta15524
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów4046
Ikona - strzałka prawaAkty prawne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta86314
Ikona - strzałka prawaArchiwum Zarządzeń Prezydenta Miasta46411
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów42467
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego19779
Ikona - strzałka prawaUchwały101565
Ikona - strzałka prawaStatut23636
Ikona - strzałka prawaSymbole miasta10015
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UM23202
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty48315
Ikona - strzałka prawa20171572
Ikona - strzałka prawa20163083
Ikona - strzałka prawa20152858
Ikona - strzałka prawa20143836
Ikona - strzałka prawa20134745
Ikona - strzałka prawa20125629
Ikona - strzałka prawa20118254
Ikona - strzałka prawa20109181
Ikona - strzałka prawa20097148
Ikona - strzałka prawa20085098
Ikona - strzałka prawa20075682
Ikona - strzałka prawa20065697
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata58563
Ikona - strzałka prawaŻłobki7705
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola78019
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe45678
Ikona - strzałka prawaGimnazja16037
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadgimnazjalne47623
Ikona - strzałka prawaPoradnie26920
Ikona - strzałka prawaSCUW1369
Ikona - strzałka prawaZdrowie46145
Ikona - strzałka prawaKultura i sport34265
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury21083
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna9249
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega18084
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji27146
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna32485
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie55073
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu8793
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej6010
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności58785
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej24
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego22743
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi10741
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego2452
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich12134
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego10831
Ikona - strzałka prawaTygodnik Nadwiślański23185
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o. o.7378
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji3265
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna3552
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane24179
Ikona - strzałka prawaBudżet54318
Ikona - strzałka prawa201816
Ikona - strzałka prawa2017742
Ikona - strzałka prawa20161776
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni60880
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok731
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok2277
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok1848
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20185328
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3532
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok3389
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok4791
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok4203
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji 2010-20146612
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2006-20102906
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok3669
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok5816
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok2987
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok2961
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20141881
Ikona - strzałka prawaWładze miasta62867
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji1965
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji2791
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji2543
Ikona - strzałka prawakadencja 2014 - 20183777
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji3284
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok2696
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok2299
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok3440
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok3306
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok4660
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok4398
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok4335
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3277
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta85884
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy99420
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji dyrektora90
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki46
Ikona - strzałka prawaSzkoły43
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji dyrektora97
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki37
Ikona - strzałka prawaSzkoły62
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok551
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki432
Ikona - strzałka prawaSzkoły593
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury358
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia343
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie496
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki13955
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok554
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania30082
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych26623
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N2702
Ikona - strzałka prawa20101871
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A9237
Ikona - strzałka prawa20106572
Ikona - strzałka prawa20093807
Ikona - strzałka prawa20083639
Ikona - strzałka prawa20072990
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B6249
Ikona - strzałka prawa20106785
Ikona - strzałka prawa20094705
Ikona - strzałka prawa20084898
Ikona - strzałka prawa20072818
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C3755
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D3700
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E3883
Ikona - strzałka prawa20102204
Ikona - strzałka prawa20093474
Ikona - strzałka prawa20082273
Ikona - strzałka prawa20072704
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F3610
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G3591
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H3535
Ikona - strzałka prawa20102576
Ikona - strzałka prawa20092941
Ikona - strzałka prawa20082836
Ikona - strzałka prawa20072761
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I3689
Ikona - strzałka prawa20101919
Ikona - strzałka prawa20092175
Ikona - strzałka prawa20082705
Ikona - strzałka prawa20113416
Ikona - strzałka prawa20122527
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu53126
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego30702
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu15869
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian29261
Ikona - strzałka prawaArchiwum22234
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego13230
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów14902
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi15695

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-11-17 14:33:11, zmian dokonał(a): zamowienia

WCAG 2.0 (Level AA)