Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa
Urząd Miasta Tarnobrzeg www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3171271
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta1492
Ikona - strzałka prawaOrganizacja Urzędu5549
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny Urzędu554
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych1131
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna407
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych373
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza1971
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia14563
Ikona - strzałka prawaZdrowie1517
Ikona - strzałka prawaWojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu437
Ikona - strzałka prawaNocna i świąteczna opieka medyczna w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)301
Ikona - strzałka prawaNiepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej (NZOZ)293
Ikona - strzałka prawaApteki ogólnodostępne - wykaz aptek, harmonogram dyżurów284
Ikona - strzałka prawaProgramy Polityki Zdrowotnej177
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1334600
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku17102
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku30387
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku36978
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku37713
Ikona - strzałka prawaPrzetargi3039850
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych17723
Ikona - strzałka prawaNieruchomości - wykazy, przetargi, ogłoszenia30234
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane49695
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne17819
Ikona - strzałka prawaDane przestrzenne680
Ikona - strzałka prawaPozwolenia zintegrowane4647
Ikona - strzałka prawaECO Tarnobrzeg1648
Ikona - strzałka prawaPracownicze Plany Kapitałowe2354
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie70841
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze57754
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru4830
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach52043
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów22249
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi22873
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne6679
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO3298
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO2128
Ikona - strzałka prawaStaże11022
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3417
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO2002
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1341
Ikona - strzałka prawaPraktyki6635
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2174
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO1422
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1230
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych2199499
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta785411
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo8714
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna642
Ikona - strzałka prawaInicjatywy realizowane w 2021 roku179
Ikona - strzałka prawaTryb i zasady wnioskowania142
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie miasta3124
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok222
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok1034
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok1310
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe253285
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy2591
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok366
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok954
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok1191
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1683
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok1315
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok1163
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert13364
Ikona - strzałka prawana 2021 rok5183
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów ofert4285
Ikona - strzałka prawana 2020 rok4342
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów1389
Ikona - strzałka prawana 2019 rok5069
Ikona - strzałka prawana 2018 rok5046
Ikona - strzałka prawana 2017 rok2710
Ikona - strzałka prawana 2016 rok2058
Ikona - strzałka prawaHarmonogram ogłaszania konkursów ofert1275
Ikona - strzałka prawana 2021 rok445
Ikona - strzałka prawana 2020 rok757
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a5630
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku453
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku1238
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku3116
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku2967
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku2209
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku1232
Ikona - strzałka prawaFormularze2911
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert2069
Ikona - strzałka prawaMały grant1664
Ikona - strzałka prawaRegranting1091
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS2126
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji1632
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych2944
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna347
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna17690
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku939
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku765
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne6044
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski1898
Ikona - strzałka prawaNa 2022 rok98
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok513
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok872
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok1764
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1829
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok1208
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok1087
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok1055
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok1144
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji958
Ikona - strzałka prawaLokalny Program Rewitalizacji861
Ikona - strzałka prawaMiejski Plan Adaptacji do zmian klimatu578
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych259
Ikona - strzałka prawana lata 2020-2027206
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzeni220
Ikona - strzałka prawa2021198
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie fragmentu osiedla Serbinów297
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza2834
Ikona - strzałka prawa2021 rok160
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji3888
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach1382
Ikona - strzałka prawa2020181
Ikona - strzałka prawa2019457
Ikona - strzałka prawa2018968
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia6547
Ikona - strzałka prawa20211024
Ikona - strzałka prawa20201596
Ikona - strzałka prawa20192350
Ikona - strzałka prawa20181282
Ikona - strzałka prawaPetycje12532
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku629
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku1041
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku377
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku373
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku354
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku352
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne10045
Ikona - strzałka prawaZgłaszanie zgromadzenia publicznego1825
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku350
Ikona - strzałka prawaLobbing2480
Ikona - strzałka prawaSpisy powszechne607
Ikona - strzałka prawa2021342
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań400
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda16319
Ikona - strzałka prawaPostanowienia i obwieszczenia Komisarza Wyborczego859
Ikona - strzałka prawaWybory ławników2617
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2020-20231392
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-20191649
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-20191899
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2020-2023196
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta1607
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20192143
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne2484
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20151864
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu RP i Senatu RP4933
Ikona - strzałka prawa2019964
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP4554
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20151625
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20204230
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów1606
Ikona - strzałka prawaWybory do Rady Seniorów kadencja 2019-20231398
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-20191389
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe5701
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201811311
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20143390
Ikona - strzałka prawaReferendum2189
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego8334
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191344
Ikona - strzałka prawaDotacje dla szkół i placówek niesamorządowych1898
Ikona - strzałka prawaKomunikaty w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych437
Ikona - strzałka prawaUchwała dotacyjna i wzory dokumentów w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych594
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych20056
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20231477
Ikona - strzałka prawaKadencja 2015-2019843
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent81232
Ikona - strzałka prawaRada Miasta92911
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-202313875
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta3066
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych1733
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta1423
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta3928
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent1044
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna1181
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji1239
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu1286
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna1223
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa1193
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska1142
Ikona - strzałka prawaKluby radnych1977
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta1481
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Miasta804
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta - archiwum nagrań1884
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski1579
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych10918
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań2150
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe4133
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania1109
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-20181805
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta958
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta765
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta926
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"797
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna1040
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa947
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna1040
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska939
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu1075
Ikona - strzałka prawaKluby radnych736
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta796
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych758
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania1991
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta344278
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu102107
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa29398
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?217087
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców1547
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd1305
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa22185
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa14518
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego2759
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców1210
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów1247
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy2386
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne4986
Ikona - strzałka prawaStacje diagnostyczne, transport drogowy, OSK, SKP17579
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej4348
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego16462
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta1666
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie1828
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami17507
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych6100
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania4367
Ikona - strzałka prawaCEIDG2150
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy4909
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów1092
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne1233
Ikona - strzałka prawaPetycje1083
Ikona - strzałka prawaZdrowie1108
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie1958
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami2839
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej19269
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej1437
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli2928
Ikona - strzałka prawa20172100
Ikona - strzałka prawa20161651
Ikona - strzałka prawa20151477
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta116457
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20242908
Ikona - strzałka prawaKadencja 2016-20192631
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta23573
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów9459
Ikona - strzałka prawa20191008
Ikona - strzałka prawa2018818
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Rada Kobiet2565
Ikona - strzałka prawaAkty normatywne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta Tarnobrzega126459
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miasta Tarnobrzega126864
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego24547
Ikona - strzałka prawaStatut Miasta Tarnobrzega28482
Ikona - strzałka prawaSymbole Miasta Tarnobrzega12668
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny Urzędu Miasta37060
Ikona - strzałka prawaObowiązujący129
Ikona - strzałka prawaArchiwalne45
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty64080
Ikona - strzałka prawa2021800
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości1505
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny304
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny396
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych505
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw315
Ikona - strzałka prawa20201607
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości2153
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny754
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1216
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych988
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw722
Ikona - strzałka prawaZwolnienia podatkowe1004
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1113
Ikona - strzałka prawa20193274
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości3759
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny942
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1070
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1195
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1729
Ikona - strzałka prawa20183460
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1342
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1850
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości5788
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny1102
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1597
Ikona - strzałka prawa20173922
Ikona - strzałka prawa20165055
Ikona - strzałka prawa20154284
Ikona - strzałka prawa20145367
Ikona - strzałka prawa20135989
Ikona - strzałka prawa20127170
Ikona - strzałka prawa20119915
Ikona - strzałka prawa201011271
Ikona - strzałka prawa20099366
Ikona - strzałka prawa20086328
Ikona - strzałka prawa20077010
Ikona - strzałka prawa20067277
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów49000
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata70798
Ikona - strzałka prawaŻłobki11965
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia Zawodowego434
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola90297
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe59868
Ikona - strzałka prawaGimnazja18120
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadpodstawowe52773
Ikona - strzałka prawaPoradnia Psychologiczno - Pedagogiczna32460
Ikona - strzałka prawaSCUW4408
Ikona - strzałka prawaZdrowie53871
Ikona - strzałka prawaKultura i sport40030
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury27014
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna10972
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega23466
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji33690
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna36899
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie63474
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu12756
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej14063
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności80893
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej1709
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe829
Ikona - strzałka prawaZapewnienie dostepności podmiotu181
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego27821
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.14253
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.5654
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.16621
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.13498
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe Sp. z o.o.27237
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.10310
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji7014
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna6086
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane28746
Ikona - strzałka prawaBudżet66722
Ikona - strzałka prawa2021951
Ikona - strzałka prawa20203138
Ikona - strzałka prawa20195505
Ikona - strzałka prawa20184154
Ikona - strzałka prawa20173317
Ikona - strzałka prawa20163574
Ikona - strzałka prawa2015732
Ikona - strzałka prawa2014648
Ikona - strzałka prawa2013619
Ikona - strzałka prawa2012610
Ikona - strzałka prawa2011630
Ikona - strzałka prawa2010613
Ikona - strzałka prawa2009617
Ikona - strzałka prawa2008727
Ikona - strzałka prawa2007599
Ikona - strzałka prawa2006670
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji865
Ikona - strzałka prawa2020 rok801
Ikona - strzałka prawaUchwały o emisji obligacji325
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe i WPF312
Ikona - strzałka prawaSprawozdania roczne303
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe308
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO352
Ikona - strzałka prawaAkcje i udziały Miasta Tarnobrzega309
Ikona - strzałka prawaInformacja o zaciągniętch kredytach i pożyczkach313
Ikona - strzałka prawaInformacja o udzielonych poręczeniach297
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni77567
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok992
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok1561
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na początek kadencji 2018-20235197
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok2961
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2014-20181530
Ikona - strzałka prawaza 2017 rok3395
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok3557
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok4773
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok3194
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20187006
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20143837
Ikona - strzałka prawaWładze miasta83793
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20234595
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok880
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok1436
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok2327
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji2694
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20188586
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji797
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji1145
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1026
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta114819
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 20202305
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2020 rok930
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji1228
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zakończenia wydawania decyzji768
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok2981
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok860
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji1402
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji1137
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok2987
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji1682
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji1145
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok4152
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji867
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji854
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy128191
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok2846
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok688
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie387
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia237
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury240
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola258
Ikona - strzałka prawaSzkoły283
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1058
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji914
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok4033
Ikona - strzałka prawaOśwadczenia za 2019 rok2699
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie964
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia588
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury619
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola887
Ikona - strzałka prawaSzkoły1429
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z objęciem funkcji1857
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1325
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok4018
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok868
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji2507
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1591
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok2718
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki1162
Ikona - strzałka prawaSzkoły3131
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1332
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1512
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie2073
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji1456
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji1304
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok2506
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki2704
Ikona - strzałka prawaSzkoły3480
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury2110
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1865
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie2411
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki24722
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok1240
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok313
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji900
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z zakończeniem pełnienia funkcji638
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok2370
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok413
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2019 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji865
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1161
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok2049
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji1954
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1031
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok1962
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok4545
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania44880
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna2112
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych32101
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N4112
Ikona - strzałka prawa20102905
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A11447
Ikona - strzałka prawa201010288
Ikona - strzałka prawa20095580
Ikona - strzałka prawa20085161
Ikona - strzałka prawa20074423
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B7957
Ikona - strzałka prawa20109019
Ikona - strzałka prawa20096480
Ikona - strzałka prawa20086854
Ikona - strzałka prawa20074169
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C5023
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D4969
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E5007
Ikona - strzałka prawa20103369
Ikona - strzałka prawa20094999
Ikona - strzałka prawa20083370
Ikona - strzałka prawa20074070
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F4761
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G4857
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H4818
Ikona - strzałka prawa20103795
Ikona - strzałka prawa20094203
Ikona - strzałka prawa20084185
Ikona - strzałka prawa20074140
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I4918
Ikona - strzałka prawa20102961
Ikona - strzałka prawa20093241
Ikona - strzałka prawa20084081
Ikona - strzałka prawa20114690
Ikona - strzałka prawa20123838
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu61197
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego36576
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu21946
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian42091
Ikona - strzałka prawaArchiwum27018
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego16225
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów17536
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi18396
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności1796
Ikona - strzałka prawaKoordynatorzy ds. dostępności776

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-09-17 12:46:40, zmian dokonał(a): Anna Wrona

WCAG 2.0 (Level AA)