Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa
Urząd Miasta Tarnobrzeg www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3638187
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta5583
Ikona - strzałka prawaOrganizacja Urzędu10093
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny Urzędu2728
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych2640
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna969
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych1022
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza4111
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia20016
Ikona - strzałka prawaZdrowie3372
Ikona - strzałka prawaWojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu1345
Ikona - strzałka prawaNocna i świąteczna opieka medyczna w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)878
Ikona - strzałka prawaNiepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej (NZOZ)840
Ikona - strzałka prawaApteki ogólnodostępne - wykaz aptek, harmonogram dyżurów786
Ikona - strzałka prawaProgramy Polityki Zdrowotnej803
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1413546
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku24020
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku35154
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku48980
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku45829
Ikona - strzałka prawaPrzetargi3212965
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych21791
Ikona - strzałka prawaNieruchomości - wykazy, przetargi, ogłoszenia42183
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane62927
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne25216
Ikona - strzałka prawaDane przestrzenne2748
Ikona - strzałka prawaPozwolenia zintegrowane5795
Ikona - strzałka prawaECO Tarnobrzeg2300
Ikona - strzałka prawaPracownicze Plany Kapitałowe3551
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie79922
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze64617
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru6010
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach59928
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów28111
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi25044
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne7541
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO4063
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO2823
Ikona - strzałka prawaStaże12351
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne4197
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO2524
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1855
Ikona - strzałka prawaPraktyki7770
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2995
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO1999
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1725
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych2288384
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta809815
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo9857
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna1706
Ikona - strzałka prawaInicjatywy realizowane w 2021 roku729
Ikona - strzałka prawaTryb i zasady wnioskowania809
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie miasta4362
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok877
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok1554
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok1884
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe260347
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy3243
Ikona - strzałka prawaNa 2022 rok535
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok899
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok1557
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok1775
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok2216
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok1812
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok1631
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert14917
Ikona - strzałka prawana 2021 rok6469
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów ofert5230
Ikona - strzałka prawana 2020 rok5120
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów2032
Ikona - strzałka prawana 2019 rok6028
Ikona - strzałka prawana 2018 rok6010
Ikona - strzałka prawana 2017 rok3475
Ikona - strzałka prawana 2016 rok2902
Ikona - strzałka prawaHarmonogram ogłaszania konkursów ofert1984
Ikona - strzałka prawana 2021 rok864
Ikona - strzałka prawana 2020 rok1326
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a6419
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku1422
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku1896
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku3933
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku3755
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku2904
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku1673
Ikona - strzałka prawaFormularze3681
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert2647
Ikona - strzałka prawaMały grant2251
Ikona - strzałka prawaRegranting1565
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS2831
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji2206
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych3654
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna1052
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna19347
Ikona - strzałka prawaW 2022 roku3396
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku2208
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku1384
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne6924
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski2465
Ikona - strzałka prawaNa 2022 rok684
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok1095
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok1526
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok2336
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok2399
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok1779
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok1545
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok1591
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok1587
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji1645
Ikona - strzałka prawaLokalny Program Rewitalizacji1688
Ikona - strzałka prawaMiejski Plan Adaptacji do zmian klimatu1188
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych872
Ikona - strzałka prawana lata 2020-2027670
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzeni832
Ikona - strzałka prawa2021680
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie fragmentu osiedla Serbinów760
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza3706
Ikona - strzałka prawa2021 rok658
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji4975
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach1911
Ikona - strzałka prawa2020626
Ikona - strzałka prawa20191001
Ikona - strzałka prawa20181399
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia8451
Ikona - strzałka prawa20211809
Ikona - strzałka prawa20202121
Ikona - strzałka prawa20192856
Ikona - strzałka prawa20181813
Ikona - strzałka prawaPetycje13555
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku1304
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku1564
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku851
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku872
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku823
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku879
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne12365
Ikona - strzałka prawaZgłaszanie zgromadzenia publicznego2448
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku874
Ikona - strzałka prawaLobbing3542
Ikona - strzałka prawaSpisy powszechne1335
Ikona - strzałka prawa2021851
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań1127
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda17320
Ikona - strzałka prawaPostanowienia i obwieszczenia Komisarza Wyborczego1352
Ikona - strzałka prawaWybory ławników3271
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2020-20231859
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-20192240
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-20192441
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2020-2023772
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta2134
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20192816
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne3273
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20152505
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu RP i Senatu RP5631
Ikona - strzałka prawa20191387
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP5238
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20152260
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20205148
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów2113
Ikona - strzałka prawaWybory do Rady Seniorów kadencja 2019-20232085
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-20191920
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe6322
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201812240
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20144218
Ikona - strzałka prawaReferendum3127
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego9202
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191765
Ikona - strzałka prawaDotacje dla szkół i placówek niesamorządowych2883
Ikona - strzałka prawaKomunikaty w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych975
Ikona - strzałka prawaUchwała dotacyjna i wzory dokumentów w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych1251
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych21072
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20232160
Ikona - strzałka prawaKadencja 2015-20191369
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent84497
Ikona - strzałka prawaRada Miasta95177
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-202315532
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta4606
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych2504
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta2269
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta5020
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent1573
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna1744
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji1882
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu1885
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna1752
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa1849
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska1632
Ikona - strzałka prawaKluby radnych3026
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta2068
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Miasta1428
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta - archiwum nagrań2622
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski2096
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych12423
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań2825
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe6131
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania1619
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-20182466
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta1549
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta1265
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta1472
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"1338
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna1635
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa1493
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna1764
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska1623
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu1698
Ikona - strzałka prawaKluby radnych1200
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta1264
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych1274
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania3979
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta356802
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu107498
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa30518
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?228106
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców2299
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd2113
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa25092
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa18307
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego4000
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców1758
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów1810
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy3161
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne6697
Ikona - strzałka prawaStacje diagnostyczne, transport drogowy, OSK, SKP18646
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej5883
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego19807
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta2439
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie2661
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami22015
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych8721
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania5922
Ikona - strzałka prawaCEIDG2962
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy6295
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów1815
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne1887
Ikona - strzałka prawaPetycje1618
Ikona - strzałka prawaZdrowie1636
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie3100
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami3694
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej20206
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej1973
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli3564
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli 2015-2020466
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta118762
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20244292
Ikona - strzałka prawaKadencja 2016-20195664
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta27458
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów10826
Ikona - strzałka prawa20191597
Ikona - strzałka prawa20181377
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Rada Kobiet3647
Ikona - strzałka prawaAkty normatywne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta Tarnobrzega131541
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miasta Tarnobrzega131232
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego25878
Ikona - strzałka prawaStatut Miasta Tarnobrzega29556
Ikona - strzałka prawaSymbole Miasta Tarnobrzega13756
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny Urzędu Miasta38984
Ikona - strzałka prawaObowiązujący972
Ikona - strzałka prawaArchiwalne538
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty68050
Ikona - strzałka prawa20211929
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości2943
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny792
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1062
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1202
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw941
Ikona - strzałka prawa20202143
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości2822
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny1407
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1709
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1569
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw1220
Ikona - strzałka prawaZwolnienia podatkowe1550
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1705
Ikona - strzałka prawa20193962
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości4891
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny1396
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1547
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1748
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych2521
Ikona - strzałka prawa20184025
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny2241
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1944
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych2610
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości7929
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny1548
Ikona - strzałka prawa20174646
Ikona - strzałka prawa20165890
Ikona - strzałka prawa20154886
Ikona - strzałka prawa20146115
Ikona - strzałka prawa20136482
Ikona - strzałka prawa20127840
Ikona - strzałka prawa201110610
Ikona - strzałka prawa201012121
Ikona - strzałka prawa200910284
Ikona - strzałka prawa20086848
Ikona - strzałka prawa20077556
Ikona - strzałka prawa20068031
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów50680
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata72819
Ikona - strzałka prawaŻłobki12801
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia Zawodowego1321
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola94750
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe64352
Ikona - strzałka prawaGimnazja18953
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadpodstawowe54466
Ikona - strzałka prawaPoradnia Psychologiczno - Pedagogiczna33654
Ikona - strzałka prawaSCUW5263
Ikona - strzałka prawaZdrowie56311
Ikona - strzałka prawaKultura i sport41307
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury28490
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna11829
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega24424
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji35566
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna38050
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie66041
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu14127
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej15578
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności89074
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej2503
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe1539
Ikona - strzałka prawaZapewnienie dostepności podmiotu717
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego28792
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.15406
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.6517
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.17861
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.14427
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe Sp. z o.o.28207
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.11112
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji8131
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna7096
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane30160
Ikona - strzałka prawaBudżet68769
Ikona - strzałka prawa20211972
Ikona - strzałka prawa20204056
Ikona - strzałka prawa20196209
Ikona - strzałka prawa20184957
Ikona - strzałka prawa20174021
Ikona - strzałka prawa20164086
Ikona - strzałka prawa20151244
Ikona - strzałka prawa20141142
Ikona - strzałka prawa20131132
Ikona - strzałka prawa20121078
Ikona - strzałka prawa20111145
Ikona - strzałka prawa20101066
Ikona - strzałka prawa20091279
Ikona - strzałka prawa20081260
Ikona - strzałka prawa20071087
Ikona - strzałka prawa20061349
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji1575
Ikona - strzałka prawa2020 rok1313
Ikona - strzałka prawaUchwały o emisji obligacji823
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe i WPF901
Ikona - strzałka prawaSprawozdania roczne743
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe730
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO794
Ikona - strzałka prawaAkcje i udziały Miasta Tarnobrzega718
Ikona - strzałka prawaInformacja o zaciągniętch kredytach i pożyczkach731
Ikona - strzałka prawaInformacja o udzielonych poręczeniach716
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni80095
Ikona - strzałka prawaWładze miasta88553
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20235662
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok1722
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok2074
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok2849
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji3590
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20189353
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji1308
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji2051
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1650
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta121447
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok1106
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok581
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za rok 2021 na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji772
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za rok 2021 na dzień zakończenia wydawania decyzji663
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 20203242
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2020 rok2274
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji1781
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zakończenia wydawania decyzji1253
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok3669
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok1567
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji2006
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji1884
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok3590
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji2368
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji1656
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok5282
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji1357
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji1342
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy134677
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok1251
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok837
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie486
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji650
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji531
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok4075
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok1473
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1126
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia686
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury721
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola881
Ikona - strzałka prawaSzkoły952
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1781
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1444
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok4771
Ikona - strzałka prawaOśwadczenia za 2019 rok3276
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1530
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1155
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1087
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola1620
Ikona - strzałka prawaSzkoły2162
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z objęciem funkcji2695
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji2091
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok4603
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok1314
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji3332
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji2226
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok3250
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki1683
Ikona - strzałka prawaSzkoły4054
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury2027
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia2143
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie3112
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji2055
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji2051
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok3212
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki3465
Ikona - strzałka prawaSzkoły4514
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury2839
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia2612
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie2982
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki26560
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok693
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok609
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji679
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji566
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok1942
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok1015
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1670
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1109
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok3012
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok866
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2019 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1344
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1627
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok2769
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji2554
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1464
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok2635
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok5216
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania47542
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna2937
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych33270
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N4637
Ikona - strzałka prawa20103329
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A12334
Ikona - strzałka prawa201011325
Ikona - strzałka prawa20096431
Ikona - strzałka prawa20085826
Ikona - strzałka prawa20075008
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B8543
Ikona - strzałka prawa20109797
Ikona - strzałka prawa20097101
Ikona - strzałka prawa20087641
Ikona - strzałka prawa20074682
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C5508
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D5464
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E5754
Ikona - strzałka prawa20103861
Ikona - strzałka prawa20095589
Ikona - strzałka prawa20083912
Ikona - strzałka prawa20074686
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F5290
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G5524
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H5568
Ikona - strzałka prawa20104231
Ikona - strzałka prawa20094852
Ikona - strzałka prawa20084824
Ikona - strzałka prawa20074626
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I5414
Ikona - strzałka prawa20103400
Ikona - strzałka prawa20093792
Ikona - strzałka prawa20084643
Ikona - strzałka prawa20115196
Ikona - strzałka prawa20124460
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu63451
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego37968
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu23811
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian42985
Ikona - strzałka prawaArchiwum28679
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego17510
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów18758
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi19589
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności3596
Ikona - strzałka prawaKoordynatorzy ds. dostępności1940

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-11-19 11:38:20, zmian dokonał(a): Witold Czech

WCAG 2.0 (Level AA)