Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta Tarnobrzeg

www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1950508
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia8321
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1055159
Ikona - strzałka prawa20196148
Ikona - strzałka prawa201826317
Ikona - strzałka prawaPrzetargi2393133
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych8966
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane32345
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne1941
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie3145
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze2250
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru190
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach1605
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów800
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi696
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne86
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO174
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO104
Ikona - strzałka prawaStaże499
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów158
Ikona - strzałka prawaOświadczenia78
Ikona - strzałka prawaPraktyki344
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów86
Ikona - strzałka prawaOświadczenia44
Ikona - strzałka prawaInformacje w sprawie danych osobowych507
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych1683136
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta633467
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo4916
Ikona - strzałka prawaPraca w samorządzie (do 28.02.2019)1421746
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna12625
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3068
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski723
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok531
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok851
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok393
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok310
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok291
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok337
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza421
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji364
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach99
Ikona - strzałka prawa201851
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia1079
Ikona - strzałka prawa2019391
Ikona - strzałka prawa2018397
Ikona - strzałka prawaPetycje7521
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie zgromadzenia publicznego6131
Ikona - strzałka prawaLobbing214
Ikona - strzałka prawaOrg. pozarządowe208204
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy1120
Ikona - strzałka prawa2019250
Ikona - strzałka prawa2018796
Ikona - strzałka prawa2017484
Ikona - strzałka prawa2016403
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert4411
Ikona - strzałka prawa20191675
Ikona - strzałka prawa20183083
Ikona - strzałka prawa20171226
Ikona - strzałka prawa2016687
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a2209
Ikona - strzałka prawa2019179
Ikona - strzałka prawa20181303
Ikona - strzałka prawa20171007
Ikona - strzałka prawa2016472
Ikona - strzałka prawaFormularze763
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert638
Ikona - strzałka prawaMały grant401
Ikona - strzałka prawaRegranting302
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS803
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji630
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych1458
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda6269
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego168
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 201964
Ikona - strzałka prawaWybory ławników991
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-2019574
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-2019968
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta551
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20191015
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne570
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 2015546
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP478
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 2015482
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów471
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-2019406
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe4409
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20188523
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20141724
Ikona - strzałka prawaReferendum661
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych Kadencja na lata 2015-201917037
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent74078
Ikona - strzałka prawaRada Miasta77977
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-20232682
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta680
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych416
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta288
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta617
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent202
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna214
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji231
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu185
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna177
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa167
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska165
Ikona - strzałka prawaKluby radnych375
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta273
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta313
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski336
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych1670
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań349
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe572
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania199
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-2018398
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta117
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta60
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta92
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"55
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna74
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa75
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna85
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska47
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu101
Ikona - strzałka prawaKluby radnych54
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta69
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych53
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania50
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta296715
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu92261
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa26466
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych722
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna1001
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych323
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?182106
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców155
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd43
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa1874
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa4790
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego1040
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne5681
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej1516
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego2626
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta334
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie307
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami5531
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych545
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania342
Ikona - strzałka prawaCEIDG303
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy2129
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców165
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy387
Ikona - strzałka prawaTransport drogowy, przewóz osób191
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów168
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów170
Ikona - strzałka prawaPetycje152
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne171
Ikona - strzałka prawaZdrowie159
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie235
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami1004
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej17559
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej684
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli1687
Ikona - strzałka prawa20171128
Ikona - strzałka prawa2016717
Ikona - strzałka prawa2015625
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza6285
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta103378
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta17952
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów6043
Ikona - strzałka prawa201873
Ikona - strzałka prawaAkty prawne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta102547
Ikona - strzałka prawaArchiwum Zarządzeń Prezydenta Miasta50090
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów44953
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego21507
Ikona - strzałka prawaUchwały111439
Ikona - strzałka prawaStatut25935
Ikona - strzałka prawaSymbole miasta10985
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UM28075
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty54761
Ikona - strzałka prawa2019972
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny115
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości631
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny99
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi161
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych388
Ikona - strzałka prawa20182363
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych770
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości1878
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny328
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny389
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi416
Ikona - strzałka prawa20172620
Ikona - strzałka prawa20163816
Ikona - strzałka prawa20153272
Ikona - strzałka prawa20144263
Ikona - strzałka prawa20135099
Ikona - strzałka prawa20126017
Ikona - strzałka prawa20118723
Ikona - strzałka prawa20109763
Ikona - strzałka prawa20097789
Ikona - strzałka prawa20085461
Ikona - strzałka prawa20076076
Ikona - strzałka prawa20066185
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata62638
Ikona - strzałka prawaŻłobki9414
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola82588
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe49882
Ikona - strzałka prawaGimnazja16805
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadgimnazjalne49474
Ikona - strzałka prawaPoradnie28925
Ikona - strzałka prawaSCUW2587
Ikona - strzałka prawaDotacje dla placówek niepublicznych164
Ikona - strzałka prawaZdrowie48743
Ikona - strzałka prawaKultura i sport36466
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury23706
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna9678
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega20452
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji29999
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna34102
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie58009
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu10263
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej8500
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności66494
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej428
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego24447
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.11698
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.3563
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.13421
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.11672
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe "Tygodnik Nadwiślański" Sp. z o.o.24940
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.8391
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji4531
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna4439
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane25903
Ikona - strzałka prawaBudżet59064
Ikona - strzałka prawa20191032
Ikona - strzałka prawa20181578
Ikona - strzałka prawa20171669
Ikona - strzałka prawa20162365
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni68585
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na początek kadencji 2018-20231734
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2014-2018484
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok1127
Ikona - strzałka prawaza 2017 rok2287
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok2473
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok2922
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok2292
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20186056
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3934
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok3734
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok5168
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok4572
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20142472
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji 2010-20147011
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok4024
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok6231
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok3407
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3316
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2006-20103299
Ikona - strzałka prawaWładze miasta72525
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-20231233
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok620
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji999
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20187020
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji59
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji58
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji57
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji44
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3142
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok2693
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok3846
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok3704
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok5033
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok4774
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok4689
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3695
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta98215
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok740
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji446
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji342
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok1478
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji125
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji114
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy112063
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok1179
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji790
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji392
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok1464
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki402
Ikona - strzałka prawaSzkoły730
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury384
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia491
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie794
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji336
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji193
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok1455
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki1130
Ikona - strzałka prawaSzkoły1662
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury929
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia834
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1172
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki18913
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok82
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok599
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji561
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji274
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok482
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok2979
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania34622
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna435
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych28806
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D4065
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N3106
Ikona - strzałka prawa20102183
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A9720
Ikona - strzałka prawa20108119
Ikona - strzałka prawa20094345
Ikona - strzałka prawa20084102
Ikona - strzałka prawa20073364
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B6713
Ikona - strzałka prawa20107591
Ikona - strzałka prawa20095285
Ikona - strzałka prawa20085491
Ikona - strzałka prawa20073208
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C4123
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E4222
Ikona - strzałka prawa20102517
Ikona - strzałka prawa20093891
Ikona - strzałka prawa20082569
Ikona - strzałka prawa20073056
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F4000
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G3947
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H3863
Ikona - strzałka prawa20102923
Ikona - strzałka prawa20093306
Ikona - strzałka prawa20083189
Ikona - strzałka prawa20073147
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I4060
Ikona - strzałka prawa20102215
Ikona - strzałka prawa20092487
Ikona - strzałka prawa20083189
Ikona - strzałka prawa20113767
Ikona - strzałka prawa20122866
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu56273
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego32687
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu17348
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian34363
Ikona - strzałka prawaArchiwum23841
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego14163
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów15815
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi16694

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-03-22 14:12:31, zmian dokonał(a): zamowienia

WCAG 2.0 (Level AA)