Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta Tarnobrzeg

www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2611954
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia11233
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1198411
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku13232
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku31774
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku33351
Ikona - strzałka prawaPrzetargi2728628
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych13439
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane39935
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne9931
Ikona - strzałka prawaPozwolenia zintegrowane2657
Ikona - strzałka prawaECO Tarnobrzeg950
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie39173
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze32006
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru2900
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach26291
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów11278
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi13997
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne4031
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO2086
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1299
Ikona - strzałka prawaStaże7530
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2047
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO1249
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO816
Ikona - strzałka prawaPraktyki4580
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne1279
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO841
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO653
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych1914030
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta693633
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo7081
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie miasta1700
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok828
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok77
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna15410
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku289
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe230742
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy1966
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok482
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok788
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1287
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok917
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok795
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert8539
Ikona - strzałka prawana 2020 rok3097
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów848
Ikona - strzałka prawana 2019 rok4053
Ikona - strzałka prawana 2018 rok4275
Ikona - strzałka prawana 2017 rok1968
Ikona - strzałka prawana 2016 rok1461
Ikona - strzałka prawaHarmonogram ogłaszania konkursów ofert467
Ikona - strzałka prawana 2020 rok339
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a4499
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku286
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku2206
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku2190
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku1637
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku847
Ikona - strzałka prawaFormularze1956
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert1510
Ikona - strzałka prawaMały grant1129
Ikona - strzałka prawaRegranting735
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS1436
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji1118
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych2258
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne4731
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski1349
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok72
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok414
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok1326
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1403
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok786
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok711
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok690
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok763
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji382
Ikona - strzałka prawaLokalny Program Rewitalizacji348
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza1691
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji2475
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach836
Ikona - strzałka prawa201926
Ikona - strzałka prawa2018589
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia3657
Ikona - strzałka prawa2020851
Ikona - strzałka prawa20191889
Ikona - strzałka prawa2018882
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie zgromadzenia publicznego7632
Ikona - strzałka prawaZgłaszanie zgromadzenia publicznego226
Ikona - strzałka prawaPetycje11095
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku253
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku15
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku11
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku11
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku12
Ikona - strzałka prawaLobbing1477
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda15080
Ikona - strzałka prawaPostanowienia i obwieszczenia Komisarza Wyborczego429
Ikona - strzałka prawaWybory ławników2112
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2020-2023942
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-20191247
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-20191493
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta1144
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20191618
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne1820
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20151278
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu RP i Senatu RP4177
Ikona - strzałka prawa2019618
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP3857
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20151073
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20203216
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów1157
Ikona - strzałka prawaWybory do Rady Seniorów kadencja 2019-2023866
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-2019996
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe5233
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201810434
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20142646
Ikona - strzałka prawaReferendum1411
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego7421
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 2019971
Ikona - strzałka prawaDotacje dla szkół niepublicznych553
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych18941
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-2023913
Ikona - strzałka prawaKadencja 2015-2019431
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent78053
Ikona - strzałka prawaRada Miasta86819
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-20239298
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta2082
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych1183
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta840
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta2425
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent640
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna709
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji747
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu732
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna738
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa650
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska658
Ikona - strzałka prawaKluby radnych1237
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta918
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Miasta304
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta - archiwum nagrań1252
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski1036
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych6583
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań1321
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe2165
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania637
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-20181189
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta535
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta379
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta520
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"371
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna524
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa484
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna542
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska460
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu592
Ikona - strzałka prawaKluby radnych384
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta404
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych383
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania678
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta324329
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu98389
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa28010
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych1303
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna1733
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych812
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?200035
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców971
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd680
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa4073
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa8815
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego1904
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców685
Ikona - strzałka prawaTransport drogowy, przewóz osób796
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów760
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy1377
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne1808
Ikona - strzałka prawaStacje diagnostyczne, transport drogowy, OSK, SKP14636
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej2981
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego8481
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta940
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie1113
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami10920
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych2941
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania2073
Ikona - strzałka prawaCEIDG1344
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy3484
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów637
Ikona - strzałka prawaPetycje634
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne726
Ikona - strzałka prawaZdrowie606
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie946
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami1926
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej18459
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej1084
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli2354
Ikona - strzałka prawa20171667
Ikona - strzałka prawa20161269
Ikona - strzałka prawa20151107
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza7214
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta112650
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20241526
Ikona - strzałka prawaKadencja 2016-2019623
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta20250
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów8190
Ikona - strzałka prawa2019552
Ikona - strzałka prawa2018444
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Rada Kobiet1422
Ikona - strzałka prawaAkty prawne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta115284
Ikona - strzałka prawaArchiwum Zarządzeń Prezydenta Miasta54527
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów47088
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego23200
Ikona - strzałka prawaUchwały120322
Ikona - strzałka prawaStatut27407
Ikona - strzałka prawaSymbole miasta11863
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UM32931
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty59894
Ikona - strzałka prawa2020908
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości1275
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny313
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny679
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych492
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw311
Ikona - strzałka prawaZwolnienia podatkowe430
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi419
Ikona - strzałka prawa20192720
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości2573
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny562
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny683
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi760
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1123
Ikona - strzałka prawa20182987
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1044
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi910
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1338
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości4108
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny730
Ikona - strzałka prawa20173313
Ikona - strzałka prawa20164463
Ikona - strzałka prawa20153820
Ikona - strzałka prawa20144857
Ikona - strzałka prawa20135594
Ikona - strzałka prawa20126643
Ikona - strzałka prawa20119398
Ikona - strzałka prawa201010510
Ikona - strzałka prawa20098574
Ikona - strzałka prawa20085914
Ikona - strzałka prawa20076580
Ikona - strzałka prawa20066779
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata66739
Ikona - strzałka prawaŻłobki10779
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola86691
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe55332
Ikona - strzałka prawaGimnazja17523
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadgimnazjalne51294
Ikona - strzałka prawaPoradnie30890
Ikona - strzałka prawaSCUW3549
Ikona - strzałka prawaZdrowie51183
Ikona - strzałka prawaKultura i sport38463
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury25492
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna10255
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega22088
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji32027
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna35641
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie60974
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu11776
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej11732
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności73024
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej1049
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe315
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego25964
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.12706
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.4599
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.15000
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.12582
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe Sp. z o.o.25906
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.9429
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji5622
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna5323
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane27376
Ikona - strzałka prawaBudżet63408
Ikona - strzałka prawa20201370
Ikona - strzałka prawa20193398
Ikona - strzałka prawa20183211
Ikona - strzałka prawa20172662
Ikona - strzałka prawa20163064
Ikona - strzałka prawa2015280
Ikona - strzałka prawa2014255
Ikona - strzałka prawa2013224
Ikona - strzałka prawa2012228
Ikona - strzałka prawa2011258
Ikona - strzałka prawa2010221
Ikona - strzałka prawa2009235
Ikona - strzałka prawa2008237
Ikona - strzałka prawa2007227
Ikona - strzałka prawa2006265
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni73062
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok568
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na początek kadencji 2018-20233955
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok1456
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2014-20181081
Ikona - strzałka prawaza 2017 rok2910
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok3100
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok3494
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok2782
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20186586
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20143228
Ikona - strzałka prawaWładze miasta78894
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20233204
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok455
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok1904
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji1953
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20188016
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji405
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji597
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji544
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji373
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3646
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta107270
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020523
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji333
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zakończenia wydawania decyzji126
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok1884
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok172
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji880
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji715
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok2391
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji1150
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji791
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok3082
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji501
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji468
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy120851
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020537
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji150
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji133
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok2274
Ikona - strzałka prawaOśwadczenia za 2019 rok1326
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie247
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia137
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury150
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola177
Ikona - strzałka prawaSzkoły436
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z objęciem funkcji1053
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji728
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok3294
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok487
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji1839
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1126
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok2253
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki809
Ikona - strzałka prawaSzkoły2079
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury845
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia982
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1485
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji939
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji779
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok2052
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki2004
Ikona - strzałka prawaSzkoły2718
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1582
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1426
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1861
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki22290
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok174
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji126
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z zakończeniem pełnienia funkcji93
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok1387
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok55
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2019 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji482
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji683
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok1618
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji1423
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji677
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok1308
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok4030
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania39584
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna1430
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych30600
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N3617
Ikona - strzałka prawa20102554
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A10599
Ikona - strzałka prawa20109433
Ikona - strzałka prawa20094947
Ikona - strzałka prawa20084662
Ikona - strzałka prawa20073919
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B7397
Ikona - strzałka prawa20108336
Ikona - strzałka prawa20095886
Ikona - strzałka prawa20086201
Ikona - strzałka prawa20073704
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C4641
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D4555
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E4605
Ikona - strzałka prawa20102982
Ikona - strzałka prawa20094521
Ikona - strzałka prawa20082988
Ikona - strzałka prawa20073581
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F4394
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G4437
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H4374
Ikona - strzałka prawa20103436
Ikona - strzałka prawa20093724
Ikona - strzałka prawa20083698
Ikona - strzałka prawa20073677
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I4537
Ikona - strzałka prawa20102605
Ikona - strzałka prawa20092883
Ikona - strzałka prawa20083625
Ikona - strzałka prawa20114231
Ikona - strzałka prawa20123362
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu58958
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego34891
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu19767
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian39062
Ikona - strzałka prawaArchiwum25611
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego15243
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów16723
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi17601

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-07-03 15:29:45, zmian dokonał(a): Katarzyna Urbaniak

WCAG 2.0 (Level AA)