Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta Tarnobrzeg

www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2742171
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta171
Ikona - strzałka prawaInformacje o Urzędzie646
Ikona - strzałka prawaOrganizacja Urzędu764
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych163
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna51
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych49
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza267
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia12025
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1237803
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku22380
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku33888
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku34981
Ikona - strzałka prawaPrzetargi2824160
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych14527
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane41847
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne11733
Ikona - strzałka prawaPozwolenia zintegrowane3201
Ikona - strzałka prawaECO Tarnobrzeg1149
Ikona - strzałka prawaPracownicze Plany Kapitałowe246
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie46641
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze37547
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru3306
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach31359
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów12890
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi16240
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne4923
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO2409
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1537
Ikona - strzałka prawaStaże8493
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2437
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO1473
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO971
Ikona - strzałka prawaPraktyki5124
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne1496
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO979
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO807
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych1987611
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta707262
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo7464
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe235608
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy2109
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok27
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok634
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok900
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1379
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok1035
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok887
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert8864
Ikona - strzałka prawana 2020 rok3465
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów1012
Ikona - strzałka prawana 2019 rok4348
Ikona - strzałka prawana 2018 rok4457
Ikona - strzałka prawana 2017 rok2144
Ikona - strzałka prawana 2016 rok1626
Ikona - strzałka prawaHarmonogram ogłaszania konkursów ofert626
Ikona - strzałka prawana 2020 rok455
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a4818
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku645
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku2432
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku2393
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku1803
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku936
Ikona - strzałka prawaFormularze2207
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert1643
Ikona - strzałka prawaMały grant1283
Ikona - strzałka prawaRegranting830
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS1588
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji1226
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych2399
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna20
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna16032
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku35
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku430
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie miasta2085
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok959
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok523
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne5098
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski1505
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok196
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok525
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok1459
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1509
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok907
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok808
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok784
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok862
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji511
Ikona - strzałka prawaLokalny Program Rewitalizacji492
Ikona - strzałka prawaMiejski Plan Adaptacji do zmian klimatu89
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza2001
Ikona - strzałka prawaPetycje11510
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku465
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku107
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku103
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku84
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku90
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie zgromadzenia publicznego8153
Ikona - strzałka prawaZgłaszanie zgromadzenia publicznego1270
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji2842
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach986
Ikona - strzałka prawa2019123
Ikona - strzałka prawa2018692
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia4184
Ikona - strzałka prawa20201016
Ikona - strzałka prawa20192004
Ikona - strzałka prawa2018989
Ikona - strzałka prawaLobbing1721
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda15646
Ikona - strzałka prawaPostanowienia i obwieszczenia Komisarza Wyborczego551
Ikona - strzałka prawaWybory ławników2251
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2020-20231067
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-20191373
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-20191601
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta1272
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20191784
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne1980
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20151442
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu RP i Senatu RP4417
Ikona - strzałka prawa2019708
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP4187
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20151230
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20203772
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów1280
Ikona - strzałka prawaWybory do Rady Seniorów kadencja 2019-20231021
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-20191116
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe5361
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201810702
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20142853
Ikona - strzałka prawaReferendum1629
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego7704
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191072
Ikona - strzałka prawaDotacje dla szkół niepublicznych927
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych19292
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20231067
Ikona - strzałka prawaKadencja 2015-2019534
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent78860
Ikona - strzałka prawaRada Miasta88318
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-202310348
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta2291
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych1362
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta977
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta2852
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent753
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna820
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji858
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu888
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna867
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa767
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska795
Ikona - strzałka prawaKluby radnych1456
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta1048
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Miasta438
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta - archiwum nagrań1462
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski1190
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych7421
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań1572
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe2603
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania759
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-20181345
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta649
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta472
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta635
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"478
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna658
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa598
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna656
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska572
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu733
Ikona - strzałka prawaKluby radnych459
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta512
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych484
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania1037
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta331322
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu99701
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa28384
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych1437
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna1844
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych929
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?204782
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców1092
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd817
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa4827
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa10878
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego2113
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców803
Ikona - strzałka prawaTransport drogowy, przewóz osób916
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów899
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy1656
Ikona - strzałka prawaStacje diagnostyczne, transport drogowy, OSK, SKP16079
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne2862
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej3333
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego10774
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta1106
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie1279
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami12537
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych3935
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania2775
Ikona - strzałka prawaCEIDG1546
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy3872
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów757
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne851
Ikona - strzałka prawaPetycje749
Ikona - strzałka prawaZdrowie739
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie1164
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami2156
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej18662
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej1165
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli2497
Ikona - strzałka prawa20171780
Ikona - strzałka prawa20161371
Ikona - strzałka prawa20151197
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza7426
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta114250
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20241870
Ikona - strzałka prawaKadencja 2016-20191059
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta20921
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów8545
Ikona - strzałka prawa2019683
Ikona - strzałka prawa2018531
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Rada Kobiet1734
Ikona - strzałka prawaAkty prawne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta117640
Ikona - strzałka prawaArchiwum Zarządzeń Prezydenta Miasta55500
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów47611
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego23491
Ikona - strzałka prawaUchwały121888
Ikona - strzałka prawaStatut27651
Ikona - strzałka prawaSymbole miasta12072
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UM34729
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty60869
Ikona - strzałka prawa20201110
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości1548
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny414
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny848
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych621
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw423
Ikona - strzałka prawaZwolnienia podatkowe579
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi664
Ikona - strzałka prawa20192888
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości2905
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny673
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny789
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi890
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1275
Ikona - strzałka prawa20183095
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1188
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1028
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1472
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości4490
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny822
Ikona - strzałka prawa20173442
Ikona - strzałka prawa20164581
Ikona - strzałka prawa20153944
Ikona - strzałka prawa20145002
Ikona - strzałka prawa20135695
Ikona - strzałka prawa20126784
Ikona - strzałka prawa20119536
Ikona - strzałka prawa201010720
Ikona - strzałka prawa20098786
Ikona - strzałka prawa20086021
Ikona - strzałka prawa20076694
Ikona - strzałka prawa20066927
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata67922
Ikona - strzałka prawaŻłobki11051
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola87466
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe56807
Ikona - strzałka prawaGimnazja17700
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadgimnazjalne51658
Ikona - strzałka prawaPoradnie31359
Ikona - strzałka prawaSCUW3775
Ikona - strzałka prawaZdrowie51736
Ikona - strzałka prawaKultura i sport38852
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury25914
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna10432
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega22487
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji32382
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna35930
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie61647
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu12016
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej12488
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności75059
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej1212
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe439
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego26432
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.13102
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.4894
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.15412
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.12776
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe Sp. z o.o.26153
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.9650
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji5935
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna5536
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane27713
Ikona - strzałka prawaBudżet64413
Ikona - strzałka prawa20201912
Ikona - strzałka prawa20194742
Ikona - strzałka prawa20183491
Ikona - strzałka prawa20172845
Ikona - strzałka prawa20163192
Ikona - strzałka prawa2015388
Ikona - strzałka prawa2014351
Ikona - strzałka prawa2013333
Ikona - strzałka prawa2012322
Ikona - strzałka prawa2011353
Ikona - strzałka prawa2010317
Ikona - strzałka prawa2009343
Ikona - strzałka prawa2008342
Ikona - strzałka prawa2007324
Ikona - strzałka prawa2006382
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji131
Ikona - strzałka prawa2020 rok250
Ikona - strzałka prawaUchwały o emisji obligacji64
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe i WPF66
Ikona - strzałka prawaSprawozdania roczne47
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe50
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO62
Ikona - strzałka prawaAkcje i udziały Miasta Tarnobrzega32
Ikona - strzałka prawaInformacja o zaciągniętch kredytach i pożyczkach36
Ikona - strzałka prawaInformacja o udzielonych poręczeniach30
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni75413
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok939
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na początek kadencji 2018-20234308
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok2629
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2014-20181206
Ikona - strzałka prawaza 2017 rok3038
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok3218
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok4445
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok2894
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20186702
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20143403
Ikona - strzałka prawaWładze miasta80277
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20233530
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok795
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok2029
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji2159
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20188180
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji509
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji739
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji683
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji463
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3758
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta109373
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020912
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji557
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zakończenia wydawania decyzji309
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok2353
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok406
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji1027
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji826
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok2546
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji1280
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji880
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok3407
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji593
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji582
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy122932
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 20201034
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji444
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji385
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok2968
Ikona - strzałka prawaOśwadczenia za 2019 rok1867
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie482
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia278
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury289
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola357
Ikona - strzałka prawaSzkoły726
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z objęciem funkcji1348
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji939
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok3530
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok596
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji2053
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1270
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok2383
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki901
Ikona - strzałka prawaSzkoły2459
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury981
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1131
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1680
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji1077
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji942
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok2172
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki2217
Ikona - strzałka prawaSzkoły2960
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1748
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1546
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie2030
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki23009
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok453
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji340
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z zakończeniem pełnienia funkcji284
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok1669
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok148
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2019 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji588
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji837
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok1738
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji1588
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji778
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok1510
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok4192
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania41066
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna1597
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych31011
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N3770
Ikona - strzałka prawa20102639
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A10815
Ikona - strzałka prawa20109625
Ikona - strzałka prawa20095114
Ikona - strzałka prawa20084775
Ikona - strzałka prawa20074050
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B7553
Ikona - strzałka prawa20108444
Ikona - strzałka prawa20096033
Ikona - strzałka prawa20086384
Ikona - strzałka prawa20073838
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C4730
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D4660
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E4710
Ikona - strzałka prawa20103087
Ikona - strzałka prawa20094649
Ikona - strzałka prawa20083096
Ikona - strzałka prawa20073717
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F4480
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G4549
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H4493
Ikona - strzałka prawa20103535
Ikona - strzałka prawa20093853
Ikona - strzałka prawa20083832
Ikona - strzałka prawa20073792
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I4627
Ikona - strzałka prawa20102705
Ikona - strzałka prawa20092976
Ikona - strzałka prawa20083738
Ikona - strzałka prawa20114333
Ikona - strzałka prawa20123472
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu59512
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego35377
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu20419
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian40224
Ikona - strzałka prawaArchiwum25943
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego15493
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów16938
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi17802
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności144
Ikona - strzałka prawaKoordynatorzy ds. dostępności83

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-10-29 08:46:10, zmian dokonał(a): Marta Kamysz-Turbak

WCAG 2.0 (Level AA)