Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta Tarnobrzeg

www.tarnobrzeg.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1698422
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia5266
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia912713
Ikona - strzałka prawa2018670
Ikona - strzałka prawaPrzetargi2034980
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych3898
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane23696
Ikona - strzałka prawaPraca w samorządzie1296375
Ikona - strzałka prawaPraca w oświacie1440020
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach533781
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo16
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna8809
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne1041
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski108
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok128
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok33
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok35
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok29
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok52
Ikona - strzałka prawaOrg. pozarządowe186536
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy292
Ikona - strzałka prawa2018103
Ikona - strzałka prawa2017192
Ikona - strzałka prawa2016140
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert663
Ikona - strzałka prawa2018198
Ikona - strzałka prawa2017578
Ikona - strzałka prawa2016213
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a531
Ikona - strzałka prawa2017485
Ikona - strzałka prawa2016175
Ikona - strzałka prawaFormularze94
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert68
Ikona - strzałka prawaMały grant31
Ikona - strzałka prawaRegranting36
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS247
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji231
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych923
Ikona - strzałka prawaPetycje5279
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia Publiczne4306
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda629
Ikona - strzałka prawaWybory ławników299
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-2019172
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-2019329
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta214
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-2019522
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne139
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 201586
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP85
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 201581
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów81
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-201964
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe117
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 2014120
Ikona - strzałka prawaReferendum108
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych Kadencja na lata 2015-201915381
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent66131
Ikona - strzałka prawaRada Miasta69575
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta10382
Ikona - strzałka prawaRadni Miasta Tarnobrzega25370
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta19421
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"4838
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5098
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa4972
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno - Inwestycyjna5380
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska5422
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu6485
Ikona - strzałka prawaKluby radnych6119
Ikona - strzałka prawaKlub radnych Platforma Obywatelska RP4737
Ikona - strzałka prawaKlub radnych Prawo i Sprawiedliwość3871
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta Tarnobrzega21234
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych15066
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania3896
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta260415
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu84161
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa25132
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych135
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna70
Ikona - strzałka prawaRejestr zbiorów danych osobowych70
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?165639
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny312
Ikona - strzałka prawaWydział Edukacji, Promocji i Kultury461
Ikona - strzałka prawaWydział Techniczno-Inwestycyjny i Drogownictwa658
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa641
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa1367
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego250
Ikona - strzałka prawaWydział Komunikacji964
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej410
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego644
Ikona - strzałka prawaWydział Spraw Obywatelskich754
Ikona - strzałka prawaWydział Budżetu i Finansów308
Ikona - strzałka prawaWydział Geodezji i Gospodarki Gruntami1590
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami305
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej16716
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej353
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli1034
Ikona - strzałka prawa2017571
Ikona - strzałka prawa2016335
Ikona - strzałka prawa2015266
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza5460
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta96281
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta15783
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów4276
Ikona - strzałka prawaAkty prawne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta87649
Ikona - strzałka prawaArchiwum Zarządzeń Prezydenta Miasta46939
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów42698
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego19985
Ikona - strzałka prawaUchwały102767
Ikona - strzałka prawaStatut23870
Ikona - strzałka prawaSymbole miasta10117
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UM23592
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty49339
Ikona - strzałka prawa2018520
Ikona - strzałka prawa20171914
Ikona - strzałka prawa20163237
Ikona - strzałka prawa20152928
Ikona - strzałka prawa20143902
Ikona - strzałka prawa20134790
Ikona - strzałka prawa20125690
Ikona - strzałka prawa20118320
Ikona - strzałka prawa20109262
Ikona - strzałka prawa20097231
Ikona - strzałka prawa20085149
Ikona - strzałka prawa20075725
Ikona - strzałka prawa20065767
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata58891
Ikona - strzałka prawaŻłobki7877
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola78514
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe46151
Ikona - strzałka prawaGimnazja16150
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadgimnazjalne47847
Ikona - strzałka prawaPoradnie27110
Ikona - strzałka prawaSCUW1553
Ikona - strzałka prawaZdrowie46457
Ikona - strzałka prawaKultura i sport34500
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury21468
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna9293
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega18371
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji27536
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna32691
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie55416
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu8969
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej6192
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności59485
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej58
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego22880
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi10800
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego2588
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich12220
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego10895
Ikona - strzałka prawaTygodnik Nadwiślański23341
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o. o.7478
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji3369
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna3659
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane24424
Ikona - strzałka prawaBudżet54921
Ikona - strzałka prawa2018205
Ikona - strzałka prawa2017865
Ikona - strzałka prawa20161854
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni61376
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok950
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok2361
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok1905
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20185395
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3592
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok3446
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok4849
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok4263
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji 2010-20146677
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2006-20102964
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok3723
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok5869
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok3051
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3018
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20141942
Ikona - strzałka prawaWładze miasta63612
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji2909
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji2078
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji2621
Ikona - strzałka prawakadencja 2014 - 20183992
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji3370
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok2756
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok2362
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok3496
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok3353
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok4714
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok4439
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok4393
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3339
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta86996
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy100694
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji dyrektora206
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki103
Ikona - strzałka prawaSzkoły116
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji dyrektora163
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki81
Ikona - strzałka prawaSzkoły123
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok663
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki532
Ikona - strzałka prawaSzkoły706
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury434
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia420
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie580
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki14491
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok710
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania30472
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych26901
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N2747
Ikona - strzałka prawa20101915
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A9310
Ikona - strzałka prawa20106755
Ikona - strzałka prawa20093874
Ikona - strzałka prawa20083707
Ikona - strzałka prawa20073047
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B6322
Ikona - strzałka prawa20106899
Ikona - strzałka prawa20094764
Ikona - strzałka prawa20084989
Ikona - strzałka prawa20072867
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C3798
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D3748
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E3936
Ikona - strzałka prawa20102250
Ikona - strzałka prawa20093533
Ikona - strzałka prawa20082318
Ikona - strzałka prawa20072757
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F3663
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G3648
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H3571
Ikona - strzałka prawa20102624
Ikona - strzałka prawa20092996
Ikona - strzałka prawa20082884
Ikona - strzałka prawa20072811
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I3741
Ikona - strzałka prawa20101965
Ikona - strzałka prawa20092224
Ikona - strzałka prawa20082844
Ikona - strzałka prawa20113470
Ikona - strzałka prawa20122585
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu53525
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego30924
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu16016
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian29737
Ikona - strzałka prawaArchiwum22425
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego13345
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów15020
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi15815

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-01-16 12:14:19, zmian dokonał(a): zamowienia

WCAG 2.0 (Level AA)