Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta Tarnobrzeg

www.tarnobrzeg.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1874160
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia7446
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1014549
Ikona - strzałka prawa201821672
Ikona - strzałka prawaPrzetargi2292255
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych7320
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane29858
Ikona - strzałka prawaPraca w samorządzie1381029
Ikona - strzałka prawaPraca w oświacie1613564
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach600118
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo3504
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna11307
Ikona - strzałka prawaOrg. pozarządowe201399
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy850
Ikona - strzałka prawa201964
Ikona - strzałka prawa2018627
Ikona - strzałka prawa2017412
Ikona - strzałka prawa2016337
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert2852
Ikona - strzałka prawa20182556
Ikona - strzałka prawa20171080
Ikona - strzałka prawa2016570
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a1787
Ikona - strzałka prawa20181005
Ikona - strzałka prawa2017857
Ikona - strzałka prawa2016403
Ikona - strzałka prawaFormularze493
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert402
Ikona - strzałka prawaMały grant256
Ikona - strzałka prawaRegranting232
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS630
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji544
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych1289
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne2491
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski549
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok160
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok722
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok318
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok233
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok230
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok263
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia14
Ikona - strzałka prawa20188
Ikona - strzałka prawaPetycje6661
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie zgromadzenia publicznego5616
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda5414
Ikona - strzałka prawaWybory ławników708
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-2019429
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-2019705
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta457
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-2019888
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne454
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 2015436
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP407
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 2015394
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów371
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-2019309
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe4026
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20187686
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20141471
Ikona - strzałka prawaReferendum507
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych Kadencja na lata 2015-201916570
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent71793
Ikona - strzałka prawaRada Miasta73795
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta11290
Ikona - strzałka prawaRadni Miasta Tarnobrzega26750
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta20586
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"5245
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna5504
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa5379
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno - Inwestycyjna5837
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska5844
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu7281
Ikona - strzałka prawaKluby radnych6723
Ikona - strzałka prawaKlub radnych Prawo i Sprawiedliwość4390
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta Tarnobrzega22502
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych15987
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania4458
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta286220
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu89553
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa26043
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych577
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna831
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych192
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?176710
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa1525
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa3779
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego816
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne3447
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej1176
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego2013
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta143
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami4361
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie189
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych255
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania160
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy1759
Ikona - strzałka prawaCEIDG110
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców93
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy216
Ikona - strzałka prawaTransport drogowy, przewóz osób98
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów87
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów88
Ikona - strzałka prawaPetycje77
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne92
Ikona - strzałka prawaZdrowie74
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie89
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami827
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej17304
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej611
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli1490
Ikona - strzałka prawa2017973
Ikona - strzałka prawa2016613
Ikona - strzałka prawa2015544
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza6059
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta101035
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta17341
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów5484
Ikona - strzałka prawaAkty prawne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta96411
Ikona - strzałka prawaArchiwum Zarządzeń Prezydenta Miasta48989
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów44324
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego21078
Ikona - strzałka prawaUchwały108044
Ikona - strzałka prawaStatut25225
Ikona - strzałka prawaSymbole miasta10779
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UM26308
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty52787
Ikona - strzałka prawa20181891
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości1052
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny209
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny266
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi298
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportu455
Ikona - strzałka prawa20172403
Ikona - strzałka prawa20163681
Ikona - strzałka prawa20153174
Ikona - strzałka prawa20144159
Ikona - strzałka prawa20135027
Ikona - strzałka prawa20125925
Ikona - strzałka prawa20118623
Ikona - strzałka prawa20109633
Ikona - strzałka prawa20097649
Ikona - strzałka prawa20085375
Ikona - strzałka prawa20075982
Ikona - strzałka prawa20066073
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata61599
Ikona - strzałka prawaŻłobki9073
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola81399
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe48805
Ikona - strzałka prawaGimnazja16623
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadgimnazjalne49044
Ikona - strzałka prawaPoradnie28349
Ikona - strzałka prawaSCUW2364
Ikona - strzałka prawaZdrowie48037
Ikona - strzałka prawaKultura i sport35807
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury23320
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna9586
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega20057
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji29347
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna33685
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie57353
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu9911
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej7755
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności64516
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej345
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego23905
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.11442
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.3309
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.13001
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.11335
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe "Tygodnik Nadwiślański" Sp. z o.o.24585
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.8187
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji4169
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna4233
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane25475
Ikona - strzałka prawaBudżet57499
Ikona - strzałka prawa20181103
Ikona - strzałka prawa20171422
Ikona - strzałka prawa20162233
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni65986
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok493
Ikona - strzałka prawaza 2017 rok1882
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok2223
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok2783
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok2193
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20185879
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3860
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok3659
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok5098
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok4498
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20142293
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji 2010-20146909
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok3950
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok6141
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok3306
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3241
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2006-20103193
Ikona - strzałka prawaWładze miasta69733
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji2857
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji3963
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji3880
Ikona - strzałka prawakadencja 2014 - 20186468
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji4042
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3048
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok2613
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok3756
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok3614
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok4949
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok4695
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok4610
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3608
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta94951
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok160
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji90
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji68
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok776
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji57
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji48
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy108876
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok431
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji301
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji132
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok933
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki272
Ikona - strzałka prawaSzkoły472
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury257
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia319
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie511
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji109
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji85
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok1304
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki951
Ikona - strzałka prawaSzkoły1423
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury832
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia727
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1016
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki17702
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok186
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji175
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji84
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok212
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok2269
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania33513
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna200
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych28188
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N3007
Ikona - strzałka prawa20102123
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A9612
Ikona - strzałka prawa20107534
Ikona - strzałka prawa20094232
Ikona - strzałka prawa20083999
Ikona - strzałka prawa20073282
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B6607
Ikona - strzałka prawa20107298
Ikona - strzałka prawa20095146
Ikona - strzałka prawa20085356
Ikona - strzałka prawa20073122
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C4051
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D3987
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E4157
Ikona - strzałka prawa20102451
Ikona - strzałka prawa20093808
Ikona - strzałka prawa20082509
Ikona - strzałka prawa20072972
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F3918
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G3878
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H3798
Ikona - strzałka prawa20102847
Ikona - strzałka prawa20093225
Ikona - strzałka prawa20083120
Ikona - strzałka prawa20073064
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I3979
Ikona - strzałka prawa20102156
Ikona - strzałka prawa20092421
Ikona - strzałka prawa20083114
Ikona - strzałka prawa20113710
Ikona - strzałka prawa20122793
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu55449
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego32164
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu16993
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian32856
Ikona - strzałka prawaArchiwum23468
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego13934
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów15624
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi16458

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2018-11-13 14:22:08, zmian dokonał(a): zamowienia

WCAG 2.0 (Level AA)