Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa
Urząd Miasta Tarnobrzeg www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2952495
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta855
Ikona - strzałka prawaOrganizacja Urzędu3558
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych692
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna218
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych206
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza1261
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia13241
Ikona - strzałka prawaZdrowie610
Ikona - strzałka prawaWojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu126
Ikona - strzałka prawaNocna i świąteczna opieka medyczna w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)112
Ikona - strzałka prawaNiepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej (NZOZ)101
Ikona - strzałka prawaApteki ogólnodostępne - wykaz aptek, harmonogram dyżurów100
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1283799
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku7237
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku28973
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku35713
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku36616
Ikona - strzałka prawaPrzetargi2935833
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych16075
Ikona - strzałka prawaNieruchomości1194
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane44703
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne14630
Ikona - strzałka prawaDane przestrzenne199
Ikona - strzałka prawaPozwolenia zintegrowane3980
Ikona - strzałka prawaECO Tarnobrzeg1412
Ikona - strzałka prawaPracownicze Plany Kapitałowe1604
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie58232
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze47000
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru4093
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach40716
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów16605
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi19870
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne5902
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO2867
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1857
Ikona - strzałka prawaStaże9808
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2939
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO1748
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1140
Ikona - strzałka prawaPraktyki5932
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne1831
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO1188
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO999
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych2065341
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta735542
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo8123
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna16970
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku608
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku598
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe244985
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy2349
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok197
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok783
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok1026
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1508
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok1152
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok1009
Ikona - strzałka prawaHarmonogram ogłaszania konkursów ofert998
Ikona - strzałka prawana 2021 rok255
Ikona - strzałka prawana 2020 rok591
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert12023
Ikona - strzałka prawana 2021 rok3448
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów ofert1720
Ikona - strzałka prawana 2020 rok3993
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów1211
Ikona - strzałka prawana 2019 rok4697
Ikona - strzałka prawana 2018 rok4706
Ikona - strzałka prawana 2017 rok2432
Ikona - strzałka prawana 2016 rok1805
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a5175
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku9
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku968
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku2717
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku2634
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku1979
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku1063
Ikona - strzałka prawaFormularze2571
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert1861
Ikona - strzałka prawaMały grant1419
Ikona - strzałka prawaRegranting940
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS1849
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji1429
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych2690
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna173
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna181
Ikona - strzałka prawa2021 rok103
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie miasta2567
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok756
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok1118
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne5557
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski1680
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok326
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok655
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok1582
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1636
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok1030
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok915
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok885
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok970
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji718
Ikona - strzałka prawaLokalny Program Rewitalizacji660
Ikona - strzałka prawaMiejski Plan Adaptacji do zmian klimatu281
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych68
Ikona - strzałka prawana lata 2020-202735
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza2352
Ikona - strzałka prawaPetycje12060
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku250
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku766
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku220
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku205
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku191
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku197
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia5848
Ikona - strzałka prawa2021734
Ikona - strzałka prawa20201421
Ikona - strzałka prawa20192171
Ikona - strzałka prawa20181114
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji3481
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach1188
Ikona - strzałka prawa202014
Ikona - strzałka prawa2019296
Ikona - strzałka prawa2018808
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie zgromadzenia publicznego8756
Ikona - strzałka prawaZgłaszanie zgromadzenia publicznego1480
Ikona - strzałka prawaLobbing2099
Ikona - strzałka prawaSpisy powszechne213
Ikona - strzałka prawa2021108
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań89
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda16002
Ikona - strzałka prawaPostanowienia i obwieszczenia Komisarza Wyborczego691
Ikona - strzałka prawaWybory ławników2424
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2020-20231209
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-20191486
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-20191723
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2020-202346
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta1423
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20191938
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne2183
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20151629
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu RP i Senatu RP4682
Ikona - strzałka prawa2019818
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP4347
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20151388
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20203970
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów1412
Ikona - strzałka prawaWybory do Rady Seniorów kadencja 2019-20231197
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-20191224
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe5514
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201810977
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20143084
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego8001
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191189
Ikona - strzałka prawaReferendum1865
Ikona - strzałka prawaDotacje dla szkół i placówek niesamorządowych1475
Ikona - strzałka prawaUchwała dotacyjna i wzory dokumentów w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych374
Ikona - strzałka prawaKomunikaty w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych208
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych19705
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20231265
Ikona - strzałka prawaKadencja 2015-2019670
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent80113
Ikona - strzałka prawaRada Miasta90755
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-202312143
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta2628
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych1538
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta1205
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta3436
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent874
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna984
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji1029
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu1078
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna1042
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa985
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska939
Ikona - strzałka prawaKluby radnych1693
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta1224
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Miasta601
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta - archiwum nagrań1650
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski1346
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych9068
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań1840
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe3280
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania899
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-20181578
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta788
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta597
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta767
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"614
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna817
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa731
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna823
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska719
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu866
Ikona - strzałka prawaKluby radnych576
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta631
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych595
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania1535
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta338293
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu100966
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa28974
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?211312
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców1287
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd1040
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa6008
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa12636
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego2407
Ikona - strzałka prawaStacje diagnostyczne, transport drogowy, OSK, SKP16886
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców974
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów1053
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy2070
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne4112
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej3866
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego13462
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta1386
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami15343
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie1479
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych5137
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania3746
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy4380
Ikona - strzałka prawaCEIDG1842
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów898
Ikona - strzałka prawaPetycje893
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne1041
Ikona - strzałka prawaZdrowie907
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie1544
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami2506
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej18944
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej1274
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli2691
Ikona - strzałka prawa20171917
Ikona - strzałka prawa20161498
Ikona - strzałka prawa20151318
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta115371
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20242320
Ikona - strzałka prawaKadencja 2016-20191694
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta21990
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów8982
Ikona - strzałka prawa2019819
Ikona - strzałka prawa2018649
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Rada Kobiet2147
Ikona - strzałka prawaAkty normatywne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta Tarnobrzega121748
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miasta Tarnobrzega124477
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego24050
Ikona - strzałka prawaStatut Miasta Tarnobrzega28040
Ikona - strzałka prawaSymbole Miasta Tarnobrzega12362
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny Urzędu Miasta35959
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty62918
Ikona - strzałka prawa2021530
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości1143
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny145
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny193
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych317
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw150
Ikona - strzałka prawa20201437
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości1957
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny590
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1049
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych814
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw552
Ikona - strzałka prawaZwolnienia podatkowe808
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi903
Ikona - strzałka prawa20193091
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości3452
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny786
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny917
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1043
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1531
Ikona - strzałka prawa20183259
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1666
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości5304
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny937
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1385
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1161
Ikona - strzałka prawa20173686
Ikona - strzałka prawa20164816
Ikona - strzałka prawa20154095
Ikona - strzałka prawa20145168
Ikona - strzałka prawa20135825
Ikona - strzałka prawa20126950
Ikona - strzałka prawa20119697
Ikona - strzałka prawa201010954
Ikona - strzałka prawa20099007
Ikona - strzałka prawa20086144
Ikona - strzałka prawa20076842
Ikona - strzałka prawa20067086
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów48320
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata69366
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia Zawodowego174
Ikona - strzałka prawaŻłobki11445
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola88745
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe58278
Ikona - strzałka prawaGimnazja17894
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadpodstawowe52148
Ikona - strzałka prawaPoradnia Psychologiczno - Pedagogiczna31910
Ikona - strzałka prawaSCUW4095
Ikona - strzałka prawaZdrowie52616
Ikona - strzałka prawaKultura i sport39501
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury26407
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna10661
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega22951
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji32950
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna36402
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie62475
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu12370
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej13318
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności78109
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej1411
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe610
Ikona - strzałka prawaZapewnienie dostepności podmiotu17
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego27151
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.13709
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.5279
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.15969
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.13096
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe Sp. z o.o.26564
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.9969
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji6466
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna5795
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane28134
Ikona - strzałka prawaBudżet65694
Ikona - strzałka prawa2021484
Ikona - strzałka prawa20202605
Ikona - strzałka prawa20195160
Ikona - strzałka prawa20183822
Ikona - strzałka prawa20173068
Ikona - strzałka prawa20163384
Ikona - strzałka prawa2015533
Ikona - strzałka prawa2014486
Ikona - strzałka prawa2013463
Ikona - strzałka prawa2012456
Ikona - strzałka prawa2011478
Ikona - strzałka prawa2010458
Ikona - strzałka prawa2009460
Ikona - strzałka prawa2008469
Ikona - strzałka prawa2007448
Ikona - strzałka prawa2006509
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji526
Ikona - strzałka prawa2020 rok615
Ikona - strzałka prawaUchwały o emisji obligacji183
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe i WPF176
Ikona - strzałka prawaSprawozdania roczne150
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe163
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO197
Ikona - strzałka prawaAkcje i udziały Miasta Tarnobrzega153
Ikona - strzałka prawaInformacja o zaciągniętch kredytach i pożyczkach160
Ikona - strzałka prawaInformacja o udzielonych poręczeniach153
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni76342
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok1289
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na początek kadencji 2018-20234735
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok2785
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2014-20181342
Ikona - strzałka prawaza 2017 rok3217
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok3360
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok4594
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok3025
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20186847
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20143591
Ikona - strzałka prawaWładze miasta81615
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20233955
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok1107
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok2155
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji2395
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20188359
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji629
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji917
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji840
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta111470
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 20201391
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji872
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zakończenia wydawania decyzji536
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok2685
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok596
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji1182
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji947
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok2748
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji1449
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji979
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok3735
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji708
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji700
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy125030
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 20201628
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji706
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji650
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok3532
Ikona - strzałka prawaOśwadczenia za 2019 rok2322
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie719
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia427
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury445
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola582
Ikona - strzałka prawaSzkoły1070
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z objęciem funkcji1594
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1140
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok3776
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok705
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji2251
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1409
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok2535
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki1001
Ikona - strzałka prawaSzkoły2760
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1137
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1295
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1881
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji1271
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji1100
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok2323
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki2434
Ikona - strzałka prawaSzkoły3182
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1921
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1693
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie2201
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki23824
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok744
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji566
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z zakończeniem pełnienia funkcji427
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok2010
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok257
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2019 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji702
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji976
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok1883
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji1762
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji881
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok1703
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok4363
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania43292
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna1823
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych31563
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N3919
Ikona - strzałka prawa20102754
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A11148
Ikona - strzałka prawa20109989
Ikona - strzałka prawa20095313
Ikona - strzałka prawa20084950
Ikona - strzałka prawa20074204
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B7757
Ikona - strzałka prawa20108700
Ikona - strzałka prawa20096218
Ikona - strzałka prawa20086592
Ikona - strzałka prawa20073974
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C4856
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D4803
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E4838
Ikona - strzałka prawa20103201
Ikona - strzałka prawa20094790
Ikona - strzałka prawa20083216
Ikona - strzałka prawa20073862
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F4602
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G4681
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H4645
Ikona - strzałka prawa20103648
Ikona - strzałka prawa20093997
Ikona - strzałka prawa20083980
Ikona - strzałka prawa20073929
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I4758
Ikona - strzałka prawa20102810
Ikona - strzałka prawa20093079
Ikona - strzałka prawa20083867
Ikona - strzałka prawa20114478
Ikona - strzałka prawa20123645
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu60247
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego35951
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu21199
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian41550
Ikona - strzałka prawaArchiwum26442
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego15777
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów17202
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi18065
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności822
Ikona - strzałka prawaKoordynatorzy ds. dostępności503

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-04-16 09:25:25, zmian dokonał(a): a.witkowska

WCAG 2.0 (Level AA)