Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta Tarnobrzeg

www.tarnobrzeg.pl

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna1605376
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia4271
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia855683
Ikona - strzałka prawaPrzetargi1881904
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych2011
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane19977
Ikona - strzałka prawaPraca w samorządzie1253339
Ikona - strzałka prawaPraca w oświacie1366112
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach506488
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna7120
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne118
Ikona - strzałka prawaOrg. pozarządowe178429
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy43
Ikona - strzałka prawa201728
Ikona - strzałka prawa201620
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert65
Ikona - strzałka prawa201757
Ikona - strzałka prawa201625
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a82
Ikona - strzałka prawa201769
Ikona - strzałka prawa201616
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS37
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych641
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji44
Ikona - strzałka prawaPetycje4503
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia Publiczne3597
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-20198620
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych Kadencja na lata 2015-201914854
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201422698
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20157351
Ikona - strzałka prawaReferendum5150
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20156973
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent64834
Ikona - strzałka prawaRada Miasta67836
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta9994
Ikona - strzałka prawaRadni Miasta Tarnobrzega24883
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta18944
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"4630
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna4859
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa4755
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno - Inwestycyjna5134
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska5193
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu6079
Ikona - strzałka prawaKluby radnych5881
Ikona - strzałka prawaKlub radnych Platforma Obywatelska RP4418
Ikona - strzałka prawaKlub radnych Prawo i Sprawiedliwość3668
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta Tarnobrzega20559
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych14548
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania3707
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta247902
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu78249
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa24606
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?159637
Ikona - strzałka prawaWydział Organizacyjny52
Ikona - strzałka prawaWydział Edukacji, Promocji i Kultury84
Ikona - strzałka prawaWydział Techniczno-Inwestycyjny i Drogownictwa129
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa69
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa239
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego27
Ikona - strzałka prawaWydział Komunikacji128
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej53
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego112
Ikona - strzałka prawaWydział Spraw Obywatelskich156
Ikona - strzałka prawaWydział Budżetu i Finansów29
Ikona - strzałka prawaWydział Geodezji i Gospodarki Gruntami217
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami90
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej16334
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej220
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli741
Ikona - strzałka prawa201788
Ikona - strzałka prawa2016166
Ikona - strzałka prawa2015126
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza5111
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta93454
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta14731
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów3503
Ikona - strzałka prawaAkty prawne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta83573
Ikona - strzałka prawaArchiwum Zarządzeń Prezydenta Miasta45489
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów41975
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego19436
Ikona - strzałka prawaUchwały99377
Ikona - strzałka prawaStatut23168
Ikona - strzałka prawaSymbole miasta9783
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UM22607
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty47258
Ikona - strzałka prawa20171166
Ikona - strzałka prawa20162869
Ikona - strzałka prawa20152762
Ikona - strzałka prawa20143731
Ikona - strzałka prawa20134634
Ikona - strzałka prawa20125512
Ikona - strzałka prawa20118119
Ikona - strzałka prawa20109024
Ikona - strzałka prawa20097010
Ikona - strzałka prawa20085000
Ikona - strzałka prawa20075569
Ikona - strzałka prawa20065570
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata57693
Ikona - strzałka prawaŻłobki7302
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola76835
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe44912
Ikona - strzałka prawaGimnazja15885
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadgimnazjalne47177
Ikona - strzałka prawaPoradnie26407
Ikona - strzałka prawaSCUW1085
Ikona - strzałka prawaZdrowie45599
Ikona - strzałka prawaKultura i sport33798
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury20479
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna9109
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega17395
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji26587
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna32146
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie54414
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu8509
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej5672
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności57280
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego22419
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi10610
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego2205
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich11938
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego10683
Ikona - strzałka prawaTygodnik Nadwiślański22919
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o. o.7123
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji3082
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna3325
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane23800
Ikona - strzałka prawaBudżet53414
Ikona - strzałka prawa2017526
Ikona - strzałka prawa20161600
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni59591
Ikona - strzałka prawaza 20141718
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok1995
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20185163
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3426
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok3290
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok4698
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok4103
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji 2010-20146516
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2006-20102809
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok3575
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok5702
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok2901
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok2868
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20141765
Ikona - strzałka prawaWładze miasta61651
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji1782
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji2636
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji2421
Ikona - strzałka prawakadencja 2014 - 20183370
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji3151
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok2588
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok2211
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok3344
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok3214
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok4561
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok4314
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok4232
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3177
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta84035
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy97156
Ikona - strzałka prawaOświadzcenia za 2016 rok263
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki209
Ikona - strzałka prawaSzkoły319
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury201
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia211
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie269
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki13223
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok265
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania29213
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych26202
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N2622
Ikona - strzałka prawa20101809
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C3684
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D3610
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E3802
Ikona - strzałka prawa20102130
Ikona - strzałka prawa20093360
Ikona - strzałka prawa20082193
Ikona - strzałka prawa20072612
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F3523
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G3505
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H3456
Ikona - strzałka prawa20102480
Ikona - strzałka prawa20092838
Ikona - strzałka prawa20082744
Ikona - strzałka prawa20072673
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I3605
Ikona - strzałka prawa20101845
Ikona - strzałka prawa20092106
Ikona - strzałka prawa20082608
Ikona - strzałka prawa20113310
Ikona - strzałka prawa20122428
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A9085
Ikona - strzałka prawa20106247
Ikona - strzałka prawa20093683
Ikona - strzałka prawa20083516
Ikona - strzałka prawa20072896
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B6067
Ikona - strzałka prawa20106561
Ikona - strzałka prawa20094575
Ikona - strzałka prawa20084732
Ikona - strzałka prawa20072702
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu52495
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego30230
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu15589
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian28055
Ikona - strzałka prawaArchiwum21905
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego13009
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artukułów14623
Ikona - strzałka prawaAdministracja0
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi15453

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2017-07-26 12:44:50, zmian dokonał(a): zamowienia

WCAG 2.0 (Level AA)