Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta Tarnobrzeg

www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2074471
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia9062
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1090103
Ikona - strzałka prawa201914520
Ikona - strzałka prawa201828069
Ikona - strzałka prawaPrzetargi2475925
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych9950
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane34095
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne3722
Ikona - strzałka prawaPozwolenia zintegrowane666
Ikona - strzałka prawaECO Tarnobrzeg211
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie13057
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze10433
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru1135
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach7672
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów2813
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi5420
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne1245
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO710
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO434
Ikona - strzałka prawaStaże3279
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne631
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO520
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO264
Ikona - strzałka prawaPraktyki2022
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne378
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO318
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO196
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych1745338
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta649670
Ikona - strzałka prawaPraca w samorządzie (do 28.02.2019)1436448
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo5419
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie miasta216
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok117
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe213911
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy1259
Ikona - strzałka prawa2019352
Ikona - strzałka prawa2018900
Ikona - strzałka prawa2017541
Ikona - strzałka prawa2016459
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert5151
Ikona - strzałka prawa20192513
Ikona - strzałka prawa20183334
Ikona - strzałka prawa20171336
Ikona - strzałka prawa2016787
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a2774
Ikona - strzałka prawa2019609
Ikona - strzałka prawa20181469
Ikona - strzałka prawa20171100
Ikona - strzałka prawa2016541
Ikona - strzałka prawaFormularze965
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert748
Ikona - strzałka prawaMały grant519
Ikona - strzałka prawaRegranting362
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS920
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji697
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych1632
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna13099
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne3548
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski848
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok12
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok709
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok944
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok451
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok372
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok350
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok399
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza696
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia1597
Ikona - strzałka prawa2019751
Ikona - strzałka prawa2018536
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie zgromadzenia publicznego6498
Ikona - strzałka prawaPetycje8097
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji927
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach276
Ikona - strzałka prawa2018158
Ikona - strzałka prawaLobbing527
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda8615
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego3863
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 2019557
Ikona - strzałka prawaWybory ławników1288
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2020-2023202
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-2019769
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-20191096
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta652
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20191136
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne806
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 2015671
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP557
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 2015568
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów531
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-2019496
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe4640
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20189132
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20141897
Ikona - strzałka prawaReferendum772
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych17536
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-2023155
Ikona - strzałka prawaKadencja 2015-201956
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent75165
Ikona - strzałka prawaRada Miasta80250
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-20234294
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta988
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych547
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta379
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta1130
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent268
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna299
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji325
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu267
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna266
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa228
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska250
Ikona - strzałka prawaKluby radnych578
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta393
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta454
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski476
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych2973
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań556
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe857
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania257
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-2018573
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta194
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta112
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta147
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"100
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna142
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa129
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna170
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska99
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu171
Ikona - strzałka prawaKluby radnych93
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta120
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych106
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania104
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta304251
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu93942
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa26857
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych825
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna1218
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych415
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?186766
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców401
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd157
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa2275
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa5683
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego1240
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne7674
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej1822
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego3536
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta429
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami6787
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie459
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych946
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania578
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy2410
Ikona - strzałka prawaCEIDG455
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców243
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy574
Ikona - strzałka prawaTransport drogowy, przewóz osób294
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów236
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów230
Ikona - strzałka prawaPetycje221
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne235
Ikona - strzałka prawaZdrowie231
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie314
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami1207
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej17763
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej741
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli1814
Ikona - strzałka prawa20171238
Ikona - strzałka prawa2016796
Ikona - strzałka prawa2015708
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza6436
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta106723
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-2024386
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta18473
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów6466
Ikona - strzałka prawa2018121
Ikona - strzałka prawaAkty prawne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta106000
Ikona - strzałka prawaArchiwum Zarządzeń Prezydenta Miasta51187
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów45515
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego21829
Ikona - strzałka prawaUchwały113595
Ikona - strzałka prawaStatut26308
Ikona - strzałka prawaSymbole miasta11123
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny UM29227
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty55690
Ikona - strzałka prawa20191386
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości1003
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny207
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny243
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi261
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych519
Ikona - strzałka prawa20182502
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych874
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości2256
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny387
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny479
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi505
Ikona - strzałka prawa20172768
Ikona - strzałka prawa20163907
Ikona - strzałka prawa20153357
Ikona - strzałka prawa20144342
Ikona - strzałka prawa20135153
Ikona - strzałka prawa20126105
Ikona - strzałka prawa20118816
Ikona - strzałka prawa20109876
Ikona - strzałka prawa20097901
Ikona - strzałka prawa20085522
Ikona - strzałka prawa20076140
Ikona - strzałka prawa20066267
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata63541
Ikona - strzałka prawaŻłobki9707
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola83288
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe50932
Ikona - strzałka prawaGimnazja16943
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadgimnazjalne49891
Ikona - strzałka prawaPoradnie29450
Ikona - strzałka prawaSCUW2757
Ikona - strzałka prawaDotacje dla placówek niepublicznych280
Ikona - strzałka prawaZdrowie49352
Ikona - strzałka prawaKultura i sport36939
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury24069
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna9765
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega20915
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji30523
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna34389
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie58543
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu10640
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej9092
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności67877
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej548
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe34
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego24736
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.11833
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.3690
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.13772
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.11851
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe Sp. z o.o.25227
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.8543
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji4760
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna4585
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane26225
Ikona - strzałka prawaBudżet60184
Ikona - strzałka prawa20191570
Ikona - strzałka prawa20182056
Ikona - strzałka prawa20171930
Ikona - strzałka prawa20162475
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni69871
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok596
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na początek kadencji 2018-20232414
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2014-2018634
Ikona - strzałka prawaza 2017 rok2454
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok2637
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok2996
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok2371
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20186142
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok4001
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok3802
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok5222
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok4624
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20142625
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji 2010-20147081
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok4079
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok6300
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok3482
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3381
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2006-20103366
Ikona - strzałka prawaWładze miasta74075
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018-20231916
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok1118
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji1322
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20187343
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji120
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji131
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji167
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji85
Ikona - strzałka prawaza 2013 rok3212
Ikona - strzałka prawaza 2012 rok2753
Ikona - strzałka prawaza 2011 rok3943
Ikona - strzałka prawaza 2010 rok3768
Ikona - strzałka prawaza 2009 rok5119
Ikona - strzałka prawaza 2008 rok4834
Ikona - strzałka prawaza 2007 rok4760
Ikona - strzałka prawaza 2006 rok3750
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta100600
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok399
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji224
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji158
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok1409
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji692
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji501
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok1974
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji176
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji172
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy114542
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok389
Ikona - strzałka prawaOśwadczenia za 2019 rok96
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z objęciem funkcji219
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji139
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok2011
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok163
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji1123
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji587
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok1774
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki501
Ikona - strzałka prawaSzkoły1039
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury485
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia574
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie932
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji467
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji296
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok1594
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki1297
Ikona - strzałka prawaSzkoły1893
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1032
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia959
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1299
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki19784
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok318
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2019 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji30
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji91
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok900
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji772
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji357
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok619
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok3310
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania35685
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna677
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych29216
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N3192
Ikona - strzałka prawa20102227
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A9858
Ikona - strzałka prawa20108394
Ikona - strzałka prawa20094447
Ikona - strzałka prawa20084180
Ikona - strzałka prawa20073425
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B6837
Ikona - strzałka prawa20107792
Ikona - strzałka prawa20095397
Ikona - strzałka prawa20085599
Ikona - strzałka prawa20073268
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C4205
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D4133
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E4279
Ikona - strzałka prawa20102573
Ikona - strzałka prawa20094066
Ikona - strzałka prawa20082624
Ikona - strzałka prawa20073116
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F4057
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G4004
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H3951
Ikona - strzałka prawa20102993
Ikona - strzałka prawa20093365
Ikona - strzałka prawa20083251
Ikona - strzałka prawa20073213
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I4125
Ikona - strzałka prawa20102264
Ikona - strzałka prawa20092536
Ikona - strzałka prawa20083251
Ikona - strzałka prawa20113826
Ikona - strzałka prawa20122929
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu56938
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego33145
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu17797
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian35620
Ikona - strzałka prawaArchiwum24300
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego14366
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów15960
Ikona - strzałka prawaAdministracja1
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi16911

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2019-07-17 14:52:32, zmian dokonał(a): zamowienia

WCAG 2.0 (Level AA)