Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa
Urząd Miasta Tarnobrzeg www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3639738
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta5600
Ikona - strzałka prawaOrganizacja Urzędu10106
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny Urzędu2735
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych2646
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna973
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych1026
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza4117
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia20028
Ikona - strzałka prawaZdrowie3376
Ikona - strzałka prawaWojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu1347
Ikona - strzałka prawaNocna i świąteczna opieka medyczna w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)880
Ikona - strzałka prawaNiepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej (NZOZ)843
Ikona - strzałka prawaApteki ogólnodostępne - wykaz aptek, harmonogram dyżurów788
Ikona - strzałka prawaProgramy Polityki Zdrowotnej806
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1413766
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku24034
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku35167
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku49030
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku45847
Ikona - strzałka prawaPrzetargi3214071
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych21808
Ikona - strzałka prawaNieruchomości - wykazy, przetargi, ogłoszenia42229
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane63055
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne25255
Ikona - strzałka prawaDane przestrzenne2758
Ikona - strzałka prawaPozwolenia zintegrowane5800
Ikona - strzałka prawaECO Tarnobrzeg2302
Ikona - strzałka prawaPracownicze Plany Kapitałowe3558
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie79937
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze64631
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru6011
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach59940
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów28125
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi25046
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne7543
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO4066
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO2824
Ikona - strzałka prawaStaże12356
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne4202
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO2528
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1858
Ikona - strzałka prawaPraktyki7771
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2997
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO2000
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1728
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych2288596
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta809830
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo9860
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna1711
Ikona - strzałka prawaInicjatywy realizowane w 2021 roku733
Ikona - strzałka prawaTryb i zasady wnioskowania813
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie miasta4368
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok881
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok1557
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok1889
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe260386
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy3245
Ikona - strzałka prawaNa 2022 rok537
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok902
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok1559
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok1778
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok2219
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok1816
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok1632
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert14918
Ikona - strzałka prawana 2021 rok6477
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów ofert5234
Ikona - strzałka prawana 2020 rok5123
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów2035
Ikona - strzałka prawana 2019 rok6034
Ikona - strzałka prawana 2018 rok6017
Ikona - strzałka prawana 2017 rok3478
Ikona - strzałka prawana 2016 rok2905
Ikona - strzałka prawaHarmonogram ogłaszania konkursów ofert1986
Ikona - strzałka prawana 2021 rok864
Ikona - strzałka prawana 2020 rok1329
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a6419
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku1426
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku1899
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku3935
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku3759
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku2907
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku1674
Ikona - strzałka prawaFormularze3684
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert2651
Ikona - strzałka prawaMały grant2253
Ikona - strzałka prawaRegranting1567
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS2834
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji2209
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych3657
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna1054
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna19352
Ikona - strzałka prawaW 2022 roku3404
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku2211
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku1385
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne6928
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski2466
Ikona - strzałka prawaNa 2022 rok685
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok1096
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok1527
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok2339
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok2402
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok1780
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok1547
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok1592
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok1588
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji1648
Ikona - strzałka prawaLokalny Program Rewitalizacji1689
Ikona - strzałka prawaMiejski Plan Adaptacji do zmian klimatu1194
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych877
Ikona - strzałka prawana lata 2020-2027670
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzeni835
Ikona - strzałka prawa2021681
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie fragmentu osiedla Serbinów761
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza3710
Ikona - strzałka prawa2021 rok660
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji4980
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach1912
Ikona - strzałka prawa2020627
Ikona - strzałka prawa20191003
Ikona - strzałka prawa20181401
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia8457
Ikona - strzałka prawa20211810
Ikona - strzałka prawa20202122
Ikona - strzałka prawa20192859
Ikona - strzałka prawa20181814
Ikona - strzałka prawaPetycje13561
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku1310
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku1567
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku854
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku876
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku826
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku884
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne12377
Ikona - strzałka prawaZgłaszanie zgromadzenia publicznego2453
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku878
Ikona - strzałka prawaLobbing3546
Ikona - strzałka prawaSpisy powszechne1341
Ikona - strzałka prawa2021853
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań1128
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda17324
Ikona - strzałka prawaPostanowienia i obwieszczenia Komisarza Wyborczego1358
Ikona - strzałka prawaWybory ławników3272
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2020-20231861
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-20192242
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-20192443
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2020-2023773
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta2138
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20192818
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne3275
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20152507
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu RP i Senatu RP5637
Ikona - strzałka prawa20191388
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP5241
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20152262
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20205151
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów2116
Ikona - strzałka prawaWybory do Rady Seniorów kadencja 2019-20232088
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-20191922
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe6324
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201812243
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20144219
Ikona - strzałka prawaReferendum3130
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego9208
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191765
Ikona - strzałka prawaDotacje dla szkół i placówek niesamorządowych2886
Ikona - strzałka prawaKomunikaty w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych977
Ikona - strzałka prawaUchwała dotacyjna i wzory dokumentów w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych1254
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych21075
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20232162
Ikona - strzałka prawaKadencja 2015-20191372
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent84508
Ikona - strzałka prawaRada Miasta95181
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-202315534
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta4607
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych2506
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta2271
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta5024
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent1575
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna1748
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji1884
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu1891
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna1755
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa1852
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska1635
Ikona - strzałka prawaKluby radnych3029
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta2069
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Miasta1431
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta - archiwum nagrań2624
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski2097
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych12424
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań2828
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe6132
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania1621
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-20182470
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta1551
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta1266
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta1474
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"1339
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna1637
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa1493
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna1767
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska1625
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu1701
Ikona - strzałka prawaKluby radnych1202
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta1264
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych1275
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania3981
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta356824
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu107535
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa30521
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?228154
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców2300
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd2115
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa25101
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa18321
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego4005
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców1761
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów1812
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy3176
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne6701
Ikona - strzałka prawaStacje diagnostyczne, transport drogowy, OSK, SKP18649
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej5893
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego19822
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta2440
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie2669
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami22037
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych8733
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania5927
Ikona - strzałka prawaCEIDG2963
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy6302
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów1816
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne1888
Ikona - strzałka prawaPetycje1620
Ikona - strzałka prawaZdrowie1638
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie3104
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami3699
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej20209
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej1978
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli3566
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli 2015-2020468
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta118774
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20244297
Ikona - strzałka prawaKadencja 2016-20195681
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta27482
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów10833
Ikona - strzałka prawa20191598
Ikona - strzałka prawa20181377
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Rada Kobiet3651
Ikona - strzałka prawaAkty normatywne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta Tarnobrzega131550
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miasta Tarnobrzega131246
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego25885
Ikona - strzałka prawaStatut Miasta Tarnobrzega29559
Ikona - strzałka prawaSymbole Miasta Tarnobrzega13760
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny Urzędu Miasta38989
Ikona - strzałka prawaObowiązujący975
Ikona - strzałka prawaArchiwalne540
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty68055
Ikona - strzałka prawa20211933
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości2947
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny794
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1067
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1203
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw942
Ikona - strzałka prawa20202146
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości2824
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny1408
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1711
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1571
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw1221
Ikona - strzałka prawaZwolnienia podatkowe1552
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1706
Ikona - strzałka prawa20193962
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości4894
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny1399
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1551
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1750
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych2528
Ikona - strzałka prawa20184026
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny2242
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1946
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych2613
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości7932
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny1551
Ikona - strzałka prawa20174649
Ikona - strzałka prawa20165895
Ikona - strzałka prawa20154890
Ikona - strzałka prawa20146119
Ikona - strzałka prawa20136483
Ikona - strzałka prawa20127843
Ikona - strzałka prawa201110612
Ikona - strzałka prawa201012126
Ikona - strzałka prawa200910290
Ikona - strzałka prawa20086852
Ikona - strzałka prawa20077558
Ikona - strzałka prawa20068037
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów50690
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata72827
Ikona - strzałka prawaŻłobki12805
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia Zawodowego1324
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola94767
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe64361
Ikona - strzałka prawaGimnazja18956
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadpodstawowe54469
Ikona - strzałka prawaPoradnia Psychologiczno - Pedagogiczna33664
Ikona - strzałka prawaSCUW5267
Ikona - strzałka prawaZdrowie56323
Ikona - strzałka prawaKultura i sport41319
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury28493
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna11830
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega24430
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji35576
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna38053
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie66051
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu14136
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej15581
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności89135
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej2506
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe1543
Ikona - strzałka prawaZapewnienie dostepności podmiotu720
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego28797
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.15409
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.6521
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.17865
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.14429
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe Sp. z o.o.28211
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.11116
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji8134
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna7101
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane30162
Ikona - strzałka prawaBudżet68773
Ikona - strzałka prawa20211973
Ikona - strzałka prawa20204060
Ikona - strzałka prawa20196212
Ikona - strzałka prawa20184959
Ikona - strzałka prawa20174024
Ikona - strzałka prawa20164089
Ikona - strzałka prawa20151248
Ikona - strzałka prawa20141147
Ikona - strzałka prawa20131134
Ikona - strzałka prawa20121081
Ikona - strzałka prawa20111146
Ikona - strzałka prawa20101067
Ikona - strzałka prawa20091283
Ikona - strzałka prawa20081262
Ikona - strzałka prawa20071089
Ikona - strzałka prawa20061351
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji1579
Ikona - strzałka prawa2020 rok1316
Ikona - strzałka prawaUchwały o emisji obligacji823
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe i WPF902
Ikona - strzałka prawaSprawozdania roczne744
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe731
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO796
Ikona - strzałka prawaAkcje i udziały Miasta Tarnobrzega720
Ikona - strzałka prawaInformacja o zaciągniętch kredytach i pożyczkach732
Ikona - strzałka prawaInformacja o udzielonych poręczeniach717
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni80103
Ikona - strzałka prawaWładze miasta88573
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20235663
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok1725
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok2076
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok2849
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji3590
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20189357
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji1308
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji2055
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1651
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta121490
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok1109
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok582
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za rok 2021 na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji773
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za rok 2021 na dzień zakończenia wydawania decyzji664
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 20203244
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2020 rok2276
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji1783
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zakończenia wydawania decyzji1254
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok3671
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok1569
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji2007
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji1886
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok3593
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji2374
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji1657
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok5284
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji1359
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji1344
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy134715
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok1253
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok838
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie486
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji653
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji532
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok4078
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok1473
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1127
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia689
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury721
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola882
Ikona - strzałka prawaSzkoły953
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1782
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1445
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok4772
Ikona - strzałka prawaOśwadczenia za 2019 rok3279
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1532
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1157
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1090
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola1622
Ikona - strzałka prawaSzkoły2164
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z objęciem funkcji2698
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji2094
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok4605
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok1315
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji3335
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji2228
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok3251
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki1684
Ikona - strzałka prawaSzkoły4056
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury2028
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia2146
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie3118
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji2056
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji2056
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok3214
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki3467
Ikona - strzałka prawaSzkoły4520
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury2842
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia2615
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie2989
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki26565
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok696
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok610
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji683
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji567
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok1944
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok1017
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1676
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1109
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok3014
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok867
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2019 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1345
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1628
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok2772
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji2555
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1465
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok2636
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok5219
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania47548
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna2939
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych33274
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N4639
Ikona - strzałka prawa20103332
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A12338
Ikona - strzałka prawa201011327
Ikona - strzałka prawa20096435
Ikona - strzałka prawa20085829
Ikona - strzałka prawa20075013
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B8545
Ikona - strzałka prawa20109800
Ikona - strzałka prawa20097105
Ikona - strzałka prawa20087645
Ikona - strzałka prawa20074684
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C5511
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D5468
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E5756
Ikona - strzałka prawa20103863
Ikona - strzałka prawa20095591
Ikona - strzałka prawa20083913
Ikona - strzałka prawa20074689
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F5294
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G5526
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H5570
Ikona - strzałka prawa20104233
Ikona - strzałka prawa20094855
Ikona - strzałka prawa20084827
Ikona - strzałka prawa20074628
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I5417
Ikona - strzałka prawa20103402
Ikona - strzałka prawa20093794
Ikona - strzałka prawa20084644
Ikona - strzałka prawa20115198
Ikona - strzałka prawa20124461
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu63467
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego37972
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu23815
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian42988
Ikona - strzałka prawaArchiwum28683
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego17513
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów18760
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi19593
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności3603
Ikona - strzałka prawaKoordynatorzy ds. dostępności1946

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-11-19 11:38:20, zmian dokonał(a): Witold Czech

WCAG 2.0 (Level AA)