Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa
Urząd Miasta Tarnobrzeg www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3733182
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta6423
Ikona - strzałka prawaOrganizacja Urzędu10844
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny Urzędu3272
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych2940
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna1183
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych1222
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza4562
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia21643
Ikona - strzałka prawaZdrowie3749
Ikona - strzałka prawaWojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu1656
Ikona - strzałka prawaNocna i świąteczna opieka medyczna w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)1174
Ikona - strzałka prawaNiepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej (NZOZ)1046
Ikona - strzałka prawaApteki ogólnodostępne - wykaz aptek, harmonogram dyżurów989
Ikona - strzałka prawaProgramy Polityki Zdrowotnej1030
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1436130
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku24835
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku36507
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku53099
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku48225
Ikona - strzałka prawaPrzetargi3248975
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych22887
Ikona - strzałka prawaNieruchomości - wykazy, przetargi, ogłoszenia43933
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane66563
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne26756
Ikona - strzałka prawaDane przestrzenne3218
Ikona - strzałka prawaPozwolenia zintegrowane6125
Ikona - strzałka prawaECO Tarnobrzeg2512
Ikona - strzałka prawaPracownicze Plany Kapitałowe3908
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie80424
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze64941
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru6210
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach60510
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów29034
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi25296
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne7766
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO4235
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO3037
Ikona - strzałka prawaStaże12586
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne4417
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO2768
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO2040
Ikona - strzałka prawaPraktyki7977
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3225
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO2208
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1900
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych2296159
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta810840
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo10181
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna1992
Ikona - strzałka prawaInicjatywy realizowane w 2021 roku933
Ikona - strzałka prawaTryb i zasady wnioskowania1004
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie miasta4686
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok1049
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok1772
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok2069
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe263403
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy3449
Ikona - strzałka prawaNa 2022 rok715
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok1140
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok1758
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok1962
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok2389
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok2002
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok1810
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert15264
Ikona - strzałka prawana 2021 rok6818
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów ofert5514
Ikona - strzałka prawana 2020 rok5400
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów2229
Ikona - strzałka prawana 2019 rok6366
Ikona - strzałka prawana 2018 rok6319
Ikona - strzałka prawana 2017 rok3708
Ikona - strzałka prawana 2016 rok3169
Ikona - strzałka prawaHarmonogram ogłaszania konkursów ofert2252
Ikona - strzałka prawana 2021 rok1037
Ikona - strzałka prawana 2020 rok1513
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a6670
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku1696
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku2143
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku4187
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku3983
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku3134
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku1824
Ikona - strzałka prawaFormularze3888
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert2841
Ikona - strzałka prawaMały grant2446
Ikona - strzałka prawaRegranting1713
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS3052
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji2423
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych3912
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna1262
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna19853
Ikona - strzałka prawaW 2022 roku4270
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku2488
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku1589
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne7194
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski2648
Ikona - strzałka prawaNa 2022 rok848
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok1263
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok1713
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok2500
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok2616
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok1963
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok1725
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok1760
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok1741
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji1858
Ikona - strzałka prawaLokalny Program Rewitalizacji1917
Ikona - strzałka prawaMiejski Plan Adaptacji do zmian klimatu1418
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych1081
Ikona - strzałka prawana lata 2020-2027839
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzeni1028
Ikona - strzałka prawa2021826
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie fragmentu osiedla Serbinów913
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza4034
Ikona - strzałka prawa2021 rok838
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji5259
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach2100
Ikona - strzałka prawa2020801
Ikona - strzałka prawa20191177
Ikona - strzałka prawa20181577
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia8822
Ikona - strzałka prawa20211998
Ikona - strzałka prawa20202324
Ikona - strzałka prawa20193064
Ikona - strzałka prawa20182002
Ikona - strzałka prawaPetycje13854
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku1504
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku1766
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku1041
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku1055
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku1000
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku1053
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne12980
Ikona - strzałka prawaZgłaszanie zgromadzenia publicznego2653
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku1067
Ikona - strzałka prawaLobbing3874
Ikona - strzałka prawaSpisy powszechne1568
Ikona - strzałka prawa20211079
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań1333
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda17678
Ikona - strzałka prawaPostanowienia i obwieszczenia Komisarza Wyborczego1523
Ikona - strzałka prawaWybory ławników3532
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2020-20232033
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-20192434
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-20192633
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2020-20231008
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta2327
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20193002
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne3476
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20152760
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu RP i Senatu RP5928
Ikona - strzałka prawa20191539
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP5447
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20152532
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20205410
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów2336
Ikona - strzałka prawaWybory do Rady Seniorów kadencja 2019-20232282
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-20192106
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe6530
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201812570
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20144525
Ikona - strzałka prawaReferendum3452
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego9516
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191916
Ikona - strzałka prawaDotacje dla szkół i placówek niesamorządowych3127
Ikona - strzałka prawaKomunikaty w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych1228
Ikona - strzałka prawaUchwała dotacyjna i wzory dokumentów w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych1501
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych21316
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20232358
Ikona - strzałka prawaKadencja 2015-20191543
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent85186
Ikona - strzałka prawaRada Miasta95548
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-202315783
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta5113
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych2679
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta2541
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta5328
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent1740
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna1908
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji2086
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu2074
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna1938
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa2042
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska1821
Ikona - strzałka prawaKluby radnych3286
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta2258
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Miasta1633
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta - archiwum nagrań2806
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski2275
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych12681
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań2993
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe6525
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania1788
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-20182661
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta1714
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta1429
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta1647
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"1543
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna1850
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa1696
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna1972
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska1813
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu1914
Ikona - strzałka prawaKluby radnych1363
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta1432
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych1445
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania4632
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta358222
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu109167
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa30829
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?230679
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców2534
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd2314
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa25623
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa18997
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego4275
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców1958
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów2019
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy3383
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne6998
Ikona - strzałka prawaStacje diagnostyczne, transport drogowy, OSK, SKP18854
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej6317
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego20700
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta2667
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie2857
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami22958
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych9204
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania6311
Ikona - strzałka prawaCEIDG3162
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy6586
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów2002
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne2087
Ikona - strzałka prawaPetycje1794
Ikona - strzałka prawaZdrowie1820
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie3417
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami3940
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej20494
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej2159
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli3774
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli 2015-2020625
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta119451
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20244664
Ikona - strzałka prawaKadencja 2016-20196788
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta28629
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów11201
Ikona - strzałka prawa20191787
Ikona - strzałka prawa20181552
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Rada Kobiet3942
Ikona - strzałka prawaAkty normatywne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta Tarnobrzega132176
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miasta Tarnobrzega132199
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego26267
Ikona - strzałka prawaStatut Miasta Tarnobrzega29870
Ikona - strzałka prawaSymbole Miasta Tarnobrzega14070
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny Urzędu Miasta39415
Ikona - strzałka prawaObowiązujący1256
Ikona - strzałka prawaArchiwalne742
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty68955
Ikona - strzałka prawa20212215
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości3267
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny978
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1309
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1401
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw1135
Ikona - strzałka prawa20202340
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości3015
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny1633
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1936
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1791
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw1465
Ikona - strzałka prawaZwolnienia podatkowe1778
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1859
Ikona - strzałka prawa20194146
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości5206
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny1568
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1775
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1918
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych2805
Ikona - strzałka prawa20184228
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny2475
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi2183
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych2843
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości8704
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny1701
Ikona - strzałka prawa20174862
Ikona - strzałka prawa20166101
Ikona - strzałka prawa20155074
Ikona - strzałka prawa20146358
Ikona - strzałka prawa20136679
Ikona - strzałka prawa20128036
Ikona - strzałka prawa201110827
Ikona - strzałka prawa201012425
Ikona - strzałka prawa200910596
Ikona - strzałka prawa20087055
Ikona - strzałka prawa20077770
Ikona - strzałka prawa20068248
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów51221
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata73170
Ikona - strzałka prawaŻłobki13044
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia Zawodowego1604
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola96166
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe65669
Ikona - strzałka prawaGimnazja19146
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadpodstawowe54861
Ikona - strzałka prawaPoradnia Psychologiczno - Pedagogiczna34031
Ikona - strzałka prawaSCUW5559
Ikona - strzałka prawaZdrowie57120
Ikona - strzałka prawaKultura i sport41690
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury28983
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna12060
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega24676
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji36118
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna38408
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie66650
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu14642
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej15929
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności92183
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej2787
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe1823
Ikona - strzałka prawaZapewnienie dostepności podmiotu915
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego29061
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.15791
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.6759
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.18127
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.14775
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe Sp. z o.o.28472
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.11339
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji8407
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna7382
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane30598
Ikona - strzałka prawaBudżet69207
Ikona - strzałka prawa20212231
Ikona - strzałka prawa20204326
Ikona - strzałka prawa20196437
Ikona - strzałka prawa20185220
Ikona - strzałka prawa20174243
Ikona - strzałka prawa20164292
Ikona - strzałka prawa20151420
Ikona - strzałka prawa20141334
Ikona - strzałka prawa20131368
Ikona - strzałka prawa20121247
Ikona - strzałka prawa20111366
Ikona - strzałka prawa20101256
Ikona - strzałka prawa20091454
Ikona - strzałka prawa20081448
Ikona - strzałka prawa20071266
Ikona - strzałka prawa20061519
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji1800
Ikona - strzałka prawa2020 rok1468
Ikona - strzałka prawaUchwały o emisji obligacji967
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe i WPF1036
Ikona - strzałka prawaSprawozdania roczne913
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe886
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO945
Ikona - strzałka prawaAkcje i udziały Miasta Tarnobrzega861
Ikona - strzałka prawaInformacja o zaciągniętch kredytach i pożyczkach859
Ikona - strzałka prawaInformacja o udzielonych poręczeniach865
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni80782
Ikona - strzałka prawaWładze miasta90097
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20235872
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok1903
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok2239
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok3016
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji3813
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20189588
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji1477
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji2298
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1847
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta123265
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok1344
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok778
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za rok 2021 na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji922
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za rok 2021 na dzień zakończenia wydawania decyzji797
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 20203431
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2020 rok2639
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji2049
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zakończenia wydawania decyzji1469
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok3869
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok1799
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji2170
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji2075
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok3855
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji2607
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji1815
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok5584
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji1519
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji1498
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy136759
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok1557
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok1082
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie667
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji827
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji688
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok4305
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok1620
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1354
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia830
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury895
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola1082
Ikona - strzałka prawaSzkoły1156
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1951
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1617
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok4969
Ikona - strzałka prawaOśwadczenia za 2019 rok3433
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1734
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1309
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1229
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola1861
Ikona - strzałka prawaSzkoły2398
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z objęciem funkcji2889
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji2285
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok4818
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok1471
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji3526
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji2396
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok3445
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki1838
Ikona - strzałka prawaSzkoły4325
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury2220
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia2335
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie3344
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji2257
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji2283
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok3425
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki3713
Ikona - strzałka prawaSzkoły4781
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury3083
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia2833
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie3191
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki27117
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok932
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok773
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji852
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji712
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok2146
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok1225
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1971
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1297
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok3223
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok1020
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2019 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1476
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1786
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok2986
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji2747
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1609
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok2823
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok5434
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania48061
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna3231
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych33611
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N4837
Ikona - strzałka prawa20103488
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A12575
Ikona - strzałka prawa201011573
Ikona - strzałka prawa20096654
Ikona - strzałka prawa20086077
Ikona - strzałka prawa20075276
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B8763
Ikona - strzałka prawa201010012
Ikona - strzałka prawa20097299
Ikona - strzałka prawa20087873
Ikona - strzałka prawa20074846
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C5692
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D5642
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E5949
Ikona - strzałka prawa20104050
Ikona - strzałka prawa20095773
Ikona - strzałka prawa20084061
Ikona - strzałka prawa20074919
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F5491
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G5727
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H5805
Ikona - strzałka prawa20104368
Ikona - strzałka prawa20095026
Ikona - strzałka prawa20085057
Ikona - strzałka prawa20074790
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I5609
Ikona - strzałka prawa20103563
Ikona - strzałka prawa20093997
Ikona - strzałka prawa20084828
Ikona - strzałka prawa20115377
Ikona - strzałka prawa20124680
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu63921
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego38379
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu24269
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian43228
Ikona - strzałka prawaArchiwum28996
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego17760
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów18985
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi19830
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności3932
Ikona - strzałka prawaKoordynatorzy ds. dostępności2252

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-11-19 11:38:20, zmian dokonał(a): Witold Czech

WCAG 2.0 (Level AA)