Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa
Urząd Miasta Tarnobrzeg www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna2990649
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta926
Ikona - strzałka prawaOrganizacja Urzędu3955
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych752
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna244
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych229
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza1392
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia13421
Ikona - strzałka prawaZdrowie791
Ikona - strzałka prawaWojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu170
Ikona - strzałka prawaNocna i świąteczna opieka medyczna w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)146
Ikona - strzałka prawaNiepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej (NZOZ)146
Ikona - strzałka prawaApteki ogólnodostępne - wykaz aptek, harmonogram dyżurów133
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1290884
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku9278
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku29243
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku36138
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku36893
Ikona - strzałka prawaPrzetargi2954068
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych16360
Ikona - strzałka prawaNieruchomości - wykazy, przetargi, ogłoszenia3918
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane45214
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne15163
Ikona - strzałka prawaDane przestrzenne308
Ikona - strzałka prawaPozwolenia zintegrowane4122
Ikona - strzałka prawaECO Tarnobrzeg1448
Ikona - strzałka prawaPracownicze Plany Kapitałowe1791
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie60852
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze49361
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru4247
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach43155
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów17772
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi20500
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne6050
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO2950
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1896
Ikona - strzałka prawaStaże10032
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3033
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO1785
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1165
Ikona - strzałka prawaPraktyki6088
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne1898
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO1245
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1050
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych2082130
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta744423
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo8220
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna245
Ikona - strzałka prawa2021 rok149
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie miasta2639
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok849
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok1149
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe246703
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy2398
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok219
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok804
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok1047
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1534
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok1178
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok1027
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert12277
Ikona - strzałka prawana 2021 rok3694
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów ofert1860
Ikona - strzałka prawana 2020 rok4037
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów1234
Ikona - strzałka prawana 2019 rok4743
Ikona - strzałka prawana 2018 rok4738
Ikona - strzałka prawana 2017 rok2468
Ikona - strzałka prawana 2016 rok1835
Ikona - strzałka prawaHarmonogram ogłaszania konkursów ofert1058
Ikona - strzałka prawana 2021 rok284
Ikona - strzałka prawana 2020 rok612
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a5270
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku97
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku1012
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku2764
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku2678
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku2005
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku1085
Ikona - strzałka prawaFormularze2664
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert1895
Ikona - strzałka prawaMały grant1467
Ikona - strzałka prawaRegranting966
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS1900
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji1463
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych2731
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna205
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna17089
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku670
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku622
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne5651
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski1718
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok356
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok682
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok1606
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1658
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok1054
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok936
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok912
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok991
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji748
Ikona - strzałka prawaLokalny Program Rewitalizacji682
Ikona - strzałka prawaMiejski Plan Adaptacji do zmian klimatu321
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych94
Ikona - strzałka prawana lata 2020-202760
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzeni27
Ikona - strzałka prawa202123
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie fragmentu osiedla Serbinów20
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza2426
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji3538
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach1220
Ikona - strzałka prawa202036
Ikona - strzałka prawa2019324
Ikona - strzałka prawa2018828
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia5972
Ikona - strzałka prawa2021789
Ikona - strzałka prawa20201451
Ikona - strzałka prawa20192203
Ikona - strzałka prawa20181138
Ikona - strzałka prawaPetycje12155
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku362
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku807
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku245
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku229
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku218
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku219
Ikona - strzałka prawaZgłoszenie zgromadzenia publicznego8897
Ikona - strzałka prawaZgłaszanie zgromadzenia publicznego1557
Ikona - strzałka prawaLobbing2158
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda16063
Ikona - strzałka prawaPostanowienia i obwieszczenia Komisarza Wyborczego715
Ikona - strzałka prawaWybory ławników2455
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2020-20231239
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-20191511
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-20191745
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2020-202367
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta1452
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20191970
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne2217
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20151657
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu RP i Senatu RP4716
Ikona - strzałka prawa2019832
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP4369
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20151416
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20204002
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów1441
Ikona - strzałka prawaWybory do Rady Seniorów kadencja 2019-20231226
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-20191245
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe5542
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201811015
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20143120
Ikona - strzałka prawaReferendum1904
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego8062
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191210
Ikona - strzałka prawaSpisy powszechne284
Ikona - strzałka prawa2021155
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań127
Ikona - strzałka prawaDotacje dla szkół i placówek niesamorządowych1549
Ikona - strzałka prawaKomunikaty w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych267
Ikona - strzałka prawaUchwała dotacyjna i wzory dokumentów w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych401
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych19763
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20231287
Ikona - strzałka prawaKadencja 2015-2019689
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent80281
Ikona - strzałka prawaRada Miasta91214
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-202312493
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta2709
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych1567
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta1237
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta3510
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent895
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna1013
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji1055
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu1117
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna1063
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa1010
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska975
Ikona - strzałka prawaKluby radnych1736
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta1254
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Miasta625
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta - archiwum nagrań1681
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski1378
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych9422
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań1888
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe3462
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania939
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-20181616
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta806
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta617
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta786
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"630
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna845
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa758
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna845
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska740
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu885
Ikona - strzałka prawaKluby radnych596
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta654
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych616
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania1607
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta339400
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu101174
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa29084
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?212234
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców1321
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd1089
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa6207
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa12927
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego2457
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców1005
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów1081
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy2128
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne4283
Ikona - strzałka prawaStacje diagnostyczne, transport drogowy, OSK, SKP17023
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej3937
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego13871
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta1427
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie1527
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami15727
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych5277
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania3873
Ikona - strzałka prawaCEIDG1895
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy4483
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów924
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne1071
Ikona - strzałka prawaPetycje923
Ikona - strzałka prawaZdrowie933
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie1607
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami2541
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej19003
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej1302
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli2723
Ikona - strzałka prawa20171940
Ikona - strzałka prawa20161519
Ikona - strzałka prawa20151337
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta115551
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20242411
Ikona - strzałka prawaKadencja 2016-20191811
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta22111
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów9055
Ikona - strzałka prawa2019846
Ikona - strzałka prawa2018671
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Rada Kobiet2216
Ikona - strzałka prawaAkty normatywne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta Tarnobrzega122762
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miasta Tarnobrzega124917
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego24128
Ikona - strzałka prawaStatut Miasta Tarnobrzega28112
Ikona - strzałka prawaSymbole Miasta Tarnobrzega12406
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny Urzędu Miasta36121
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty63100
Ikona - strzałka prawa2021584
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości1226
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny176
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny227
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych351
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw174
Ikona - strzałka prawa20201461
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości1985
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny615
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1075
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych840
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw576
Ikona - strzałka prawaZwolnienia podatkowe838
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi939
Ikona - strzałka prawa20193126
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości3513
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny804
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny941
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1063
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1559
Ikona - strzałka prawa20183293
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1421
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1186
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1689
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości5380
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny957
Ikona - strzałka prawa20173711
Ikona - strzałka prawa20164848
Ikona - strzałka prawa20154125
Ikona - strzałka prawa20145196
Ikona - strzałka prawa20135848
Ikona - strzałka prawa20126986
Ikona - strzałka prawa20119730
Ikona - strzałka prawa201010996
Ikona - strzałka prawa20099058
Ikona - strzałka prawa20086172
Ikona - strzałka prawa20076864
Ikona - strzałka prawa20067117
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów48435
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata69653
Ikona - strzałka prawaŻłobki11512
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia Zawodowego212
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola88930
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe58540
Ikona - strzałka prawaGimnazja17926
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadpodstawowe52251
Ikona - strzałka prawaPoradnia Psychologiczno - Pedagogiczna32039
Ikona - strzałka prawaSCUW4141
Ikona - strzałka prawaZdrowie52790
Ikona - strzałka prawaKultura i sport39592
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury26489
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna10715
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega23027
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji33061
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna36505
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie62613
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu12415
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej13434
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności78671
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej1457
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe646
Ikona - strzałka prawaZapewnienie dostepności podmiotu43
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego27258
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.13802
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.5334
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.16048
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.13140
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe Sp. z o.o.26647
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.10027
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji6577
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna5839
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane28249
Ikona - strzałka prawaBudżet65911
Ikona - strzałka prawa2021577
Ikona - strzałka prawa20202701
Ikona - strzałka prawa20195257
Ikona - strzałka prawa20183869
Ikona - strzałka prawa20173138
Ikona - strzałka prawa20163412
Ikona - strzałka prawa2015581
Ikona - strzałka prawa2014508
Ikona - strzałka prawa2013483
Ikona - strzałka prawa2012475
Ikona - strzałka prawa2011496
Ikona - strzałka prawa2010479
Ikona - strzałka prawa2009479
Ikona - strzałka prawa2008518
Ikona - strzałka prawa2007467
Ikona - strzałka prawa2006530
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji573
Ikona - strzałka prawa2020 rok650
Ikona - strzałka prawaUchwały o emisji obligacji201
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe i WPF196
Ikona - strzałka prawaSprawozdania roczne170
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe180
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO217
Ikona - strzałka prawaAkcje i udziały Miasta Tarnobrzega175
Ikona - strzałka prawaInformacja o zaciągniętch kredytach i pożyczkach182
Ikona - strzałka prawaInformacja o udzielonych poręczeniach174
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni76581
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok12
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok1365
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na początek kadencji 2018-20234841
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok2814
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2014-20181377
Ikona - strzałka prawaza 2017 rok3247
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok3397
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok4624
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok3056
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20186872
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20143640
Ikona - strzałka prawaWładze miasta81917
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20234076
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok46
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok1193
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok2175
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji2437
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20188394
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji649
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji949
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji861
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta111923
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 20201530
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2020 rok38
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie30
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia16
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury12
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola7
Ikona - strzałka prawaSzkoły10
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji952
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zakończenia wydawania decyzji587
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok2758
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok643
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji1217
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji971
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok2776
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji1481
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji1003
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok3791
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji729
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji721
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy125520
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 20201823
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji783
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji709
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok3712
Ikona - strzałka prawaOśwadczenia za 2019 rok2453
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie767
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia460
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury482
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola628
Ikona - strzałka prawaSzkoły1146
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z objęciem funkcji1639
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1168
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok3826
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok731
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji2293
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1435
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok2559
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki1023
Ikona - strzałka prawaSzkoły2818
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1161
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1328
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1905
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji1291
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji1122
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok2345
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki2465
Ikona - strzałka prawaSzkoły3213
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1953
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1717
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie2243
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki23985
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok847
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok17
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji631
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z zakończeniem pełnienia funkcji475
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok2107
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok294
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2019 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji722
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1001
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok1910
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji1788
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji903
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok1751
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok4389
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania43693
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna1868
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych31634
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N3949
Ikona - strzałka prawa20102779
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A11207
Ikona - strzałka prawa201010059
Ikona - strzałka prawa20095371
Ikona - strzałka prawa20084979
Ikona - strzałka prawa20074241
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B7790
Ikona - strzałka prawa20108761
Ikona - strzałka prawa20096255
Ikona - strzałka prawa20086628
Ikona - strzałka prawa20073999
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C4881
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D4827
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E4863
Ikona - strzałka prawa20103226
Ikona - strzałka prawa20094820
Ikona - strzałka prawa20083238
Ikona - strzałka prawa20073889
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F4624
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G4714
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H4671
Ikona - strzałka prawa20103668
Ikona - strzałka prawa20094022
Ikona - strzałka prawa20084000
Ikona - strzałka prawa20073956
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I4783
Ikona - strzałka prawa20102836
Ikona - strzałka prawa20093105
Ikona - strzałka prawa20083892
Ikona - strzałka prawa20114510
Ikona - strzałka prawa20123689
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu60475
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego36029
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu21320
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian41626
Ikona - strzałka prawaArchiwum26514
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego15831
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów17240
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi18113
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności933
Ikona - strzałka prawaKoordynatorzy ds. dostępności542

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-05-13 14:25:3, zmian dokonał(a): Alina Ziobroń

WCAG 2.0 (Level AA)