Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa
Urząd Miasta Tarnobrzeg www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna3093020
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta1264
Ikona - strzałka prawaOrganizacja Urzędu4874
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny Urzędu335
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych1000
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna341
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych315
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza1795
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia14150
Ikona - strzałka prawaZdrowie1254
Ikona - strzałka prawaWojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu298
Ikona - strzałka prawaNocna i świąteczna opieka medyczna w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)246
Ikona - strzałka prawaNiepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej (NZOZ)232
Ikona - strzałka prawaApteki ogólnodostępne - wykaz aptek, harmonogram dyżurów227
Ikona - strzałka prawaProgramy Polityki Zdrowotnej101
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1316920
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku13893
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku29905
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku36701
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku37381
Ikona - strzałka prawaPrzetargi3001751
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych17138
Ikona - strzałka prawaNieruchomości - wykazy, przetargi, ogłoszenia26485
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane47563
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne16484
Ikona - strzałka prawaDane przestrzenne517
Ikona - strzałka prawaPozwolenia zintegrowane4429
Ikona - strzałka prawaECO Tarnobrzeg1570
Ikona - strzałka prawaPracownicze Plany Kapitałowe2119
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie65793
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze53524
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru4557
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach47536
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów19993
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi21685
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne6380
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO3130
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO2043
Ikona - strzałka prawaStaże10530
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne3241
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO1915
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1281
Ikona - strzałka prawaPraktyki6382
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne2076
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO1373
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO1180
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych2140214
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta768469
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo8487
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna486
Ikona - strzałka prawaInicjatywy realizowane w 2021 roku113
Ikona - strzałka prawaTryb i zasady wnioskowania91
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie miasta2939
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok128
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok976
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok1252
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe252042
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy2528
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok314
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok906
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok1147
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1632
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok1269
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok1113
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert13176
Ikona - strzałka prawana 2021 rok4993
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów ofert4147
Ikona - strzałka prawana 2020 rok4259
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów1337
Ikona - strzałka prawana 2019 rok4964
Ikona - strzałka prawana 2018 rok4933
Ikona - strzałka prawana 2017 rok2627
Ikona - strzałka prawana 2016 rok1985
Ikona - strzałka prawaHarmonogram ogłaszania konkursów ofert1193
Ikona - strzałka prawana 2021 rok375
Ikona - strzałka prawana 2020 rok706
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a5485
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku303
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku1156
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku2979
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku2853
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku2139
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku1184
Ikona - strzałka prawaFormularze2813
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert1998
Ikona - strzałka prawaMały grant1578
Ikona - strzałka prawaRegranting1048
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS2039
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji1565
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych2869
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna296
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna17442
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku858
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku711
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne5913
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski1827
Ikona - strzałka prawaNa 2022 rok49
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok455
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok806
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok1707
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok1759
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok1149
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok1036
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok1003
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok1092
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji877
Ikona - strzałka prawaLokalny Program Rewitalizacji793
Ikona - strzałka prawaMiejski Plan Adaptacji do zmian klimatu459
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych203
Ikona - strzałka prawana lata 2020-2027155
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzeni166
Ikona - strzałka prawa2021151
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie fragmentu osiedla Serbinów250
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza2697
Ikona - strzałka prawa2021 rok106
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji3754
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach1318
Ikona - strzałka prawa2020131
Ikona - strzałka prawa2019412
Ikona - strzałka prawa2018919
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia6294
Ikona - strzałka prawa2021927
Ikona - strzałka prawa20201542
Ikona - strzałka prawa20192295
Ikona - strzałka prawa20181232
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne9617
Ikona - strzałka prawaZgłaszanie zgromadzenia publicznego1755
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku179
Ikona - strzałka prawaPetycje12383
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku525
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku964
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku323
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku320
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku305
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku307
Ikona - strzałka prawaLobbing2346
Ikona - strzałka prawaSpisy powszechne464
Ikona - strzałka prawa2021262
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań263
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda16203
Ikona - strzałka prawaPostanowienia i obwieszczenia Komisarza Wyborczego807
Ikona - strzałka prawaWybory ławników2555
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2020-20231339
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-20191603
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-20191850
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2020-2023153
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta1547
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20192075
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne2388
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20151799
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu RP i Senatu RP4852
Ikona - strzałka prawa2019923
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP4474
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20151560
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20204150
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów1545
Ikona - strzałka prawaWybory do Rady Seniorów kadencja 2019-20231323
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-20191341
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe5645
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201811208
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20143300
Ikona - strzałka prawaReferendum2088
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego8232
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20191301
Ikona - strzałka prawaDotacje dla szkół i placówek niesamorządowych1754
Ikona - strzałka prawaKomunikaty w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych371
Ikona - strzałka prawaUchwała dotacyjna i wzory dokumentów w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych493
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych19923
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20231400
Ikona - strzałka prawaKadencja 2015-2019790
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent80761
Ikona - strzałka prawaRada Miasta92373
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-202313437
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta2947
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych1672
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta1359
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta3800
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent990
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna1122
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji1178
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu1233
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna1168
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa1134
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska1093
Ikona - strzałka prawaKluby radnych1881
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta1414
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Miasta746
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta - archiwum nagrań1815
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski1510
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych10442
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań2052
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe3953
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania1038
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-20181732
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta904
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta713
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta875
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"739
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna976
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa886
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna981
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska872
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu1013
Ikona - strzałka prawaKluby radnych691
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta750
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych709
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania1804
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta342033
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu101716
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa29293
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?215164
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców1456
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd1210
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa21737
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa13842
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego2656
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców1130
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów1195
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy2300
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne4702
Ikona - strzałka prawaStacje diagnostyczne, transport drogowy, OSK, SKP17395
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej4168
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego14676
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta1562
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie1704
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami16725
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych5824
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania4162
Ikona - strzałka prawaCEIDG2046
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy4731
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów1033
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne1177
Ikona - strzałka prawaPetycje1026
Ikona - strzałka prawaZdrowie1051
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie1817
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami2699
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej19147
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej1386
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli2854
Ikona - strzałka prawa20172042
Ikona - strzałka prawa20161612
Ikona - strzałka prawa20151432
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta116122
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20242728
Ikona - strzałka prawaKadencja 2016-20192358
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta22979
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów9308
Ikona - strzałka prawa2019946
Ikona - strzałka prawa2018768
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Rada Kobiet2392
Ikona - strzałka prawaAkty normatywne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta Tarnobrzega125198
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miasta Tarnobrzega126211
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego24371
Ikona - strzałka prawaStatut Miasta Tarnobrzega28336
Ikona - strzałka prawaSymbole Miasta Tarnobrzega12551
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny Urzędu Miasta36616
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty63717
Ikona - strzałka prawa2021706
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości1387
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny255
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny340
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych447
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw260
Ikona - strzałka prawa20201550
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości2086
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny699
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1169
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych932
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw671
Ikona - strzałka prawaZwolnienia podatkowe936
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1036
Ikona - strzałka prawa20193216
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości3657
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny895
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1027
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1155
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1682
Ikona - strzałka prawa20183398
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny1541
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi1285
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych1792
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości5597
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny1055
Ikona - strzałka prawa20173834
Ikona - strzałka prawa20164975
Ikona - strzałka prawa20154222
Ikona - strzałka prawa20145298
Ikona - strzałka prawa20135932
Ikona - strzałka prawa20127104
Ikona - strzałka prawa20119847
Ikona - strzałka prawa201011176
Ikona - strzałka prawa20099270
Ikona - strzałka prawa20086271
Ikona - strzałka prawa20076949
Ikona - strzałka prawa20067218
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów48770
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata70346
Ikona - strzałka prawaŻłobki11772
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia Zawodowego343
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola89740
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe59264
Ikona - strzałka prawaGimnazja18039
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadpodstawowe52574
Ikona - strzałka prawaPoradnia Psychologiczno - Pedagogiczna32302
Ikona - strzałka prawaSCUW4271
Ikona - strzałka prawaZdrowie53454
Ikona - strzałka prawaKultura i sport39864
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury26816
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna10844
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega23310
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji33445
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna36755
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie63194
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu12611
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej13772
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności80036
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej1608
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe766
Ikona - strzałka prawaZapewnienie dostepności podmiotu131
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego27570
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.14073
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.5487
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.16372
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.13341
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe Sp. z o.o.26990
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.10180
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji6848
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna5985
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane28558
Ikona - strzałka prawaBudżet66404
Ikona - strzałka prawa2021760
Ikona - strzałka prawa20202985
Ikona - strzałka prawa20195406
Ikona - strzałka prawa20184021
Ikona - strzałka prawa20173259
Ikona - strzałka prawa20163508
Ikona - strzałka prawa2015680
Ikona - strzałka prawa2014598
Ikona - strzałka prawa2013568
Ikona - strzałka prawa2012556
Ikona - strzałka prawa2011575
Ikona - strzałka prawa2010558
Ikona - strzałka prawa2009569
Ikona - strzałka prawa2008632
Ikona - strzałka prawa2007549
Ikona - strzałka prawa2006622
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji745
Ikona - strzałka prawa2020 rok735
Ikona - strzałka prawaUchwały o emisji obligacji279
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe i WPF269
Ikona - strzałka prawaSprawozdania roczne254
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe254
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO297
Ikona - strzałka prawaAkcje i udziały Miasta Tarnobrzega264
Ikona - strzałka prawaInformacja o zaciągniętch kredytach i pożyczkach259
Ikona - strzałka prawaInformacja o udzielonych poręczeniach251
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni77232
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok767
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok1499
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe złożone na początek kadencji 2018-20235082
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok2911
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na koniec kadencji 2014-20181478
Ikona - strzałka prawaza 2017 rok3344
Ikona - strzałka prawaza 2016 rok3498
Ikona - strzałka prawaza 2015 rok4723
Ikona - strzałka prawaza 2014 rok3143
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na początek kadencji 2014-20186955
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji 2010-20143750
Ikona - strzałka prawaWładze miasta83195
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20234431
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok727
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok1358
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok2278
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji2595
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 20188513
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji752
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji1076
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji973
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta113758
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 20202100
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2020 rok683
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji1130
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zakończenia wydawania decyzji708
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok2905
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok790
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji1341
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji1068
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok2890
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji1597
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji1099
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok4015
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji823
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji810
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy127341
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok2557
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok505
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie254
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia160
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury133
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola164
Ikona - strzałka prawaSzkoły190
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji960
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji838
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok3935
Ikona - strzałka prawaOśwadczenia za 2019 rok2621
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie894
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia548
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury573
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola786
Ikona - strzałka prawaSzkoły1340
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z objęciem funkcji1766
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1264
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok3949
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok824
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji2417
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1541
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok2667
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki1119
Ikona - strzałka prawaSzkoły3031
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1260
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1441
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie2008
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji1404
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji1236
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok2452
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki2619
Ikona - strzałka prawaSzkoły3390
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury2057
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1810
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie2348
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki24452
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok1127
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok225
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji789
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z zakończeniem pełnienia funkcji584
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok2281
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok370
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2019 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji818
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1108
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok1997
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji1898
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji989
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok1896
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok4487
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania44431
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna2000
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych31916
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N4060
Ikona - strzałka prawa20102865
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A11358
Ikona - strzałka prawa201010197
Ikona - strzałka prawa20095504
Ikona - strzałka prawa20085102
Ikona - strzałka prawa20074360
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B7899
Ikona - strzałka prawa20108885
Ikona - strzałka prawa20096389
Ikona - strzałka prawa20086783
Ikona - strzałka prawa20074115
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C4972
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D4921
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E4955
Ikona - strzałka prawa20103320
Ikona - strzałka prawa20094938
Ikona - strzałka prawa20083330
Ikona - strzałka prawa20074015
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F4710
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G4808
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H4768
Ikona - strzałka prawa20103750
Ikona - strzałka prawa20094142
Ikona - strzałka prawa20084125
Ikona - strzałka prawa20074073
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I4872
Ikona - strzałka prawa20102923
Ikona - strzałka prawa20093198
Ikona - strzałka prawa20084029
Ikona - strzałka prawa20114628
Ikona - strzałka prawa20123783
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu60922
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego36366
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu21718
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian41957
Ikona - strzałka prawaArchiwum26858
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego16039
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów17419
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi18323
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności1417
Ikona - strzałka prawaKoordynatorzy ds. dostępności665

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2021-07-27 15:08:55, zmian dokonał(a): Anna Zygiert

WCAG 2.0 (Level AA)