Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa
Urząd Miasta Tarnobrzeg www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna4334961
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta9497
Ikona - strzałka prawaOrganizacja Urzędu13160
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny Urzędu4862
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych4310
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna1997
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych2034
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza7502
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia26720
Ikona - strzałka prawaZdrowie5269
Ikona - strzałka prawaWojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu2700
Ikona - strzałka prawaNocna i świąteczna opieka medyczna w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)2174
Ikona - strzałka prawaNiepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej (NZOZ)1921
Ikona - strzałka prawaApteki ogólnodostępne - wykaz aptek, harmonogram dyżurów2247
Ikona - strzałka prawaProgramy Polityki Zdrowotnej1850
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1530444
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku27641
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku42471
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku70031
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku58669
Ikona - strzałka prawaPrzetargi3384332
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych26917
Ikona - strzałka prawaNieruchomości - wykazy, przetargi, ogłoszenia50123
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane82694
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne32839
Ikona - strzałka prawaDane przestrzenne4469
Ikona - strzałka prawaPozwolenia zintegrowane7695
Ikona - strzałka prawaECO Tarnobrzeg3376
Ikona - strzałka prawaPracownicze Plany Kapitałowe5458
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie82425
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze66086
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru7048
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach62604
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów33039
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi26279
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne8545
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO5029
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO3901
Ikona - strzałka prawaStaże13514
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne5186
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO3554
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO2774
Ikona - strzałka prawaPraktyki8859
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne4132
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO2941
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO2671
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych2325760
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta814933
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo11715
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna3278
Ikona - strzałka prawaInicjatywy realizowane w 2021 roku1709
Ikona - strzałka prawaTryb i zasady wnioskowania1895
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie miasta6053
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok1855
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok2616
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok2863
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe270440
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy4290
Ikona - strzałka prawaNa 2022 rok1421
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok1897
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok2503
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok2726
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok3168
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok2772
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok2527
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert16243
Ikona - strzałka prawana 2021 rok8122
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów ofert6529
Ikona - strzałka prawana 2020 rok6539
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów2976
Ikona - strzałka prawana 2019 rok7687
Ikona - strzałka prawana 2018 rok7433
Ikona - strzałka prawana 2017 rok4772
Ikona - strzałka prawana 2016 rok4209
Ikona - strzałka prawaHarmonogram ogłaszania konkursów ofert3076
Ikona - strzałka prawana 2021 rok1734
Ikona - strzałka prawana 2020 rok2262
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a7552
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku2689
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku3138
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku5300
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku4876
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku4079
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku2518
Ikona - strzałka prawaFormularze4765
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert3638
Ikona - strzałka prawaMały grant3188
Ikona - strzałka prawaRegranting2436
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS3961
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji3217
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych4919
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna2092
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna22088
Ikona - strzałka prawaW 2022 roku5425
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku3331
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku2399
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne8642
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski3437
Ikona - strzałka prawaNa 2022 rok1648
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok2054
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok2545
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok3219
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok3326
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok2765
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok2436
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok2490
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok2428
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji2817
Ikona - strzałka prawaLokalny Program Rewitalizacji2728
Ikona - strzałka prawaMiejski Plan Adaptacji do zmian klimatu2336
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych1922
Ikona - strzałka prawana lata 2020-20271614
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzeni1817
Ikona - strzałka prawa20211494
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie fragmentu osiedla Serbinów1615
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza5658
Ikona - strzałka prawa2021 rok1563
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji6747
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach2926
Ikona - strzałka prawa20201508
Ikona - strzałka prawa20191946
Ikona - strzałka prawa20182245
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia10457
Ikona - strzałka prawa20212855
Ikona - strzałka prawa20203165
Ikona - strzałka prawa20193888
Ikona - strzałka prawa20182761
Ikona - strzałka prawaPetycje15357
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku2319
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku2600
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku1808
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku1873
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku1807
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku1803
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne16097
Ikona - strzałka prawaZgłaszanie zgromadzenia publicznego3582
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku1814
Ikona - strzałka prawaLobbing5349
Ikona - strzałka prawaSpisy powszechne2777
Ikona - strzałka prawa20211815
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań2129
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda19155
Ikona - strzałka prawaPostanowienia i obwieszczenia Komisarza Wyborczego2331
Ikona - strzałka prawaWybory ławników4404
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2020-20232872
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-20193197
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-20193383
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2020-20231748
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta3160
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20193706
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne4430
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20153734
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu RP i Senatu RP7195
Ikona - strzałka prawa20192221
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP6341
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20153490
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20206507
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów3135
Ikona - strzałka prawaWybory do Rady Seniorów kadencja 2019-20233062
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-20192858
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe7418
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201814073
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20145770
Ikona - strzałka prawaReferendum4730
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego10792
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20192609
Ikona - strzałka prawaDotacje dla szkół i placówek niesamorządowych4423
Ikona - strzałka prawaKomunikaty w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych2031
Ikona - strzałka prawaUchwała dotacyjna i wzory dokumentów w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych2339
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych22695
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20233231
Ikona - strzałka prawaKadencja 2015-20192325
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent87849
Ikona - strzałka prawaRada Miasta97198
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-202316812
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta7711
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych3434
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta3460
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta6174
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent2454
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna2690
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji2880
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu2826
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna2648
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa2761
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska2552
Ikona - strzałka prawaKluby radnych4198
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta3061
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Miasta2402
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta - archiwum nagrań3597
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski3008
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych13615
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań3850
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe7821
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania2615
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-20183656
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta2570
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta2193
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta2455
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"2295
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna2761
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa2533
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna2818
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska2691
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu2786
Ikona - strzałka prawaKluby radnych2092
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta2178
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych2170
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania6700
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta363298
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu113786
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa31915
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?240826
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców3391
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd3262
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa27391
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa21438
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego5376
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców2784
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów2908
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy4263
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne8620
Ikona - strzałka prawaStacje diagnostyczne, transport drogowy, OSK, SKP19694
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej7558
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego24928
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta3528
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie3914
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami25693
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych10490
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania7645
Ikona - strzałka prawaCEIDG4050
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy7751
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów2883
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne2951
Ikona - strzałka prawaPetycje2656
Ikona - strzałka prawaZdrowie2639
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie4578
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami4897
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej21444
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej2878
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli4706
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli 2015-20201396
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta122292
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20246175
Ikona - strzałka prawaKadencja 2016-201911520
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta33622
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów13027
Ikona - strzałka prawa20192573
Ikona - strzałka prawa20182283
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Rada Kobiet5483
Ikona - strzałka prawaAkty normatywne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta Tarnobrzega135293
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miasta Tarnobrzega135911
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego28139
Ikona - strzałka prawaStatut Miasta Tarnobrzega31424
Ikona - strzałka prawaSymbole Miasta Tarnobrzega15469
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny Urzędu Miasta41128
Ikona - strzałka prawaObowiązujący2080
Ikona - strzałka prawaArchiwalne1565
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty72591
Ikona - strzałka prawa20213038
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości4127
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny1757
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny2143
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych2268
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw1962
Ikona - strzałka prawa20203174
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości3850
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny2458
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny2732
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych2646
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw2495
Ikona - strzałka prawaZwolnienia podatkowe2607
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi2670
Ikona - strzałka prawa20194963
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości6174
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny2278
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny2516
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi2626
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych3733
Ikona - strzałka prawa20185053
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny3322
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi2978
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych3734
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości9991
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny2434
Ikona - strzałka prawa20175710
Ikona - strzałka prawa20166964
Ikona - strzałka prawa20155968
Ikona - strzałka prawa20147355
Ikona - strzałka prawa20137507
Ikona - strzałka prawa20128989
Ikona - strzałka prawa201111840
Ikona - strzałka prawa201013699
Ikona - strzałka prawa200911880
Ikona - strzałka prawa20087933
Ikona - strzałka prawa20078678
Ikona - strzałka prawa20069102
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów53637
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata74967
Ikona - strzałka prawaŻłobki14123
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia Zawodowego2797
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola101646
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe71688
Ikona - strzałka prawaGimnazja19945
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadpodstawowe56833
Ikona - strzałka prawaPoradnia Psychologiczno - Pedagogiczna35282
Ikona - strzałka prawaSCUW6492
Ikona - strzałka prawaZdrowie60160
Ikona - strzałka prawaKultura i sport43460
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury30654
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna12937
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega25784
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji38056
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna40241
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie68899
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu15855
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej17084
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności107135
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej3954
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe2713
Ikona - strzałka prawaZapewnienie dostepności podmiotu1724
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego30437
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.16930
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.7814
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.19424
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.15978
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe Sp. z o.o.29556
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.12312
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji9603
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna8798
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane32234
Ikona - strzałka prawaBudżet71134
Ikona - strzałka prawa20213172
Ikona - strzałka prawa20205617
Ikona - strzałka prawa20197317
Ikona - strzałka prawa20186342
Ikona - strzałka prawa20175076
Ikona - strzałka prawa20165077
Ikona - strzałka prawa20152147
Ikona - strzałka prawa20142065
Ikona - strzałka prawa20132135
Ikona - strzałka prawa20122046
Ikona - strzałka prawa20112150
Ikona - strzałka prawa20102031
Ikona - strzałka prawa20092277
Ikona - strzałka prawa20082262
Ikona - strzałka prawa20072069
Ikona - strzałka prawa20062291
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji3110
Ikona - strzałka prawa2020 rok2243
Ikona - strzałka prawaUchwały o emisji obligacji1714
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe i WPF1735
Ikona - strzałka prawaSprawozdania roczne1694
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe1588
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO1813
Ikona - strzałka prawaAkcje i udziały Miasta Tarnobrzega1525
Ikona - strzałka prawaInformacja o zaciągniętch kredytach i pożyczkach1607
Ikona - strzałka prawaInformacja o udzielonych poręczeniach1540
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni83293
Ikona - strzałka prawaWładze miasta96700
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20236748
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok2787
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok3032
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok3795
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji4709
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201810465
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji2276
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji3268
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji2690
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta131348
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok2207
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok1486
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za rok 2021 na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji1651
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za rok 2021 na dzień zakończenia wydawania decyzji1496
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 20204201
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2020 rok3972
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji2816
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zakończenia wydawania decyzji2177
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok4725
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok2725
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji2941
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji2925
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok4668
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji3387
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji2508
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok6704
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji2223
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji2218
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy144580
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok2467
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok1860
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1349
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1642
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1396
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok5157
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok2337
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie2152
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1522
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1621
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola2015
Ikona - strzałka prawaSzkoły1897
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji2787
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji2377
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok5798
Ikona - strzałka prawaOśwadczenia za 2019 rok4199
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie2548
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia2041
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1970
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola2874
Ikona - strzałka prawaSzkoły3458
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z objęciem funkcji3728
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji3087
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok5681
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok2161
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji4336
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji3172
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok4310
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki2665
Ikona - strzałka prawaSzkoły5431
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury3010
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia3128
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie4309
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji3041
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji3094
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok4244
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki4719
Ikona - strzałka prawaSzkoły5880
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury3885
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia3587
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie4037
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki29317
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok1759
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok1393
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1616
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1365
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok2897
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok2006
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji2852
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z zakończeniem pełnienia funkcji2061
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok4085
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok1713
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2019 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji2212
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji2485
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok3788
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji3450
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji2279
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok3695
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok6308
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania50088
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna4701
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych35428
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N5668
Ikona - strzałka prawa20104172
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A13666
Ikona - strzałka prawa201012534
Ikona - strzałka prawa20097567
Ikona - strzałka prawa20086893
Ikona - strzałka prawa20076096
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B9614
Ikona - strzałka prawa201010781
Ikona - strzałka prawa20098255
Ikona - strzałka prawa20088827
Ikona - strzałka prawa20075637
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C6487
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D6387
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E6696
Ikona - strzałka prawa20104758
Ikona - strzałka prawa20096599
Ikona - strzałka prawa20084722
Ikona - strzałka prawa20075701
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F6301
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G6477
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H6654
Ikona - strzałka prawa20105052
Ikona - strzałka prawa20095846
Ikona - strzałka prawa20085879
Ikona - strzałka prawa20075558
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I6366
Ikona - strzałka prawa20104234
Ikona - strzałka prawa20094646
Ikona - strzałka prawa20085623
Ikona - strzałka prawa20116186
Ikona - strzałka prawa20125489
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu66280
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego40444
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu26297
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian44879
Ikona - strzałka prawaArchiwum30708
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego21270
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów20335
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi21164
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności5663
Ikona - strzałka prawaKoordynatorzy ds. dostępności3708

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2023-08-04 14:41:53, zmian dokonał(a): Witold Czech

WCAG 2.0 (Level AA)