Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA
www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa
Urząd Miasta Tarnobrzeg www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

STATYSTYKA ODWIEDZIN
FolderLiczba wizyt
Ikona - strzałka prawaStrona główna4254672
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta8998
Ikona - strzałka prawaOrganizacja Urzędu12780
Ikona - strzałka prawaRegulamin organizacyjny Urzędu4602
Ikona - strzałka prawaOchrona danych osobowych4067
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna1877
Ikona - strzałka prawaInspektor Danych Osobowych1914
Ikona - strzałka prawaePUAP skrzynka podawcza6953
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i Ogłoszenia25695
Ikona - strzałka prawaZdrowie5009
Ikona - strzałka prawaWojewódzki Szpital im. Zofii z Zamoyskich Tarnowskiej w Tarnobrzegu2496
Ikona - strzałka prawaNocna i świąteczna opieka medyczna w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)2051
Ikona - strzałka prawaNiepubliczne Zakłady Opieki Zdrowotnej (NZOZ)1796
Ikona - strzałka prawaApteki ogólnodostępne - wykaz aptek, harmonogram dyżurów1988
Ikona - strzałka prawaProgramy Polityki Zdrowotnej1734
Ikona - strzałka prawaKomunikaty i ogłoszenia1514942
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku27306
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku41635
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku67251
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku56828
Ikona - strzałka prawaPrzetargi3361749
Ikona - strzałka prawaPlany zamówień publicznych26450
Ikona - strzałka prawaNieruchomości - wykazy, przetargi, ogłoszenia49252
Ikona - strzałka prawaZgłoszenia budowlane79877
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzenne31886
Ikona - strzałka prawaDane przestrzenne4290
Ikona - strzałka prawaPozwolenia zintegrowane7364
Ikona - strzałka prawaECO Tarnobrzeg3270
Ikona - strzałka prawaPracownicze Plany Kapitałowe5126
Ikona - strzałka prawaPraca, staże, praktyki w Urzędzie82079
Ikona - strzałka prawaStanowiska urzędnicze65938
Ikona - strzałka prawaRegulamin naboru6942
Ikona - strzałka prawaOgłoszenia o naborach62316
Ikona - strzałka prawaWyniki naborów32439
Ikona - strzałka prawaStanowiska pomocnicze i obsługi26138
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne8447
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO4928
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO3778
Ikona - strzałka prawaStaże13402
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne5099
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO3454
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO2691
Ikona - strzałka prawaPraktyki8748
Ikona - strzałka prawaInformacje ogólne4042
Ikona - strzałka prawaInformacja dla kandydatów - RODO2854
Ikona - strzałka prawaOświadczenia - RODO2572
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach oświatowych2322398
Ikona - strzałka prawaPraca w jednostkach miasta814270
Ikona - strzałka prawaBezpieczeństwo11449
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna3039
Ikona - strzałka prawaInicjatywy realizowane w 2021 roku1600
Ikona - strzałka prawaTryb i zasady wnioskowania1787
Ikona - strzałka prawaRaport o stanie miasta5806
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok1749
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok2488
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok2772
Ikona - strzałka prawaOrganizacje pozarządowe269639
Ikona - strzałka prawaProgram współpracy4194
Ikona - strzałka prawaNa 2022 rok1309
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok1792
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok2395
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok2629
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok3077
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok2665
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok2427
Ikona - strzałka prawaOtwarte konkursy ofert16146
Ikona - strzałka prawana 2021 rok7946
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów ofert6400
Ikona - strzałka prawana 2020 rok6387
Ikona - strzałka prawaWyniki konkursów2861
Ikona - strzałka prawana 2019 rok7492
Ikona - strzałka prawana 2018 rok7274
Ikona - strzałka prawana 2017 rok4601
Ikona - strzałka prawana 2016 rok4078
Ikona - strzałka prawaHarmonogram ogłaszania konkursów ofert2968
Ikona - strzałka prawana 2021 rok1622
Ikona - strzałka prawana 2020 rok2126
Ikona - strzałka prawaMały grant - tryb art. 19a7424
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku2551
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku3012
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku5146
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku4773
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku3964
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku2437
Ikona - strzałka prawaFormularze4661
Ikona - strzałka prawaOtwarty konkurs ofert3524
Ikona - strzałka prawaMały grant3091
Ikona - strzałka prawaRegranting2351
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń rejestrowanych w KRS3845
Ikona - strzałka prawaEwidencja fundacji3115
Ikona - strzałka prawaEwidencja stowarzyszeń zwykłych4782
Ikona - strzałka prawaInicjatywa lokalna1993
Ikona - strzałka prawaNieodpłatna pomoc prawna21809
Ikona - strzałka prawaW 2022 roku5331
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku3220
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku2295
Ikona - strzałka prawaKonsultacje społeczne8306
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Budżet Obywatelski3350
Ikona - strzałka prawaNa 2022 rok1547
Ikona - strzałka prawaNa 2021 rok1944
Ikona - strzałka prawaNa 2020 rok2427
Ikona - strzałka prawaNa 2019 rok3116
Ikona - strzałka prawaNa 2018 rok3229
Ikona - strzałka prawaNa 2017 rok2669
Ikona - strzałka prawaNa 2016 rok2338
Ikona - strzałka prawaNa 2015 rok2397
Ikona - strzałka prawaNa 2014 rok2331
Ikona - strzałka prawaProgram rewitalizacji2700
Ikona - strzałka prawaLokalny Program Rewitalizacji2617
Ikona - strzałka prawaMiejski Plan Adaptacji do zmian klimatu2211
Ikona - strzałka prawaStrategia Rozwiązywania Problemów Społecznych1804
Ikona - strzałka prawana lata 2020-20271525
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie przestrzeni1711
Ikona - strzałka prawa20211388
Ikona - strzałka prawaZagospodarowanie fragmentu osiedla Serbinów1510
Ikona - strzałka prawaObywatelska inicjatywa uchwałodawcza5278
Ikona - strzałka prawa2021 rok1460
Ikona - strzałka prawaWykaz udzielonych dotacji6514
Ikona - strzałka prawaPrace konserwatorsko-remontowe przy zabytkach2806
Ikona - strzałka prawa20201402
Ikona - strzałka prawa20191814
Ikona - strzałka prawa20182154
Ikona - strzałka prawaSport - dotacje, nagrody, stypendia10214
Ikona - strzałka prawa20212733
Ikona - strzałka prawa20203064
Ikona - strzałka prawa20193789
Ikona - strzałka prawa20182660
Ikona - strzałka prawaPetycje15132
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku2206
Ikona - strzałka prawaW 2020 roku2491
Ikona - strzałka prawaW 2019 roku1713
Ikona - strzałka prawaW 2018 roku1773
Ikona - strzałka prawaW 2017 roku1696
Ikona - strzałka prawaW 2016 roku1697
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne15561
Ikona - strzałka prawaZgłaszanie zgromadzenia publicznego3463
Ikona - strzałka prawaW 2021 roku1715
Ikona - strzałka prawaLobbing5019
Ikona - strzałka prawaSpisy powszechne2562
Ikona - strzałka prawa20211724
Ikona - strzałka prawaNarodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań2026
Ikona - strzałka prawaWybory i referenda18932
Ikona - strzałka prawaPostanowienia i obwieszczenia Komisarza Wyborczego2211
Ikona - strzałka prawaWybory ławników4302
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2020-20232774
Ikona - strzałka prawaWybory ławników kadencja 2016-20193110
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2016-20193279
Ikona - strzałka prawaWybory uzupełniające ławników kadencja 2020-20231644
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta3056
Ikona - strzałka prawaWybory Młodzieżowej Rady Miasta kadencja 2017-20193613
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne4270
Ikona - strzałka prawaWybory parlamentarne 20153617
Ikona - strzałka prawaWybory do Sejmu RP i Senatu RP7051
Ikona - strzałka prawa20192127
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP6227
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20153371
Ikona - strzałka prawaWybory Prezydenta RP 20206365
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów3034
Ikona - strzałka prawaWybory do Rady Seniorów kadencja 2019-20232956
Ikona - strzałka prawaWybory Rady Seniorów kadencja 2015-20192778
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe7313
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 201813858
Ikona - strzałka prawaWybory samorządowe 20145612
Ikona - strzałka prawaReferendum4585
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego10640
Ikona - strzałka prawaWybory do Parlamentu Europejskiego 20192532
Ikona - strzałka prawaDotacje dla szkół i placówek niesamorządowych4203
Ikona - strzałka prawaKomunikaty w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych1921
Ikona - strzałka prawaUchwała dotacyjna i wzory dokumentów w sprawie dotacji dla szkół i placówek niesamorządowych2232
Ikona - strzałka prawaMiejska Społeczna Rada Do Spraw Osób Niepełnosprawnych22458
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20233112
Ikona - strzałka prawaKadencja 2015-20192228
Ikona - strzałka prawaSamorząd
Ikona - strzałka prawaPrezydent87355
Ikona - strzałka prawaRada Miasta96889
Ikona - strzałka prawaVIII Kadencja 2018-202316700
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta7252
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych3335
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta3309
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta6067
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna - Konwent2365
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna2583
Ikona - strzałka prawaKomisja Skarg, Wniosków i Petycji2786
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty Kultury i Sportu2732
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno-Inwestycyjna2547
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo- Budżetowa2677
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska2457
Ikona - strzałka prawaKluby radnych4069
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta2962
Ikona - strzałka prawaTransmisja sesji Rady Miasta2303
Ikona - strzałka prawaSesje Rady Miasta - archiwum nagrań3500
Ikona - strzałka prawaPetycje, wnioski2906
Ikona - strzałka prawaInterpelacje i zapytania radnych13492
Ikona - strzałka prawaUchwały i wyniki głosowań3740
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe7637
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania2511
Ikona - strzałka prawaVII Kadencja 2014-20183526
Ikona - strzałka prawaRadni Rady Miasta2462
Ikona - strzałka prawaPrezydium Rady Miasta2102
Ikona - strzałka prawaKomisje Rady Miasta2335
Ikona - strzałka prawaKomisja Główna "Konwent"2182
Ikona - strzałka prawaKomisja Rewizyjna2647
Ikona - strzałka prawaKomisja Finansowo - Budżetowa2430
Ikona - strzałka prawaKomisja Techniczno- Inwestycyjna2715
Ikona - strzałka prawaKomisja Zdrowia, Rodziny i Ochrony Środowiska2573
Ikona - strzałka prawaKomisja Oświaty, Kultury i Sportu2655
Ikona - strzałka prawaKluby radnych1999
Ikona - strzałka prawaPlan pracy Rady Miasta2084
Ikona - strzałka prawaHarmonogram dyżurów radnych2063
Ikona - strzałka prawaWzory dokumentów do pobrania6422
Ikona - strzałka prawaUrząd Miasta362321
Ikona - strzałka prawaOrganizacja urzędu113066
Ikona - strzałka prawaEwidencje, rejestry i archiwa31763
Ikona - strzałka prawaJak załatwić sprawę w urzędzie?239443
Ikona - strzałka prawaSystem Powiadamiania Mieszkańców3274
Ikona - strzałka prawaPortal i Aplikacja Mobilna eUrząd3148
Ikona - strzałka prawaWydział Środowiska i Rolnictwa27195
Ikona - strzałka prawaWydział Urbanistyki, Architektury i Budownictwa21112
Ikona - strzałka prawaWydział Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego5218
Ikona - strzałka prawaSzkolenie kierowców2680
Ikona - strzałka prawaKontrola pojazdów2795
Ikona - strzałka prawaPrawo jazdy4145
Ikona - strzałka prawaRejestracja pojazdów, dowody, tablice rejestracyjne8228
Ikona - strzałka prawaStacje diagnostyczne, transport drogowy, OSK, SKP19592
Ikona - strzałka prawaWydział Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej7408
Ikona - strzałka prawaUrząd Stanu Cywilnego24277
Ikona - strzałka prawaFinanse i budżet miasta3421
Ikona - strzałka prawaEdukacja i kształcenie3768
Ikona - strzałka prawaGeodezja i gospodarka gruntami25489
Ikona - strzałka prawaDowody osobiste, udostępnianie danych10368
Ikona - strzałka prawaZameldowania i wymeldowania7519
Ikona - strzałka prawaCEIDG3915
Ikona - strzałka prawaDrogi, pas drogowy - utrudnienia, korzystanie, zjazdy7563
Ikona - strzałka prawaEwidencja, dotacje dla stowarzyszeń i klubów2780
Ikona - strzałka prawaZgromadzenia publiczne2847
Ikona - strzałka prawaPetycje2553
Ikona - strzałka prawaZdrowie2533
Ikona - strzałka prawaSprzedaż alkoholu - zezwolenie4432
Ikona - strzałka prawaSystem Gospodarowania Odpadami4779
Ikona - strzałka prawaDostęp do informacji publicznej21332
Ikona - strzałka prawaO ponownym wykorzystywaniu informacji publicznej2783
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli4599
Ikona - strzałka prawaWyniki kontroli 2015-20201279
Ikona - strzałka prawaOsiedla Miasta121790
Ikona - strzałka prawaKadencja 2019-20246004
Ikona - strzałka prawaKadencja 2016-201910853
Ikona - strzałka prawaMłodzieżowa Rada Miasta32733
Ikona - strzałka prawaRada Seniorów12739
Ikona - strzałka prawa20192468
Ikona - strzałka prawa20182191
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Rada Kobiet5259
Ikona - strzałka prawaAkty normatywne
Ikona - strzałka prawaZarządzenia Prezydenta Miasta Tarnobrzega134682
Ikona - strzałka prawaUchwały Rady Miasta Tarnobrzega135226
Ikona - strzałka prawaDziennik urzędowy Województwa Podkarpackiego27779
Ikona - strzałka prawaStatut Miasta Tarnobrzega31048
Ikona - strzałka prawaSymbole Miasta Tarnobrzega15230
Ikona - strzałka prawaRegulamin Organizacyjny Urzędu Miasta40736
Ikona - strzałka prawaObowiązujący1964
Ikona - strzałka prawaArchiwalne1444
Ikona - strzałka prawaPodatki i opłaty72068
Ikona - strzałka prawa20212929
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości4029
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny1647
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny2033
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych2141
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw1855
Ikona - strzałka prawa20203051
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości3718
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny2347
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny2612
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych2530
Ikona - strzałka prawaWzory pełnomocnictw2334
Ikona - strzałka prawaZwolnienia podatkowe2470
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi2552
Ikona - strzałka prawa20194868
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości6045
Ikona - strzałka prawaPodatek lesny2193
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny2423
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi2531
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych3618
Ikona - strzałka prawa20184956
Ikona - strzałka prawaPodatek rolny3242
Ikona - strzałka prawaOpłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi2879
Ikona - strzałka prawaPodatek od środków transportowych3615
Ikona - strzałka prawaPodatek od nieruchomości9868
Ikona - strzałka prawaPodatek leśny2346
Ikona - strzałka prawa20175594
Ikona - strzałka prawa20166861
Ikona - strzałka prawa20155839
Ikona - strzałka prawa20147244
Ikona - strzałka prawa20137400
Ikona - strzałka prawa20128872
Ikona - strzałka prawa201111702
Ikona - strzałka prawa201013555
Ikona - strzałka prawa200911738
Ikona - strzałka prawa20087814
Ikona - strzałka prawa20078568
Ikona - strzałka prawa20068994
Ikona - strzałka prawaDzienniki urzędowe wydawane przez Prezesa Rady Ministrów53306
Ikona - strzałka prawaJednostki samorządowe
Ikona - strzałka prawaOświata74705
Ikona - strzałka prawaŻłobki13991
Ikona - strzałka prawaCentrum Kształcenia Zawodowego2626
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola101017
Ikona - strzałka prawaSzkoły Podstawowe70953
Ikona - strzałka prawaGimnazja19846
Ikona - strzałka prawaSzkoły Ponadpodstawowe56557
Ikona - strzałka prawaPoradnia Psychologiczno - Pedagogiczna35088
Ikona - strzałka prawaSCUW6363
Ikona - strzałka prawaZdrowie59563
Ikona - strzałka prawaKultura i sport43022
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeski Dom Kultury30432
Ikona - strzałka prawaMiejska Biblioteka Publiczna12795
Ikona - strzałka prawaMuzeum Historyczne Miasta Tarnobrzega25617
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Sportu i Rekeacji37794
Ikona - strzałka prawaPomoc społeczna39883
Ikona - strzałka prawaMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie68539
Ikona - strzałka prawaŚrodowiskowy Dom Samopomocy w Tarnobrzegu15727
Ikona - strzałka prawaDom Pomocy Społecznej16939
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Zespół ds. Orzekania o Niepełnosprawoności104936
Ikona - strzałka prawaLegitymacja osoby niepełnosprawnej3806
Ikona - strzałka prawaSprawozdanie finansowe2580
Ikona - strzałka prawaZapewnienie dostepności podmiotu1593
Ikona - strzałka prawaSpółki prawa handlowego30207
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Wodociągi Sp. z o.o.16777
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeska Agencja Rozwoju Regionalnego S.A.7677
Ikona - strzałka prawaRejon Dróg Miejskich Sp. z o.o.19273
Ikona - strzałka prawaTarnobrzeskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.15768
Ikona - strzałka prawaWydawnictwo Samorządowe Sp. z o.o.29432
Ikona - strzałka prawaSpółka FCC Tarnobrzeg Sp. z o.o.12181
Ikona - strzałka prawaKopalnia Siarki "Machów" S.A. w Likwidacji9470
Ikona - strzałka prawaEdukacja ekologiczna8472
Ikona - strzałka prawaMajątek gminy
Ikona - strzałka prawaDane31949
Ikona - strzałka prawaBudżet70815
Ikona - strzałka prawa20213061
Ikona - strzałka prawa20205450
Ikona - strzałka prawa20197221
Ikona - strzałka prawa20186210
Ikona - strzałka prawa20174983
Ikona - strzałka prawa20164985
Ikona - strzałka prawa20152052
Ikona - strzałka prawa20141961
Ikona - strzałka prawa20132034
Ikona - strzałka prawa20121936
Ikona - strzałka prawa20112030
Ikona - strzałka prawa20101908
Ikona - strzałka prawa20092149
Ikona - strzałka prawa20082151
Ikona - strzałka prawa20071958
Ikona - strzałka prawa20062184
Ikona - strzałka prawaEmisja obligacji2830
Ikona - strzałka prawa2020 rok2139
Ikona - strzałka prawaUchwały o emisji obligacji1618
Ikona - strzałka prawaUchwały budżetowe i WPF1638
Ikona - strzałka prawaSprawozdania roczne1590
Ikona - strzałka prawaSprawozdania budżetowe1491
Ikona - strzałka prawaOpinie RIO1657
Ikona - strzałka prawaAkcje i udziały Miasta Tarnobrzega1424
Ikona - strzałka prawaInformacja o zaciągniętch kredytach i pożyczkach1500
Ikona - strzałka prawaInformacja o udzielonych poręczeniach1440
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe
Ikona - strzałka prawaRadni82824
Ikona - strzałka prawaWładze miasta95758
Ikona - strzałka prawaKadencja 2018 - 20236634
Ikona - strzałka prawaza 2020 rok2679
Ikona - strzałka prawaza 2019 rok2911
Ikona - strzałka prawaza 2018 rok3697
Ikona - strzałka prawaOświadczenia złożone na początek kadencji4562
Ikona - strzałka prawaKadencja 2014 - 201810361
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone na koniec kadencji2153
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z zaprzestaniem pełnienia funkcji3133
Ikona - strzałka prawaoświadczenia złożone w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji2572
Ikona - strzałka prawaOsoby wydające decyzje administracyjne w imieniu Prezydenta Miasta130243
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok2103
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok1382
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za rok 2021 na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji1543
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za rok 2021 na dzień zakończenia wydawania decyzji1394
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 20204087
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2020 rok3798
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji2721
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zakończenia wydawania decyzji2072
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok4622
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok2597
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień rozpoczęcia wydawania decyzji2827
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji2795
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok4573
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji3303
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji2431
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok6575
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień otrzymania upoważnienia do wydawania decyzji2140
Ikona - strzałka prawaOświadczenia na dzień zaprzestania wydawania decyzji2127
Ikona - strzałka prawaKierownicy jednostek organizacyjnych Gminy143492
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok2340
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok1749
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie1241
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1513
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1288
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok5034
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok2237
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie2017
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1406
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1509
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola1849
Ikona - strzałka prawaSzkoły1788
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji2651
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji2260
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok5682
Ikona - strzałka prawaOśwadczenia za 2019 rok4078
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie2430
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia1933
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury1845
Ikona - strzałka prawaŻłobki i Przedszkola2700
Ikona - strzałka prawaSzkoły3312
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z objęciem funkcji3623
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji2953
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok5571
Ikona - strzałka prawaOświadczenia majątkowe za 2018 rok2051
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji4235
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji3074
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok4208
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki2559
Ikona - strzałka prawaSzkoły5289
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury2902
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia3019
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie4218
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok w związku z objęciem funkcji2937
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok na dzień zaprzestania wykonywania funkcji2999
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok4147
Ikona - strzałka prawaPrzedszkola i żłobki4582
Ikona - strzałka prawaSzkoły5748
Ikona - strzałka prawaInstytucje kultury3788
Ikona - strzałka prawaInstytucje zdrowia3501
Ikona - strzałka prawaInstytucje miejskie3949
Ikona - strzałka prawaZarząd spółki29012
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok1635
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok1298
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji1497
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2021 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1264
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok2782
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2020 rok1893
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji2731
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2020 w związku z zakończeniem pełnienia funkcji1944
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok3978
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok1610
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za rok 2019 w związku z rozpoczęciem pełnienia funkcji2100
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2019 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji2395
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok3686
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z objęciem funkcji3368
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2018 rok w związku z zakończeniem pełnienia funkcji2187
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2017 rok3592
Ikona - strzałka prawaOświadczenia za 2016 rok6190
Ikona - strzałka prawaDokumenty do pobrania49719
Ikona - strzałka prawaKlauzula informacyjna4385
Ikona - strzałka prawaSłużby, inspekcje i straże
Ikona - strzałka prawaPublicznie dostępny wykaz danych35112
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy N5547
Ikona - strzałka prawa20104075
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy A13542
Ikona - strzałka prawa201012378
Ikona - strzałka prawa20097429
Ikona - strzałka prawa20086782
Ikona - strzałka prawa20075987
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy B9500
Ikona - strzałka prawa201010696
Ikona - strzałka prawa20098135
Ikona - strzałka prawa20088684
Ikona - strzałka prawa20075529
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy C6372
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy D6282
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy E6593
Ikona - strzałka prawa20104652
Ikona - strzałka prawa20096474
Ikona - strzałka prawa20084633
Ikona - strzałka prawa20075590
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy F6200
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy G6381
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy H6539
Ikona - strzałka prawa20104959
Ikona - strzałka prawa20095733
Ikona - strzałka prawa20085773
Ikona - strzałka prawa20075453
Ikona - strzałka prawaSpis formularzy I6268
Ikona - strzałka prawa20104142
Ikona - strzałka prawa20094562
Ikona - strzałka prawa20085525
Ikona - strzałka prawa20116080
Ikona - strzałka prawa20125374
Ikona - strzałka prawaStraż Miejska w Tarnobrzegu65952
Ikona - strzałka prawaPowiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego40059
Ikona - strzałka prawaNarzędzia
Ikona - strzałka prawaRedakcja Biuletynu25961
Ikona - strzałka prawaRejestr Zmian44380
Ikona - strzałka prawaArchiwum30408
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla menu tematycznego21024
Ikona - strzałka prawaStatystyki dla artykułów20012
Ikona - strzałka prawaAdministracja4
Ikona - strzałka prawaInstrukcja obsługi20901
Ikona - strzałka prawaDeklaracja dostępności5263
Ikona - strzałka prawaKoordynatorzy ds. dostępności3492

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2023-08-04 14:41:53, zmian dokonał(a): Witold Czech

WCAG 2.0 (Level AA)