Powrót na stronę głównąBIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

BIULETYN INFORMACJI PUBLICZNEJ
MIASTA TARNOBRZEGA

www.bip.gov.pl wersja klasyczna www.bip.gov.pl wersja kontrastowa

Urząd Miasta Tarnobrzeg

www.tarnobrzeg.pl
Ikona statystyk

Zarząd Osiedla ZAKRZÓW

Zbieranie statystyk

Zarząd osiedla ZAKRZÓW  w składzie: 

  1. Bogusław Potański- Przewodniczący Zarządu Osiedla Zakrzów 
  2. Marcin Gospoś
  3. Bogdan Pagacz
  4. Anna Świątek
  5. Iwona Skrzypczak
  6. Barbara Szczur
  7. Maria Abram

Wybory z dnia 27 kwietnia 2019 r.

Podmiot udostępniający:
Urząd Miasta Tarnobrzeg
Informację wytworzył:
 
Informację wprowadził:
Karolina Kuszaj (rada)
Data wytworzenia:
2019-04-15
Data publikacji:
2019-04-15
Data ostatniej zmiany:
2019-04-30

Zarząd Osiedla WIELOWIEŚ

Zbieranie statystyk

Zarząd Osiedla WIELOWIEŚ w składzie:

1. Marian Stanisław Zioło- Przewodniczący Zarządu Osiedla Wielowieś.

2. Tomasz Mierzwa.

3. Pweł Wryk.

4. Paweł Wolski.

5. Monika Ruszowska.

6. Tadeusz Czyżycki.

7. Jan Kańka.

 

Wybory z dnia 14 kwietnia 2019 r.

Podmiot udostępniający:
Urząd Miasta Tarnobrzeg
Informację wytworzył:
 
Informację wprowadził:
Karolina Kuszaj (rada)
Data wytworzenia:
2019-04-15
Data publikacji:
2019-04-15
Data ostatniej zmiany:
2019-04-15

Zarząd Osiedla WIELOPOLE

Zbieranie statystyk

Zarząd osiedla WIELOPOLE w składzie:

  1. Alfred Martyniak- Przewodniczący Zarządu Osiedla Wielopole
  2. Barbara Kornas
  3. Jacek Rytwiński
  4. Sławomira Olszewska
  5. Izabela Sienkieiwcz
  6. Krzysztof Watracz
  7. Stanisław Olearczuk

Wybory z dnia 27 kwietnia 2019 r.

Podmiot udostępniający:
Urząd Miasta Tarnobrzeg
Informację wytworzył:
 
Informację wprowadził:
Karolina Kuszaj (rada)
Data wytworzenia:
2019-04-15
Data publikacji:
2019-04-15
Data ostatniej zmiany:
2019-04-30

Zarząd Osiedla STARE MIASTO

Zbieranie statystyk

Zarząd Osiedla STARE MIASTO w składzie:

  1. Kazimierz Mazur- Przewodniczący Zarządu Osiedla Stare Miasto 
  2. Mariusz Bundz
  3. Janusz Paruzel
  4. Jakub Sudoł
  5. Maria Zioło
  6. Bogusław Panek
  7. Ryszard Mortka

Wybory z dnia 26 kwietnia 2019 r.

Podmiot udostępniający:
Urząd Miasta Tarnobrzeg
Informację wytworzył:
 
Informację wprowadził:
Karolina Kuszaj (rada)
Data wytworzenia:
2019-04-15
Data publikacji:
2019-04-15
Data ostatniej zmiany:
2019-04-30

Zarząd Osiedla SOBÓW

Zbieranie statystyk

Zarząd Osiedla SOBÓW w składzie:

1. Waldemar Szwedo- Przewodniczący Zarządu Osiedla Sobów.

2. Artur Czech.

3. Bolesław Dryka.

4. Łucja Gomułka.

5. Witold Kalinka.

6. Tadeusza Kuchta.

7. Dominik Maciąg.

 

Wybory z dnia 14 kwietnia 2019 r.

Podmiot udostępniający:
Urząd Miasta Tarnobrzeg
Informację wytworzył:
 
Informację wprowadził:
Karolina Kuszaj (rada)
Data wytworzenia:
2019-04-15
Data publikacji:
2019-04-15
Data ostatniej zmiany:
2019-04-30

Zarząd Osiedla SIELEC

Zbieranie statystyk

Zarząd Osiedla SIELEC w składzie:

1. Michał Wiącek- Przewodniczący Zarządu Osiedla Sielec.

2. Jan Lis.

3. Janusz Maciurzyński.

4. Janusz Madej.

5. Ryszard Rawski.

6. Jacek Sadrakuła.

7. Janusz Sudoł.

 

Wybory z dnia 14 kwietnia 2019 r.

Podmiot udostępniający:
Urząd Miasta Tarnobrzeg
Informację wytworzył:
 
Informację wprowadził:
Karolina Kuszaj (rada)
Data wytworzenia:
2019-04-15
Data publikacji:
2019-04-15
Data ostatniej zmiany:
2019-04-30

Zarząd Osiedla SIARKOWIEC

Zbieranie statystyk

Zarządu osiedla SIARKOWIEC w składzie:

1.      Łukasz Nowak- Przewodniczący Zarządu Osiedla Siarkowiec

2.      Zofia Gancarz

3.      Jan Grębowiec

4.      Łukasz Jajko

5.      Marcin Kuszaj

6.      Jan Myszka

7.      Mariusz Myszkowski

Wybory z dnia 11 maja 2019 r.

Podmiot udostępniający:
Urząd Miasta Tarnobrzeg
Informację wytworzył:
 
Informację wprowadził:
Karolina Kuszaj (rada)
Data wytworzenia:
2019-04-15
Data publikacji:
2019-04-15
Data ostatniej zmiany:
2019-05-13

Zarząd Osiedla SERBINÓW

Zbieranie statystyk

Zarząd Osiedla SERBINÓW w składzie:

1. Sylwester Szczepocki- Przewodniczący Zarządu Osiedla Serbinów.

2. Teresa Biela.

3. Stanisław Hetnar.

4. Dawid Kiper.

5. Leszek Ogorzałek.

6. Elżbieta Piejko.

7. Waldemar Złotek.

 

Wybory z dnia 13 kwietnia 2019 r.

 

Podmiot udostępniający:
Urząd Miasta Tarnobrzeg
Informację wytworzył:
 
Informację wprowadził:
Karolina Kuszaj (rada)
Data wytworzenia:
2019-04-15
Data publikacji:
2019-04-15
Data ostatniej zmiany:
2019-04-30

Zarząd Osiedla PRZYWIŚLE

Zbieranie statystyk

Zarząd Osiedla PRZYWIŚLE w składzie:

1. Jerzy Piś- Przewodniczący Zarządu Osiedla Przywiśle.

2. Roman Bokwa.

3. Marzena Zając.

4. Teresa Jonak.

5. Agnieszka Ostawińska.

6. Andrzej Garstka.

7. Zbigniew Kasprzyk.

Wybory dnia 12 kwietnia 2019 r.

Podmiot udostępniający:
Urząd Miasta Tarnobrzeg
Informację wytworzył:
 
Informację wprowadził:
Karolina Kuszaj (rada)
Data wytworzenia:
2019-04-15
Data publikacji:
2019-04-15
Data ostatniej zmiany:
2019-04-30

Zarząd Osiedla PODŁĘŻE

Zbieranie statystyk

Zarząd Osiedla PODŁĘŻE w składzie:

  1. Andrzej Sędyka- Przewodniczący Zarządu Osiedla Podłęże
  2. Wiesław Panek
  3. Marian Baran
  4. Michał Maj
  5. Barbara Zych
  6. Piotr Czepiel
  7. Helena Łączna

Wybory z dnia 28 kwietnia 2019 r.

Podmiot udostępniający:
Urząd Miasta Tarnobrzeg
Informację wytworzył:
 
Informację wprowadził:
Karolina Kuszaj (rada)
Data wytworzenia:
2019-04-15
Data publikacji:
2019-04-15
Data ostatniej zmiany:
2019-04-30

Zarząd Osiedla PIASTÓW

Zbieranie statystyk

Zarząd Osiedla PIASTÓW w składzie:

1.Damian Szwagierczak- Przewodniczący Zarządu Osiedla Piastów.

2. Beata Kozieja.

3. Tadeusz Zych.

4. Danuta Wójcikowska.

5. Henryk Płaza.

6. Kinga Kargól.

7. Jan Miazga.

 

Wybory z dnia 13 kwietnia 2019 r.

Podmiot udostępniający:
Urząd Miasta Tarnobrzeg
Informację wytworzył:
 
Informację wprowadził:
Karolina Kuszaj (rada)
Data wytworzenia:
2019-04-15
Data publikacji:
2019-04-15
Data ostatniej zmiany:
2019-04-15

Zarząd Osiedla OCICE

Zbieranie statystyk

Zarząd Osiedla OCICE w składzie:

1. Jan Nowak- Przewodniczący Zarządu Osiedla Ocice

2. Jacków Anna,

3. Karbowniczak Damian,

4. Kosior Łukasz,

5. Krociel Marzena.

 

Wybory z dnia 4 maja 2019 r.

Podmiot udostępniający:
Urząd Miasta Tarnobrzeg
Informację wytworzył:
 
Informację wprowadził:
Karolina Kuszaj (rada)
Data wytworzenia:
2019-04-15
Data publikacji:
2019-04-15
Data ostatniej zmiany:
2019-05-06

Zarząd Osiedla NAGNAJÓW

Zbieranie statystyk

Zarządu Osiedla NAGNAJÓW w składzie:

1.      Lidia Napieracz- Przewodnicząca Zarządu Osiedla NAGNAJÓW

2.      Marzena Jata

3.      Dariusz Kozioł

4.      Zofia Majewska

5.      Jacek Motyka

 

Wybory z dnia 10 maja 2019 r.

Podmiot udostępniający:
Urząd Miasta Tarnobrzeg
Informację wytworzył:
 
Informację wprowadził:
Karolina Kuszaj (rada)
Data wytworzenia:
2019-04-15
Data publikacji:
2019-04-15
Data ostatniej zmiany:
2019-05-13

Zarząd Osiedla MOKRZYSZÓW

Zbieranie statystyk

Zarząd Osiedla MOKRZYSZÓW w składzie:

1. Andrzej Biernat- Przewodniczący Zarządu Osiedla Mokrzyszów

2. Cieśla Paweł,

3. Giec Radosław,

4. Pawlica Grzegorz,

5. Popek Robert,

6. Stadnik Robert,

7. Walska Agnieszka

Wybory z dnia 5 maja 2019 r.

Podmiot udostępniający:
Urząd Miasta Tarnobrzeg
Informację wytworzył:
 
Informację wprowadził:
Karolina Kuszaj (rada)
Data wytworzenia:
2019-04-15
Data publikacji:
2019-04-15
Data ostatniej zmiany:
2019-05-06

Zarząd Osiedla MIECHOCIN

Zbieranie statystyk

Zarząd Osiedla MIECHOCIN  w składzie:

  1. Waldemar Stępak- Przewodniczący Zarządu Osiedla Miechocin.
  2. Marzena Foc
  3. Jacek Kulasa
  4. Marcin Kotula
  5. Wiesław Ordyk.

Wybory z dnia 28 kwietnia 2019 r.

Podmiot udostępniający:
Urząd Miasta Tarnobrzeg
Informację wytworzył:
 
Informację wprowadził:
Karolina Kuszaj (rada)
Data wytworzenia:
2019-04-15
Data publikacji:
2019-04-15
Data ostatniej zmiany:
2019-04-30

Ostatnią modyfikację serwisu wykonano 2020-01-22 13:43:44, zmian dokonał(a): zamowienia

WCAG 2.0 (Level AA)